Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 07 czerwca 2016 - 21:58
    Podaj konkretnie symbol gatek albo link.
    Moim zdaniem najlepsze są jednak gatki z tzw. tropiku, czyli dzianiny bambusowej lub bambusowo-bawełnianej z malutkimi dziurkami. Takie robi C-IN2. Są to modele C-in2 bamboo 3060 lub c-in2 bamboo 3160 (lub bokserki 3162 i 3164).
    Kosztują ok. 20$, kiedyś kupiłem za 10$, ale nie spotkałem wygodniejszych i bardziej przyjaznych także dla intensywniejszego ruchu. Przylegają też idealnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 08 czerwca 2016 - 13:52
    Chciałem umieści kilka linków ale administrator odrzuca post.
    Wystarczy wpisac w google Joe Snyder, Manstore, Oboy, Olaf Benz, N2N, Tendenze, Muscleskins, Jovana czy Doreg Thong

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 08 czerwca 2016 - 16:20
    A nazwa modeli lub numery - rzecz jasna wypróbowane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 09 czerwca 2016 - 15:20
    Mam ze dwieście par, więc trudno coś konkretnego Tobie polecić. Proponuję
    www.planet-undies.com/catalog/product_info.php?products_id=1191522

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 09 czerwca 2016 - 15:23
    lub takie, bardzo wygodne: www.planet-undies.com/catalog/product_info.php?products_id=137132

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 09 czerwca 2016 - 16:31
    200???
    I co ty z tym robisz?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 09 czerwca 2016 - 17:46
    200???? Co z Ty z tym robisz???? Nie bardzo rozumiem. Jeśli chodzi o ceny to jestem stałym klientem.....wyprzedaży i kupuję za 1/3 ceny. Jestem zapisany na newstelera i mam bieżące info o wyprzedażach a kupuję jak jest -70%

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 09 czerwca 2016 - 19:48
    Ok., ale tak dużej ilości nie jesteś w stanie zużyć. Nawet jak byś 5 razy dziennie zakładał świeże i nie prał, to masz na półtora miesiąca.
    Mniejsza z tym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 09 czerwca 2016 - 21:44
    No ja chyba tez mam ze 200 sztuk :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 09 czerwca 2016 - 23:17
    Po prostu starszych już nie noszę. Mam dwa mieszkania wiec część jest w jednym część w drugim. Jak znajduję okazję to kupuję nowe i chodzę w nowych. Czasami dostaję kilka par od mojej dziewczyny( z wzajemnością). A zmieniam rano i wieczorem po prysznicu. W lecie mam zawsze kilka kąpielówek par w aucie w razie "W" :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 10 czerwca 2016 - 06:30
    Latem też zmieniam, ale wieczorem. Chcesz powiedzieć że spisz też w stringach?
    A propos "W" ???
    Dlaczego kilka kąpielówek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 10 czerwca 2016 - 09:59
    Tak, śpię w stringach lub nago.Czasami gdy zdarzy mi się założyć do łóżka krótkie, obcisłe cheky boksers to moja partnerka protestuje i zadaje pytanie dlaczego założyłem" takie barchany". A kąpielówki woze latem dlatego, że jestem caly czas w ruchu, w trasie, za kierownicą i nigdy nie wiem kiedy znajdę chwilę aby wyskoczyć na basen, nad wodę? czy po prostu na łąkę w jakimś zacisznym miejscu aby skorzystać ze słońca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qwerty ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 10 czerwca 2016 - 11:50
    Nago - do czasu.
    Też to praktykowaliśmy ale teraz nie mogę sobie pozwolić bo czasmi dzieci lubią przyjść w nocy.
    A gdzie kupujesz "wycięte" cheeky boksers?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~skorpionik33 ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 19 czerwca 2016 - 21:04
    Najbardziej dostępne podróbki Clever, JS itp, w dobrej cenie (od 25 zł- 40 zł ) są na Allegro, a po za tym Cheky Boksers kupuję tych producentów o których już pisałem w ich sklepach i Ebay.de

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 24 czerwca 2016 - 15:35
    Ja bardzo lubie stringi firmy Sesto Senso ale przeszkadza mi nadmiar materialu z przodu w kroczu. Wole jak jest waski pasek materialu w tym miejscu wtedy mniej obciera. Tez macie takie odczucie ze jest tego troche za duzo? Dzieki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qwerty ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 24 czerwca 2016 - 23:30
    Nie zgadzam się z tobą. Też lubię te stringi, właśnie dlatego, że są z przodu obfite. Te wąskie, a takich jest najwięcej, są szyte na prawiczków, a po iluś latach używania przyrodzenia genitalia zwiększają się - wg mnie. Ja nie mieszczę się w prawiczkowe stringi np. z Aliexpress.
    A obcierają właśnie te wąskie - ze zbyt małą torebką na genitalia, gdyż nie trzymają się w pachwinach, lecz brzegami obszyć jeżdżą po skórze - masakra.
    Jeśli lubisz wąski front (ale z przyzwoicie dużą torebką z przodu), to w tej chwili wystawiłem na Allegro angielskie bikini (prawie jak stringi) firmy kiniki. Może ci rozmiar będzie odpowiadał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sebik ~sebik
    ~sebik
    Napisane 24 czerwca 2016 - 23:38
    Z przodu wszystko ok. Chodzilo mo o to ze za torebka jest zwezenie ktore na za duzo materialu i to mi wlasnie przeszkadza. Poza tym te stringi sa najlepsze jakie mam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stringboy ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 29 sierpnia 2016 - 22:00
    Właśnie ta duża ilość materiału w miejscu o którym piszesz jest po to aby utrzymać twoje klejnoty w odpowiednim miejscu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pookfa ~pookfa
    ~pookfa
    Napisane 29 września 2016 - 20:51
    Polecam obejrzenie kilku odcinków z tego kanału - bit.ly/2dgDApn
    Jest wiele porad rozwiązujących takie i podobne kwestie. Wszystkie dla mężczyzn, polecam ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ja ~ja
    ~ja
    Napisane 31 grudnia 2016 - 14:44
    ~Konrad napisał:
    Ostatnio kobieta mnie zapytała, czy bym nosił, ona nie widzi w tym nic złego. A mnie się wydaje, ze to mega niemęskie, rozumiem - striptizerzy, ale tak na codzień? Nosicie stringi?

    nosze stringi na co dzien i nie uwazam, ze jest ze mna cos nie tak

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy