Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Męski punt widzenia ??o co chodzi

Rozpoczęte przez ~Olka, 09 lis 2017
  • avatar ~Olka ~Olka
    ~Olka
    Napisane 09 listopada 2017 - 10:52
    Hej. Spróbuję opisać sytuację dość zwięźle . Jestem w związku z partnerem 18 lat . 5 lat temu zaczęłam pracować w pewnej firmie . Oczywiście jak często się zdarza był tam pewien chłopak- wpadliśmy soboie w oko . Non stop komplementy z jego strony itd. Oboje byliśmy w związkach . Mamy dzieci . Do niczego nie doszło więcej pomiędzy nami siła obecnych związków wytrzymała próbę . Choć oboje mieliśmy siebie w głowach ... Po jakimś czasię odszedł z pracy właśnie z mojego powodu . I od tamtej pory cisza . Nigdzie nawet przypadkiem się nie spotkaliśmy . Pomimo tego wszystkiego był i jest to dla mnie ktoś wyjątkowy . Ktoś o kim pomyślałam miło raz na jakiś czas przez te lata . Jakiś miesiąc temu odezwał się do mnie - napisał . Po wymianie zdań wyszło , że będzie się rozwodził . Rozmawiamy ze sobą tel badz piszmy nie często raz na jakiś czas . Oczywiście tematem przednim jest jego rozwód cała sytuacja doradzanie itd. Rozmawiamy zupełnie normalnie .Bez podtekstów , zwykle jak koleżanka z kolegą . Najgorsze w tym wszystji jest to , że jak się do mnie odezwał to właśnie uczucie powróciło ... tak wiem , że powiecie szuka pocieszenia itd ale właśnie tak nie jest , nic a nic nie przeawia za tym z tego co mówi jak się wypowiada itd . Strasznie nurtuje mnie to czemu się do mnie odezwał , czemu utrzymuję ze mną kontakt i rozmawia o tych rzeczach ?? Na początku o tym pomyslłam , że proszę teraz szuka pocieszenia ale właśnie tak nie jest ... dlatego sama nie wiem o co mu chodzi . Broń Boże nie odzywam się pierwsza , to on pierwszy się odezwał , to on ma ciężką sytuację . to on napiszę bądź zadzwoni pierwszy z różną częstotliwościową . Nie chcę mu zadawać teraz pytań typu czemu się ze mną kontaktujesz > co jest tego powidem że po tylu latach się odzywasz jakie masz zamiary ?? nie chce pytać o takie rzeczy teraz kiedy ma głowę zaprzątniętą czymś innym . Najgorsze jest to dla mnie , że to uczucie powróciło ., Jest to dla mnie ktoś kto nigdyu nie wyszedł z mojej głowy . Naprawdę duo czasu było trzeba , żeby ułożyć wszystko tak jak trzeba a teraz każdy jego tel każdą zwyklła najzwyklejszą wiadoość budzi we mnie nerwy i ciekawość czemu to robi ?? Może wy myślicie bardziej jasno i obiektywnie , może są jacyś faceci którzy widzą w tym coś czego my kobiety nie widzimy ... nie wiem . Dordzźcie coś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alias ~alias
    ~alias
    Napisane 08 stycznia 2018 - 13:28
    Facet jest ewidentnie tobą zainteresowany. Jak pisałaś wcześniej wpadliście sobie w oko i tak zostało. Dlaczego to robi teraz?. Myślę że rozwód to pierwszy powód, ale i pamięć o emocjach towarzyszących waszej wcześniejszej znajomości też została. Skoro się rozwodzi to moim zdaniem zaczyna sprawdzać czy nadal też o tym pamiętasz, chcąc odnowić waszą znajomość a i może też przenieść ją na "wyższy" poziom.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy