Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~robert ~robert
    ~robert
    Napisane 31 grudnia 2016 - 23:35
    Tak noszę stringi od 83 roku- miałem wtedy 15 lat. NIGDY nie spotkałem się z żadną uwagą krytyczną a wręcz odwrotnie. W międzyczasie byłem trzykrotnie żonaty i spotykałem się z wieloma kobietami i dziewczynami. Obecna partnerka jest 20 lat młodsza i chodzimy razem do sauny lub na plażę naturystow, gdzie nosimy tylko stringi lub jesteśmy nago.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 01 stycznia 2017 - 01:16
    ~robert napisał:
    Tak noszę stringi od 83 roku- miałem wtedy 15 lat. NIGDY nie spotkałem się z żadną uwagą krytyczną a wręcz odwrotnie. W międzyczasie byłem trzykrotnie żonaty i spotykałem się z wieloma kobietami i dziewczynami. Obecna partnerka jest 20 lat młodsza i chodzimy razem do sauny lub na plażę naturystow, gdzie nosimy tylko stringi lub jesteśmy nago.

    Hej!
    Chyba trochę przesadziłeś.
    W 1983 roku ja miałem o rok mnij niż ty ale dobrze pamiętam, że w sklepach nie było stringów, nawet w Pewexie.
    Stringi pojawiły się u nas w latach 90tych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robert ~robert
    ~robert
    Napisane 01 stycznia 2017 - 21:23
    ~Qwerty napisał:
    ~robert napisał:
    Tak noszę stringi od 83 roku- miałem wtedy 15 lat. NIGDY nie spotkałem się z żadną uwagą krytyczną a wręcz odwrotnie. W międzyczasie byłem trzykrotnie żonaty i spotykałem się z wieloma kobietami i dziewczynami. Obecna partnerka jest 20 lat młodsza i chodzimy razem do sauny lub na plażę naturystow, gdzie nosimy tylko stringi lub jesteśmy nago.

    Hej!
    Chyba trochę przesadziłeś.
    W 1983 roku ja miałem o rok mnij niż ty ale dobrze pamiętam, że w sklepach nie było stringów, nawet w Pewexie.
    Stringi pojawiły się u nas w latach 90tych.


    Pierwsze i kilka następnych dostałem od koleżanki a właściwie narzeczonej z Berlina w prezencie urodzinowym. Były zielone, bardzo skąpe z fantastycznego cieniutkiego materiału z duzym dodatkiem E lastanu. Kolejne były białe a następne w panterkę.
    W Polsce rzeczywiście jeszcze dluuuuugo nic takiego nie było. Pierwsze pojawiły się damskie a następnie firmy Schisser i Skinny a także kilka polskich firm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 02 stycznia 2017 - 07:43
    Teraz to już przesadziłeś.
    Narzeczoną miałeś w wieku 15 lat???
    I to taką, która jeździła za granicę po stringi?
    Zakładam że była równolatką.
    Skad znała się w wieku 15 lat na gaciach, których u nas nie produkowano i wpadło jej do głowy żeby chłopaka w to ubrać.
    W Berlinie zachodnim byłem pierwszy raz w 1989 ale nawet 5 lat po twoich prezentach stringowych nie widziałem tam w sklepach odzieżowych męskich stingów.
    No może się słabo rozglądałem ☺.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robert ~robert
    ~robert
    Napisane 03 stycznia 2017 - 11:10
    Niesamowicie dociekliwy jesteś, moze słowo "narzeczona" zostało użyte trochę na wyrost. Była moją bardzo dobra koleżanką /dziewczyną, która wraz z rodzicami wyjechała we wczesnym dzieciństwie do Niemiec na stałe. Co do wieku to mieliśmy na pewno skończone 15 lat i mieszkałem w internacie w Poznaniu a gacie dostałem na urodziny (16) w listopadzie jako teoretycznie jajcarski prezent - odwiedziła mnie z dwoma koleżankami w internacie, bo było to po wszystkich świętych , na ktore to święto przyjechala wraz z rodzicami do Polski. Stringi przelezaly w szufladzie kilka m-cy, do Wielkanocy kiedy ponownie była w kraju..i poprosiła mnie abym je przymierzyl.
    Odnośnie sklepów i Stringow w Niemczech, rzeczywiście słabo się rozgladales:). Poszukaj chociażby katalogów wysylkowych OTTO i innych firm.

    quote=~Qwerty]Teraz to już przesadziłeś.
    Narzeczoną miałeś w wieku 15 lat???
    I to taką, która jeździła za granicę po stringi?
    Zakładam że była równolatką.
    Skad znała się w wieku 15 lat na gaciach, których u nas nie produkowano i wpadło jej do głowy żeby chłopaka w to ubrać.
    W Berlinie zachodnim byłem pierwszy raz w 1989 ale nawet 5 lat po twoich prezentach stringowych nie widziałem tam w sklepach odzieżowych męskich stingów.
    No może się słabo rozglądałem ☺.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 03 stycznia 2017 - 18:30
    Z 15 lat zrobiło ci się już 16 lat.
    Katalogi niemieckie przed 1989 rokiem widywałem, choć bardziej mnie interesowała wówczas elektronika w nich niż stringi.
    Ciuchy męskie też widziałem, gacie tam były, ale stringów nie pomnę. Może było za dużo stron i coś mi umnkęło.
    Ale pomińmy to.
    Nie wspomniałeś, czy prezentacja się spodobała ☺.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Chris ~Chris
    ~Chris
    Napisane 22 maja 2017 - 06:15
    Część ja pierwsze stringi kupiłem w Gostyniu w 2000 roku i od tego czasu zacząłem je nosić obecnie mam 120 sztuk różnych firm są bardzo wygodne polecam sklep internetowy Nastopy.pl kąpielówki stringi też mam i chodzę na basen i nie ma żadnego problemu że mam na sobie stringi pozdrawiam serdecznie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 28 maja 2017 - 22:46
    Jutro zamierzam się wybrać na basen w stringach

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwe ~qwe
    ~qwe
    Napisane 29 maja 2017 - 21:22
    ~sebik napisał:
    Jutro zamierzam się wybrać na basen w stringach

    ... byłeś ???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 maja 2017 - 21:39
    Byłem i chyba nikt nie miał żadnych obiekcji. Fajnie się pływa w stringach, nie lubię jak mi się coś klei do tyłka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 29 maja 2017 - 22:14
    A swoją drogą, to masz aż tak zgrabny tyłek, czy nie masz wstydu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 maja 2017 - 22:26
    Tylek jak tylek chciałbym mieć większy i bardziej okrągły

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 maja 2017 - 05:29
    Niebywałe!
    Domyślam się że to żart. Bo niby po co większy tyłek?
    Chyba że jesteś posiadaczem dziecięcego rozmiaru XS.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 30 maja 2017 - 10:39
    Qwerty, wieczny sceptyk:). Fakt na basenie, zwlaszcza w malym klubie fitnes meski tylek w stringach wywoluje sensacje a czasem wieloznaczne spojrzenia i usmiechy, ale nie wszystkie sa negatywne. Ba, po kilku stringowych "sesjach" na basenie i w saunie znalazlem dwoch nasladowcow:). Na duzych obiektach meska d...w stringach ginie w tlumie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2017 - 11:42
    Zgadzam się z tobą skorpionik33 że męski tylek ginie w tłumie im więcej ludzi tym mnie uwagi. Chociaż nie kazdy tylek fajne się w nich prezentuje. Uważam że niektórzy faceci też chcieliby "paradować" w stringach ale mają na tyle odwagi żeby je założyć publicznie. Jak ktoś je założy jako pierwszy to kilku następnych też się odważy.
    Ja znam jednego który ze mną zagadał że chce założyć stringi na basen ale nie ma odwagi. Może się kiedyś odważy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 30 maja 2017 - 12:51
    Kiedy zaczalem nosic stringi mialem kilkanascie lat, a w polsce nie mowilo sie nawet o damskich stringach, ktore w zasadzie mozna bylo podziwiac jedynie w teledyskach MTV lub filmach erotycznych. Jako mlody chlopak wsrod znajomych dziewczyn wzbudzalem zainteresowanie odkad dowiedzialy sie, ze nosze "taka" bielizne. Nie ukrywam, ze wiele z nich namawialo mnie abym "pokazal sie" na zywo w tych gatkach, a ja nie zawsze odmawialem. Uwierzcie, ze komentarze byly zawsze bardzo pozytywne, troche seksistowskie mozna powiedziec -urocze.
    Teraz mam duzo wiecej lat i nosze prawie caly czas stringi : nadmorskie plaze, plaze naturystyczne, do lekarza i na co dzien. Przez te kilka dziesiecioleci pomimo w zasadzie ciaglej aktywnosci fizycznej moja sylwetka zmieniala sie jednak ze stringow nie zrezygnuje. Dbam o swoje cialo, mam 182 cm wzrostu i waze 80 kg, depiluje/gole sie (takze na dole) codziennie rano i wieczorem. Moja aktualna partnerka(mlodsza ode mnie kilkanascie lat) sama chodzi tylki w stringach i uwielbia moje posladki w takich wlasnie gatkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 maja 2017 - 17:09
    Tak, to prawda w dużych skupiskach, np. nad morzem goły tyłek ginie w tłumie.
    Jeśli w ogóle gdzieś bym próbował to tam.
    Chociaż to też prawda, że po 40- ce goła dupa nie nadaje się już do pokazywania w stringach, choć ja dwa razy musiałem się okazać, gdy z zaskoczenia lekarz kazał mi iść do RTG, gdzie musiałem zdjąć spodnie, a innym razem już w gabinecie musiałem je zdjąć. A na tyłku stringi.

    P.S.
    Czy depilacja poniżej pasa 2 razy dziennie to nie za często? Włosy tak szybko nie rosną.

    A i jeszcze jedno.
    Jak na basenie chłopak gapi się na twój prawie goły tyłek i nagabuje cię, to niekoniecznie musi mu chodzić o stringi, których z tyłu prawie nie widać. To może być pretekst.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 30 maja 2017 - 17:09
    Tak, to prawda w dużych skupiskach, np. nad morzem goły tyłek ginie w tłumie.
    Jeśli w ogóle gdzieś bym próbował to tam.
    Chociaż to też prawda, że po 40- ce goła dupa nie nadaje się już do pokazywania w stringach, choć ja dwa razy musiałem się okazać, gdy z zaskoczenia lekarz kazał mi iść do RTG, gdzie musiałem zdjąć spodnie, a innym razem już w gabinecie musiałem je zdjąć. A na tyłku stringi.

    P.S.
    Czy depilacja poniżej pasa 2 razy dziennie to nie za często? Włosy tak szybko nie rosną.

    A i jeszcze jedno.
    Jak na basenie chłopak gapi się na twój prawie goły tyłek i nagabuje cię, to niekoniecznie musi mu chodzić o stringi, których z tyłu prawie nie widać. To może być pretekst.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2017 - 17:24
    Depilacja dwa razy dziennie to chyba przesada. Ja się golę raz na 2 tygodnie. Nie mam dużo kłaków na tylku.
    Niektórzy faceci po 40-tce mają lepiej zadbane ciało niż niektórzy 20 lub 30 łatki. Ja mam 40 lat i nadal będę nosił stringi czy to na basen czy na codzień.
    A jak się jakiś chłopak gapi na twója dupe to niech się gapi po to nosisz stringi ☺. W stringach nic nie da sie ukryć. A na basen przychodzą różni ludzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 30 maja 2017 - 17:28
    Ja miałem taka historie z lekarzem. To była reumatolog. Kazała mi się rozebrać do samych gaci i pochylic do przodu a sama stala z tylu. Ja miałem na sobie tylko stringi. Byłem najdłużej ze wszystkich pacjentów w gabinecie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy