Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 03 maja 2018 - 15:03
    Hi Querty

    Kiniki ma fajne wzory ale rozmiarowka jest troche mala. Ostatnio kupowalem stringi rozmiar M i byly jak rozmiar S i musialem wymienic na L. Ogolnie kroje fajne ale wykonczenie niekoniecznie. Zbyt szeroki pasek z tylu i luzne z przodu po bokach (moze takie mi sie trafily :-)). Podobnie jest z inna angielska firmo clothes to pose. Fajne kolory ale wykonczenie nie za bardzo. Maja rozowe stringi na plaze jak ktos lubi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert ~Robert
    ~Robert
    Napisane 03 maja 2018 - 21:25
    Dzięki. Jakie lubicie stringi takiej z gumka czy szyte jak slipy. Gdzie można kupić stringi w poznaniu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 03 maja 2018 - 22:34
    ~sebik napisał:
    Hi Querty

    Kiniki ma fajne wzory ale rozmiarowka jest troche mala. Ostatnio kupowalem stringi rozmiar M i byly jak rozmiar S i musialem wymienic na L. Ogolnie kroje fajne ale wykonczenie niekoniecznie. Zbyt szeroki pasek z tylu i luzne z przodu po bokach (moze takie mi sie trafily :-)). Podobnie jest z inna angielska firmo clothes to pose. Fajne kolory ale wykonczenie nie za bardzo. Maja rozowe stringi na plaze jak ktos lubi.

    Kupowałem u nich już kilka razy i rozmiar był zawsze ok. Czy to była bawełna, czy kąpielówki z tworzywa sztucznego. Co ważne, to są bardzo wygodne - dobrze skrojone i dużo miejsca na przyrodzenie a nie tak jak o Chińczyków jest tylko miejsce na miniaturkę genitaliów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 04 maja 2018 - 10:31
    ~Qwerty napisał:
    ~sebik napisał:
    Hi Querty

    Kiniki ma fajne wzory ale rozmiarowka jest troche mala. Ostatnio kupowalem stringi rozmiar M i byly jak rozmiar S i musialem wymienic na L. Ogolnie kroje fajne ale wykonczenie niekoniecznie. Zbyt szeroki pasek z tylu i luzne z przodu po bokach (moze takie mi sie trafily :-)). Podobnie jest z inna angielska firmo clothes to pose. Fajne kolory ale wykonczenie nie za bardzo. Maja rozowe stringi na plaze jak ktos lubi.

    Kupowałem u nich już kilka razy i rozmiar był zawsze ok. Czy to była bawełna, czy kąpielówki z tworzywa sztucznego. Co ważne, to są bardzo wygodne - dobrze skrojone i dużo miejsca na przyrodzenie a nie tak jak o Chińczyków jest tylko miejsce na miniaturkę genitaliów.


    No moze takie mi sie trafiaja. A co dokladnie kupowales? Ja kupowalem kapielowki rozmiar M i mialy 28 cali wiec o wiele mniejsze niz normalna emka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik1 ~sebik1
    ~sebik1
    Napisane 21 maja 2018 - 11:45
    Czy ktos juz plywal lub opalal sie w stringach w tym roku? Jakie miejsca polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 22 maja 2018 - 16:08
    Ja się opalam nad jeziorami, a pływam też na basenach.
    W tym roku, w poprzednich latach i mam zamiar w kolejnych, ...
    W stringach, gdybyś miał wątpliwości, :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Deszcz ~Deszcz
    ~Deszcz
    Napisane 25 maja 2018 - 11:45
    Jako, że to jedno z niewielu miejsc gdzie toczy się jakaś sensowna dyskusja dotycząca męskich stringów, dodam swoje 0,03PLN.

    Polecane w tym wątku stringi sesto senso najwyraźniej zeszły na psy, mają bardzo duże problemy z rozmiarówką, według tabelki powinienem kupić Mki, natomiast po rozmowach ze sprzedającym i mierzeniu stanęło na TIGERach L i COMIXach XL! Zarówno jedne jak i drugie są słabo uszyte, zbyt mało obszerne z przodu co oczywiście powoduje nieprzyjemne wrzynanie się paska w tyłek. Tigery jeszcze da się nosić natomiast Comixy nadają się tylko do kosza. Ogólnie nie polecam tej firmy. W zakupionym "pakiecie" miałem również slipy i bokserki i tutaj rozmiar potrafi się różnić nawet w obrębie jednego modelu o 2-3cm w pasie bez rozciągania.

    Czekam na dalsze polecenia, bo sama forma stringów mi odpowiada i w połączneiu z cienkimi letnimi spodniami naprawdę jest chłodniej w zadek. Wszystkich czytających zachęcam do spróbowania, przy czym zgadzam się z przedmówcami: stringi muszą być dobrze uszyte, ten problem w znacznie mniejszym stopniu dotyczy slipów.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 25 maja 2018 - 18:17
    A ja lubię stringi bez gumki. Niestety mało jest takich. Bardzo podobają mi się stringi a gumce Cornette high emotion ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meżczyzna ~Meżczyzna
    ~Meżczyzna
    Napisane 18 czerwca 2018 - 06:26
    W tym roku byłem nad Baltykiem na pieknej piaszczystej plazy w stringach . Ladnie sie opaliłem . Bylo super . Zero uwag, głupich usmiechow od plazowiczow. Odwagi panowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 czerwca 2018 - 10:40
    Gdzie byłeś na tej plaży i ile masz lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meżczyzna ~Meżczyzna
    ~Meżczyzna
    Napisane 18 czerwca 2018 - 14:41
    Qwerty a co taki jestes ciekawy ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 czerwca 2018 - 16:10
    Bardzo ciekawy.
    Nie wiem czy to prawda, czy bajka - przechwałki.
    Ponadto nie w każdym wieku wypada pokazywać gołą dupę wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Meżczyzna ~Meżczyzna
    ~Meżczyzna
    Napisane 18 czerwca 2018 - 16:28
    Prawda.(mam foto ) Nie mam sie czego wstydzic . W innych krajach to normalne jak ktos jest w stringach. Ueazam za normalna bielizne. Na plazy bylem niedaleko Jastarni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 czerwca 2018 - 19:42
    Normalna ok., ale inną skórę na tyłku ma dwudziestolatek a inną ma sìę przy podwojeniu tego wieku.
    Zobaczysz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 19 czerwca 2018 - 14:24
    Nie wazne ile masz lat, ale to ze byles w stringach :-)
    ~Meżczyzna napisał:
    Prawda.(mam foto ) Nie mam sie czego wstydzic . W innych krajach to normalne jak ktos jest w stringach. Ueazam za normalna bielizne. Na plazy bylem niedaleko Jastarni

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 13 lipca 2018 - 22:56
    Witam wszystkich. Gdzie mogę kupić wygodne męskie stringi? Kupiłem ostatnio stringi sesto senso comix, ale one w ogóle nie nadają się do noszenia. Strasznie uwierają w tyłku. Czy są jakieś inne wygodniejsze, których się nie czuje?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 13 lipca 2018 - 23:10
    Cześć Marek!

    Jeśli uwierają cię Sesto senso, to daj sobie spokój w ogóle ze stringami. Ten model dobrze leży w tyłku i się go nie czuje podczas noszenia.
    Przerzuć się np. na slipy Atlantic BMP-013 (super dzianina i krój).
    Jeśli jednak upierasz się przy stringach to Key są bardzo wygodne, mają dużo miejsca na klejnoty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pioter ~pioter
    ~pioter
    Napisane 15 lipca 2018 - 14:52
    Marku...polecam gacie doreanse. Są wg mnie bardzo wygodne i w przystepnej cenie, najlepiej z micromodalu, nie czuc ich wgl. Większość moich stringów kupuje z tej firmy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 15 lipca 2018 - 15:10
    Ewentualnie stringi a gumce z Atlantica. Polecam. Są bardzo wygodne.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~chris ~chris
    ~chris
    Napisane 04 sierpnia 2018 - 22:11
    Zgadzam się z Piotrkiem nie dawno kupiłam stringi z tej firmy są rewelacyjne nie czuć ich na sobie bardzo wygodne polecam firmę Doreanse Turecka jakość godna polecenia model 1290 i 1292? Jak się nie mylę na Allegro dostępne pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy