Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kosmetyki, pielęgnacja

maszynka do strzyżenia

Rozpoczęte przez ~milko, 06 maj 2016
  • avatar ~kaliks ~kaliks
    ~kaliks
    Napisane 26 marca 2018 - 08:55
    sam sie zastanawiam nad tym beard designerem, widzialem kilka razy w promocji i liczę ze znów się na jakąś zalapię, wiem że w zestawie też dają foliowkę małą, jak ją oceniacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gigi ~Gigi
    ~Gigi
    Napisane 19 kwietnia 2018 - 10:38
    Sama maszynka i cały zestaw na wypasie :) Golenie wskoczyło na wyższy poziom ;) A na poważnie, to ta golarka jest tym, czym powinien być dobry sprzęt. Nic się nie zacina i nie trzeszczy, bo elementy są dobrze spasowane. Golisz się nawet pod prysznicem. Nie zostawia omijaków. Dobra rzecz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Facio ~Facio
    ~Facio
    Napisane 30 kwietnia 2018 - 12:52
    No, w babyliss masz spory wybór. Jeśli nie spodoba Ci się beard designer, to możesz drapnąć jakiś trymerek. Ja np. tak zrobiłem i jestem mega zadowolony. Nie muszę chodzić do barbera, bo sam sobie ogarniam zarost.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~orwell ~orwell
    ~orwell
    Napisane 07 czerwca 2018 - 15:08
    też myślę o zakupie nowego trymera, co myślicie o modelu T840E? Ma ktoś i podzieli się wrażeniami? Ciekawe jak się ten pojemniczek na włoski sprawdza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Loko ~Loko
    ~Loko
    Napisane 31 sierpnia 2018 - 14:00
    Ja mam z tej samej firmy, tylko model E876E. Śmiga fantastiko! Nie chcę Cię odwodzić od zakupu tego, o którym mówisz, bo babyliss to babyliss i jakość zawsze będzie dobra, ale w tym moim masz elektroniczne sterowanie długością strzyżenia, a kosztuje tylko kilka dyszek więcej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Filip ~Filip
    ~Filip
    Napisane 12 września 2018 - 12:16
    No! Ten 876 to sztos totalny! Kupiłem go nie znając zupełnie babyliss, bo nie mam żony :P Ale okazało się, że to był mega fajny zakup. Dużo jeżdżę i zabieram go ze sobą, więc zależało mi na dobrej baterii. I taką dobrą baterię mam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MroWi ~MroWi
    ~MroWi
    Napisane 26 października 2018 - 16:15
    tez mam z bb, ale jakiś inny model, bo potrzebowałem większej liczby końcówek, ale jakość tak sama dobra jak i was, więc warto u nich kupić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grecki ~Grecki
    ~Grecki
    Napisane 17 grudnia 2018 - 11:48
    Przyznaję, że mnie żona namówiła na trymer babylissa i jak na początku byłem sceptyczny, bo nie do końca znałem markę, to teraz niczego nie żałuję! Chodziło mi o intuicyjny sprzęt dobrej jakości i teraz taki mam. Świetna sprawa.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Lidlo99 ~Lidlo99
    ~Lidlo99
    Napisane 03 stycznia 2019 - 11:40
    Maszynek do strzyżenia włosów na rynku jest całkiem sporo. Na https://przemianydomowe.pl/jaka-maszynka-do-strzyzenia-opinie-ranking/ można znaleźć fajny ranking takich produktów i wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt dla siebie, czy to pod kątem cenowym, czy kierując się najwyższą oceną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Manki ~Manki
    ~Manki
    Napisane 23 stycznia 2019 - 09:49
    Żonka bardzo dużo ma sprzętów z babyliss, które nie raz sam jej kupowałem w prezencie :P więc jak musiałem kupic trymer, to też oczywiście od nich. jestem bardzo zadowolony. ale niestety sam musiałem wylożyć gotówkę :P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~augustus ~augustus
    ~augustus
    Napisane 05 maja 2021 - 11:32
    tak piszecie maszynka trymer itd... nikt juz w dzisiejszych czasach nie uzywa zwyklej tradycyjnej brzytwy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bambusek ~bambusek
    ~bambusek
    Napisane 06 maja 2021 - 10:11
    ~augustus napisał:
    tak piszecie maszynka trymer itd... nikt juz w dzisiejszych czasach nie uzywa zwyklej tradycyjnej brzytwy?


    brzytwa? moj dziadek brzytwy uzywal... ty uzywasz? polecisz jakas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Noel ~Noel
    ~Noel
    Napisane 07 maja 2021 - 17:10
    Kupiłem sobie golarkę Philipsa Shaver podajże na notino, mega dużo kasy nie zapłaciłem, i gole się nią przeszło rok i jest w porządku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~augustus ~augustus
    ~augustus
    Napisane 08 maja 2021 - 22:32
    ~bambusek napisał:
    ~augustus napisał:
    tak piszecie maszynka trymer itd... nikt juz w dzisiejszych czasach nie uzywa zwyklej tradycyjnej brzytwy?


    brzytwa? moj dziadek brzytwy uzywal... ty uzywasz? polecisz jakas?


    dla mnie elektryczne są średnie.. ale brzytwe oczywiscie mam i polece, moj ojciec takiej uzywa wiec musialem sprawic sobie taka samą, https://www.angrybeards.pl/narz--dzia/shavetta-zizka-maszynka-do-golenia/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~bambusek ~bambusek
    ~bambusek
    Napisane 09 maja 2021 - 22:05
    dzieki, poczytam bo szczerze mowiac nigdy nie myslalem o tego typu sprzetach, wiesz 21wiek technologia do przodu itd

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy