Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Gadżety

maszynka do włosów

Rozpoczęte przez ~benek, 11 maj 2018
  • avatar ~benek ~benek
    ~benek
    Napisane 11 maja 2018 - 14:19
    Jakie polecacie maszynki do włosów, zależy mi na prostej obsłudze, wygodzie,dlatego szukam takiej na akumulator, podzielcie się swoimi typami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miett ~miett
    ~miett
    Napisane 17 maja 2018 - 10:10
    sprawdź sobie babyliss e970,super sprzęcik, łatwo się używa i przycina elegancko, nawet bardziej ekstrawaganckie fryzury możnan zrobić, ja mam od paru tygodni i złego słowa nie powiem, warto byo kupić

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamcio ~kamcio
    ~kamcio
    Napisane 19 lipca 2018 - 20:59
    Wydaje mi się, że nie można już w sklepach kupić E970, bo wszedł nowy model E971E. Ja właśnie szukałem tej E970, ale zdecydowałem się na nowszy, bo kosztuje tylko 150 zł. Świetnie się go używa zarówno do włosów na głowie, do zarostu i do ciała też super.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krawitz ~Krawitz
    ~Krawitz
    Napisane 20 lipca 2018 - 12:28
    O! E971 to i u mnie śmiga od miesiąca. Lubię mieć dłuższe włosy, ale latem niekoniecznie ;) Dlatego mam w domu maszynkę, żeby w razie czego je skrócić. Taka maszynka w tej cenie to super zakup!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kszoI ~kszoI
    ~kszoI
    Napisane 08 kwietnia 2019 - 15:01
    wiesz co, ja mam trymer od babyliss, ale używam go też do strzyżenia głowy, bo mam bardzo krótkie włosy po bokach i trochę dłuższe na górzez, więc te długości, które mam w trymerze zupełnie mi wystarczją i jestem z niego zadowolony, a nie kosztował jakoś dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kemende ~kemende
    ~kemende
    Napisane 12 sierpnia 2020 - 07:12
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuPatrzcie tutaj - fryzomania.pl/gamma-piu-absolute-alpha-maszynka-bezprzewodowa-do-wlosow.html ] Lepiej od razu kupić taki sprzęt i mieć rozwiązanie na lata niż stawiać na byle co. Moim zdaniem kluczowe jest po prostu postawienie na jakość rozwiązań. I wtedy sprzęcik działa niezawodnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~popeto ~popeto
    ~popeto
    Napisane 17 listopada 2021 - 07:11
    Proszę, sprzęcik na lata - pro-sprzet.pl/maszynka-jaguar-cm2000-black-do-strzyzenia-wlosow-przewodowa-czarna.html Na spokojnie wystarczy i nie ma potrzeby wydawać na ten cel więcej. Pewnie, że wszystko zależy od tego, ile chcecie wydać, ale przecież tutaj ma się pojawić przede wszystkim złoty rozsądek...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dzango ~dzango
    ~dzango
    Napisane 05 lipca 2022 - 07:10
    Myślę, że będzie OK, zobaczcie - https://www.sprzet-fryzjerski.pl/captain-cook-eagle-maszynka-do-wlosow.html Czy to dla każdego? No trzeba mieć również odpowiedne umiejętności, żeby sobie z tym wszystkim poradzić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy