Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 30 maja 2017 - 17:44
    Nie rozgladam sie kto gapi sie na moj tylek aczkolwiek wzrok facetow raczej przyciaga widok zgrabnej pupy mojej trzydziestoletniej partnerki-rowniez w stringach . Jesli sa tacy, ktorym patrzenie na moja d....sprawia radosc to dlaczego nie, mi od tego nie ubedzie doputy nie zechca przechodzic do czynow.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 30 maja 2017 - 17:57
    U lekarza wiele razy rozbieralem sie do gaci bedac w stringach i nigdy nie zobaczylem cienia usmiechu czy komentarza. Raz na rtg kregoslupa ledzwiowego pan radiolog gdy zobaczyl stringi u mnie, zrobil sie niesamowicie mily ;).
    Natomiast panie na bloku operacyjnym przed zabiegiem cystoskopii pozytywnie skomentowaly dokladna depilacje miejsc intymnych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2017 - 18:02
    skorpionik33 są ludzie i ludzie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 maja 2017 - 19:31
    Tak, ja też miałem szczęście do pani radiolog przy kręgosłupie lędźwiowym.
    Kazała mi się położyć tylko na boku, tj. tyłem do niej.
    Tak leżałem wypięty na nią niemal gołą dupą.
    A ona nic się nie odzywała poza niezbędnym minimum.
    Trochę głupia pozycja i sytuacja.
    Stringi te dało się później zauważyć na zdjęciu :-).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 30 maja 2017 - 19:36
    Stringi WIDOCZNE na rtg :)? To musiały być .....stalowe :)))??? Moich nie było na rtg :)))). Jestem zazdrosny!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2017 - 19:37
    Nieźle stringi na zdjęciu Rtg

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 maja 2017 - 19:53
    Jest o co ☺
    Widocznie pani radiolog wzięła czulszy film.
    A gacie są, bo mam je nadal, tylko z bawełny i lycry - takie akurat na lato. Zresztą polskie, markowe.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ełem ~ełem
    ~ełem
    Napisane 17 czerwca 2017 - 00:44
    Hej
    Ja w stringach jako bieliźnie chodzę od kilku lat, ale od ostatnich miesięcy traktuję stringi jako bieliznę codzienną.
    W tym roku pierwszy raz w życiu odważyłem się wyjść na plażę w kąpielówkach-stringach.... przeszedłem w nich kilka kilometrów wybrzeża... w kilka dni.
    Zero odczucia spojrzeń innych, zero wstydu, pięknie opalona pupa.
    Chyba już nigdy nie założę "zwykłych" kąpielówek.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwert ~qwert
    ~qwert
    Napisane 17 czerwca 2017 - 09:50
    ... ja też plażuję w stringach od kilku lat i widzę, że nie stanowi to żadnego problemu dla innych. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 17 czerwca 2017 - 14:34
    ~ełem napisał:
    Hej
    Ja w stringach jako bieliźnie chodzę od kilku lat, ale od ostatnich miesięcy traktuję stringi jako bieliznę codzienną.
    W tym roku pierwszy raz w życiu odważyłem się wyjść na plażę w kąpielówkach-stringach.... przeszedłem w nich kilka kilometrów wybrzeża... w kilka dni.
    Zero odczucia spojrzeń innych, zero wstydu, pięknie opalona pupa.
    Chyba już nigdy nie założę "zwykłych" kąpielówek.


    "Pięknie opalona pupa"
    Jak szkoda, że nie możesz się tu pochwalić zdjęciem.
    Może inni by też docenili ;-) :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ełem ~ełem
    ~ełem
    Napisane 17 czerwca 2017 - 23:13
    Chyba o stringach najwiecej "złego" maja do powiedzenia ci, ktorzy ich nigdy nie zalozyli.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 17 czerwca 2017 - 23:24
    Pewnie tak, ale ci, którzy je noszą od lat, też znają ich wady.
    Jak każde gacie, stringi też mają swoje wady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ełem ~ełem
    ~ełem
    Napisane 17 czerwca 2017 - 23:38
    A to prawda. Nie wazne jaka bielizna, jaki jej kroj. To jest i tak na max 12h do wytrzymania.

    Ja szczesliwie mam komfort ze jak chce to po mieszkaniu chodze nagi a do snu to juz nie pamietam kiedy cos zakladalem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikuś ~Nikuś
    ~Nikuś
    Napisane 17 czerwca 2017 - 23:43
    A gdzie kupujecie te stringi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ełem ~ełem
    ~ełem
    Napisane 17 czerwca 2017 - 23:55
    Ja osobiscie polecam polska marke sestosenso i ich strngi tiger. Comix tez sa fajne ale na max 2-3 dni. Przynajmiej ja musze pozniej na jeden dzien zmienic model. A z tigerami nid mam tego problemu.

    Co do kupna to albo na ich sklepie albo allegro.
    Jesli ktos zna jakies inne godne polecenia stringi to niech pisze. Chetnie kupie i potestuje :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwer ~qwer
    ~qwer
    Napisane 18 czerwca 2017 - 11:07
    jeśli chodzi o kąpielówki to kapielowki.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 czerwca 2017 - 12:06
    ~ełem napisał:
    Ja osobiscie polecam polska marke sestosenso i ich strngi tiger. Comix tez sa fajne ale na max 2-3 dni. Przynajmiej ja musze pozniej na jeden dzien zmienic model. A z tigerami nid mam tego problemu.

    Co do kupna to albo na ich sklepie albo allegro.
    Jesli ktos zna jakies inne godne polecenia stringi to niech pisze. Chetnie kupie i potestuje :)


    Comix też mam, świetny krój ma Key, bardzo wygodne są Henderson (obszerne z przodu) a do sportu polecam Bellinda (opinające ale wygodne).

    P.S.
    Chyba nie nosisz 3 dni ciurkiem tych samych gaci?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 18 czerwca 2017 - 12:25
    ~ełem napisał:

    Ja szczesliwie mam komfort ze jak chce to po mieszkaniu chodze nagi a do snu to juz nie pamietam kiedy cos zakladalem.

    Że niby masz tak gorąco, czy nie stać cię na piżamę ☺?
    Jak nie będziesz już mieszkał sam, to się skończy latanie na nagusa.

    A swoją drogą, to nie do końca może to tak najlepiej, bo gdy zawieruszy się ostatnia kropla i zamiast w gacie pójdzie w pościel...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ełem ~ełem
    ~ełem
    Napisane 18 czerwca 2017 - 12:25
    Haha :D
    Nie, nie nosze tych samych gaci 3 dni :p chodzilo mi o noszenie tego samego modelu a nie egzemplarza :D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~marek_kawulski ~marek_kawulski
    ~marek_kawulski
    Napisane 26 czerwca 2017 - 14:17
    jak bielizna - to tylko z Rossli :) majtki z koszykiem to super sprawa, uwydatniają to, co trzeba, stringi nie są potrzebne hehehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy