Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

mąż mówi że nie kocha czy da się uratować małżeństwo, rozkochać na nowo

Rozpoczęte przez ~zamezna , 14 kwi 2019
  • avatar ~zamezna ~zamezna
    ~zamezna
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 16:31
    Od miesięcy mąż wychodzi pić, olewa mnie nie pomaga. Nie odbiera telefonu, źle mnie traktuje nie szanuje. Jestem w ciąży i mamy małe dziecko. Ostatnio powiedział że mnie nie kocha. Czy jest jakaś szansa uratować ten związek aby było dobrze jak kiedyś. Ja kocham męża nie wyobrażam sobie życia bez niego . Lecz on nie chce rozmawiać od miesięcy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aska ~Aska
    ~Aska
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 19:51
    nie, kawał buca musi być z męża skoro się z ciąży nie cieszy.
    Co ci z niego?
    Pije bo lubi lub ma przyczynę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zamezna ~zamezna
    ~zamezna
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 21:08
    Zranił mnie bardzo swoim zachowaniem ale kurcze małe dzieci mamy i go kocham. Chciałabym aby było jak dawniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Knife ~Knife
    ~Knife
    Napisane 14 kwietnia 2019 - 22:58
    Niestety jedno kocham to za mało moja Droga
    Rozumiem jesteś w ciąży, ale to nie powód by godzić się na takie upokorzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rycząca40 ~Rycząca40
    ~Rycząca40
    Napisane 15 kwietnia 2019 - 09:03
    Skoro "wychodzi pić", to może po prostu jest uzależniony. W ciągu alkoholowym będzie mówił wszystko, by Cię zranić. I znaleźć usprawiedliwienie dla picia.
    Sorry, ale powinnaś skoncentrować się na sobie i dzieciach, a nie zastanawiać się, "jak go rozkochać". Wiem, że to trudne - pewnie czujesz się fatalnie i chciałabyś czyjejś troski... ale nie ma co zaklinać rzeczywistości.
    Dużo sił i spokoju wewnętrznego Ci życzę, bo pewnie będzie ci niełatwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy