Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Męskie stringi

Rozpoczęte przez ~Konrad, 07 lut 2013
  • ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 29 listopada 2015 - 17:57
    Ja się nie odważyłem. A ty?

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Sebik
    ~Sebik
    Napisane 29 listopada 2015 - 18:06
    Ja noszę najczęściej stringi i latem i zimą. Jak już jest bardzo zimno to zakladam długie getry, to i mi nawet nogi nie marzna.

• ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 29 listopada 2015 - 21:45
    I latem i zimą, i wiosną i jesienią, przecież masz spodnie od razu nie zamarzniesz :)

• ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 30 listopada 2015 - 21:20
    Zmarznę, zmarznę. Do pracy mam 25 minut spacerku a czasami mocno wieje zimne powietrze. W stringach wtedy dupa zimna.
    Jak już jest bardzo zimno, to tak jak Sebik zakładam kalesony.
    Domyślam się, że Sebik getry nosi dodatkowo a nie nie zamiast :-).

• ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 30 listopada 2015 - 23:04
    Mi akurat to nie przeszkadza do pracy autem, w pracy też ciepło, takze nic dodatkowego nie muszę ubierać. A co sądzicie o stringach z jakimiś słoniami czy innymi zwierzakami, dla mnie to kompletna bzdura, kto to wymyślił :)

• ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 01 grudnia 2015 - 21:55
    To nie do chodzenia na co dzień. Chyba, że ktoś ma takie fantazje w igraszkach intymnych.

• ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 25 grudnia 2015 - 22:21
    Osobiście gole tyłek nie na gładko, tylko najkrótszym ustawieniem maszynki do strzyżenia włosów. ..,:a jądra i penisa tradycyjnie gilette ☺...codziennie.

• ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 26 grudnia 2015 - 12:57
    Ale jaja ... ogolone!!!
    Dupa i przód, i to codziennie?
    A po co? Kiedy ty na to znajdujesz czas? Przed pracą?
    Faceci z reguły codziennie golą się ale mniej więcej metr wyżej.

• ~Tuptuś
    ~Tuptuś
    Napisane 26 grudnia 2015 - 15:19
    No, niemogłem się przełamać. Po kilku wejściach tu na forum zamówiłem kilka par stringów (TIGER). I faktycznie po założeniu prawie ich nie czułem, że cokolwiek mam na sobie.

• ~ONYX46
    ~ONYX46
    Napisane 26 grudnia 2015 - 17:55
    ~qwerty napisał:
    Ale jaja ... ogolone!!!

Chyba ja rozumiem, też już od jakiegoś czasu zacząłem dbać bardzo o siebie. Lubię być schludny. Nie jestem pierwszej młodości (wiek przy pseudonimie.). Mam dzieci odchowane - są już na swoim. Z Żonką przeżywamy drugą młodość, więc dlaczego mamy nie dbać o siebie, Robię to dla siebie, dla Żonki, moze dla niej i dla siebie - nie wiem. Zrzuciliśmy parę kilogramów, Chodzimy razem z Żonką raz na basen, raz na siłownię, spacery, jogggingi. W łózku jeszcze potrafimy się bawić, zaskakiwać. I nie widzę nic w tym złego.
    Więc zamiast się dziwić proponuje ten czas wykorzystać na pracę nad sobą.
    PS Co do stingów to się jeszcze nie przekonałem.

• ~skorpionik33
    ~skorpionik33
    Napisane 26 grudnia 2015 - 19:01
    Tak. Właśnie codziennie podczas wieczornego prysznica gole tym a przód rano i wieczorem.Rano dla swojego komfortu a wieczorem dla mojej, 15 lat młodszej partnerki, która uwielbia mój tyłek w Steinbach i gładko wygolone Jacka i kutasa. Nie jestem zniewiescialy, kilkanaście lat pracowałem jako selekcjoner w klubach nocnych w różnych miastach Polski, w tym nad morzem. Ćwiczę regularnie od 15 roku życia.

• ~stringboy
    ~stringboy
    Napisane 26 grudnia 2015 - 23:15
    Nie no codziennie to golenie to przesada, raz na kilka dni, max raz na tydzień to ok, no i druga sprawa nosząc stringi np jako kąpielówki na basen to wypadałoby, żeby to jakoś wyglądało, czyli obowiązkowo sport, siłownia, itp. A najlepsze są tu komentarze, że stringi to pedalska bielizna. Jak ktoś pisze coś takiego to wypadałoby, żeby wiedział, że oni nie noszą stringów, jak juz to noszą obcisłe slipy, bokserki albo jockstrapy :)

• ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 27 grudnia 2015 - 14:29
    ~ONYX46 napisał:
    ~qwerty napisał:
    Ale jaja ... ogolone!!!

Chyba ja rozumiem, też już od jakiegoś czasu zacząłem dbać bardzo o siebie. Lubię być schludny. Nie jestem pierwszej młodości (wiek przy pseudonimie.). Mam dzieci odchowane - są już na swoim. Z Żonką przeżywamy drugą młodość, więc dlaczego mamy nie dbać o siebie, Robię to dla siebie, dla Żonki, moze dla niej i dla siebie - nie wiem. Zrzuciliśmy parę kilogramów, Chodzimy razem z Żonką raz na basen, raz na siłownię, spacery, jogggingi. W łózku jeszcze potrafimy się bawić, zaskakiwać. I nie widzę nic w tym złego.
    Więc zamiast się dziwić proponuje ten czas wykorzystać na pracę nad sobą.
    PS Co do stingów to się jeszcze nie przekonałem.

Zgoda, też zacząłem podobnie dbać o siebie, może dlatego, że jesteśmy rówieśnikami, ale golenie tyłka codziennie a przodu dwa razy dziennie (plus twarz) to już przesada - golenie nie może stać się celem życia.
    Co do stringów, to wypróbuj tak jak Tuptuś. Świetne na lato, do pracy, na wakacje, czy do uprawiania sportów. Nie kupuj tylko zbyt małych (takich dla nastolatków, prawiczków), gdyż mogą nie pasować z przodu. Niektóre firmy takie szyją.
    A co do wątku stringboya, to trudno zgadnąć w czym chodzą geje. Chyba tak jak reszta, we wszystkim po trochu, plus jockstrapy.

• ~darek
    ~darek
    Napisane 27 grudnia 2015 - 14:38
    Zgadzam się z przedmówcami też chodzę w stringach na co dzień pływam na basenie w stringach dbam o higienę gole sobie miejsca intymne żeby to wyglądało jak powinno w Stingach jest bardzo wygodnie i komfortowo żonę się podobają stringi pozdrawiam

• ~qwer
    ~qwer
    Napisane 27 grudnia 2015 - 20:20
    Jak facet ma potrzebę golenia się dziennie gdziekolwiek to niech się spokojnie goli, nie widzę potrzeby komentowania tego. Stringi też lubię, noszę dziennie, na basen i na plażę, polecam, :-)

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 29 maja 2016 - 17:24
    Czy ktos orientuje sie gdzie mozna kupic stringi sesto senso ale kolorowe np. czerwone lub niebieskie. Dzieki

• ~qwerty
    ~qwerty
    Napisane 29 maja 2016 - 19:45
    Ja kupiłem na Allegro, czerwone. Nie było rozmiaru mojego, to czekałem kilka dni aż zszyją. Wygodne ale ciężkie bo z wiskozą.

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 04 czerwca 2016 - 01:11
    Wlasnie kupilem kilka meskich stringow na alegro firmy Sesto Senso i jestem bardzo zadowolony. Sa bardzo wygodne ;-)

• ~Qwerty
    ~Qwerty
    Napisane 04 czerwca 2016 - 14:25
    Wygodne i miłe w dotyku. Na upały może ciut za grube. Nie pocisz się?

• ~sebik
    ~sebik
    Napisane 05 czerwca 2016 - 01:10
    Nie tylko na upaly ;-)
    Ja ogolnie malo sie poce wiec jest ok. Majtki sa fajnie skrojone a co najwazniejsze sa bardzo wygodne. Szkoda ze ta firma nie robi kapielowek stringow

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook