Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 05 sierpnia 2018 - 10:19
    Chris, czy ty jesteś kobietą lub ...???
    W ww. wypowiedzi jest KUPIŁAM a nie kupiłem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 05 sierpnia 2018 - 16:39
    Nie jestem kobietą poprostu się pomyliłem w pisowni przepraszam kupiłem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 sierpnia 2018 - 16:44
    A czy ktoś się opalał gdzieś nad polskim morzem w stringach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gosc35 ~gosc35
    ~gosc35
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 08:17
    Witam wszystkich stringowców ja osobiście noszę stringi damskie bezszwowe firmy gatta z niskim stanem i powiem szczerze że nie przyzwyczaiłem się do noszenia stringów i nie chcę nosić innych rodzajów majtek jak stringi. Dodam że żona całkowicie akceptuje mój wybór. Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 22:10
    Hej!
    Dlaczego damskie, w czym są lepsze od męskich?
    Czy nie brakuje miejsca na klejnoty?
    Jeśli masz zdjęcia jak to leży, to udostępnij - może rzeczywiście są dobrze skrojone na faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc35 ~Gosc35
    ~Gosc35
    Napisane 07 sierpnia 2018 - 07:28
    Bardzo fajny materiał mily w dotyku bardzo szybko schną po praniu. jak noszę to nie czuję że je mam na sobie a klejnoty spokojnie się mieszczą. A że są z niskim stanem to nie sięgają do połowy pleców wiec nie wystają spod spodni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wielbiciel stringów ~wielbiciel stringów
    ~wielbiciel stringów
    Napisane 07 sierpnia 2018 - 07:46
    Prześlij zdjęcie bo jakoś nie widzę takiej opcji aby damskie pasowały bez problemu na faceta tzn. chodzi o "pomieszczenie" narządów :) Penis jeszcze bez problemu się pewnie mieści a gdzie mieścisz jąderka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosc35 ~Gosc35
    ~Gosc35
    Napisane 07 sierpnia 2018 - 07:48
    Podaj @ to podeślę albo napisz do mnie na mily2007@op.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca TIR ~Kierowca TIR
    ~Kierowca TIR
    Napisane 05 października 2018 - 12:20
    Witam. Od niedawna noszę stringi. Namówił mnie kolega tez kierowca. Najpierw wyśmiałem go . Pierwsze stringi pożyczył mi kolega. Teraz całe lato chodziłem tylko w stringach. Nie wyobrażam sobie chodzić latem w bokserkach. Naprawde są bardzo bardzo wygodne. Mama tro chcę się zdziwiła gdy zobaczyła taką bieliznę .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martin ~Martin
    ~Martin
    Napisane 05 października 2018 - 12:37
    Dużo mężczyzn chodzi w stringach tylko nie wiem dlaczego tego się wstydzi??? Przecież to bielizna jak każda inna, ja wolę sto razy stringi jak pełne majtki. Zresztą od ładnych kilku lat chodzę i kupuję tylko stringi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 05 października 2018 - 13:30
    ~Kierowca napisał:
    Witam. Od niedawna noszę stringi. Namówił mnie kolega tez kierowca. Najpierw wyśmiałem go . Pierwsze stringi pożyczył mi kolega. Teraz całe lato chodziłem tylko w stringach. Nie wyobrażam sobie chodzić latem w bokserkach. Naprawde są bardzo bardzo wygodne. Mama tro chcę się zdziwiła gdy zobaczyła taką bieliznę .

    To zaiste duża zażyłość skoro pożyczacie sobie majtki, które można mieć nowe za pare złotych.
    Nie tadzę jednak przy słabo wypranych gaciach i otarciach naskórka przu odbycie może wdać sie zakażenie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kierowca TIR ~Kierowca TIR
    ~Kierowca TIR
    Napisane 06 października 2018 - 10:11
    Napewno byłby dobrze wyprane. Sam wtedy nie kupiłbym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 10 października 2018 - 15:44
    Moj znajomy tez nosi stringi i lubi jak je widac spod spodni. Co o tym sadzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martin ~Martin
    ~Martin
    Napisane 10 października 2018 - 16:02
    Dla mnie nie przeszkadza jak widać u faceta stringi spod spodni. Czasami też jak kucnę czy się nachylę to widać, że jestem w stringach i jak dotąd nikt mi nic nie powiedział :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 10 października 2018 - 16:54
    Wiocha!
    Nic nie powiedział ale pomyślał PEDAŁ - bez obrazy dla nikogo.
    Ja jak kucam latem w miejscu publicznym to sprawdzam ręką z tyłu czy mi nie wychdzą spod koszulki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Martin ~Martin
    ~Martin
    Napisane 10 października 2018 - 17:06
    To chyba tylko w Twoim mniemaniu, większość ludzi zna coś takiego jak męskie stringi i nie dziwi się jak ktoś je nosi. Chyba, że zobaczyła by to jakaś stara dewota to zgodzę się na taką reakcję jak napisałeś :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 10 października 2018 - 17:49
    Czy noszenie stringow to wiocha? No ten gosciu nie jest gejem ale lubi nosic stringi (nawet rozowe) tak jak niektorzy tutaj.

    ~Qwerty napisał:
    Wiocha!
    Nic nie powiedział ale pomyślał PEDAŁ - bez obrazy dla nikogo.
    Ja jak kucam latem w miejscu publicznym to sprawdzam ręką z tyłu czy mi nie wychdzą spod koszulki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 10 października 2018 - 17:49
    Czy noszenie stringow to wiocha? No ten gosciu nie jest gejem ale lubi nosic stringi (nawet rozowe) tak jak niektorzy tutaj.

    ~Qwerty napisał:
    Wiocha!
    Nic nie powiedział ale pomyślał PEDAŁ - bez obrazy dla nikogo.
    Ja jak kucam latem w miejscu publicznym to sprawdzam ręką z tyłu czy mi nie wychdzą spod koszulki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 10 października 2018 - 18:26
    To nie wiocha ale wystające gacie ze spodni to wlielka wiocha.
    W odróżnieniu od niektórych tutaj nie lubię różowego ale przyznaję że jedne czerwone mam. Reszta to czarne, szare, granatowe i białe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meżczyzna ~Meżczyzna
    ~Meżczyzna
    Napisane 11 października 2018 - 12:51
    Stringi sa najwygosniejsza bielizna dla meżczyzn nie znaja sie Ci co nigdy nie ubrali a najwiecej maja do powiedzenia. Ja nawet w tym roku bylem na plazy w Polsce w stringach i zero uwag itp. Odwagi panowie nie ma sie czego wstydzic tylko chodzic w czym wygodnie. U mnie w szafce same stringi tylk 2szt bokserek mam. Zonie nie przeszkadza a i domownicy tez bo widza jal sie suszy bielizna ponoraniu , ze zony i moje wisza stringi. Tak jak kolega z tira mama jego wi , ze nosi stringi i afery z tego nie robi normalna bielizna ludzie. Odwagi panowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy