Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Nowe hobby

majsterkowanie lubicie?

Rozpoczęte przez ~herlak, 23 maj 2018
  • ~herlak
    ~herlak
    Napisane 23 maja 2018 - 22:10
    lubicie majsterkować? kompetuję powoli swój własny warsztat, chciałabym nieługo kupic wyrzynarkę, nie mam pojecia co wybrac, myślicie że bezprzedowodwa da radę? Gosc w sklepie polecał mi jeden model ryobi

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Kamo
    ~Kamo
    Napisane 18 czerwca 2018 - 12:52
    Ryobi to bardzo solidna marka! Będziesz zadowolony. Mam od nich cały pakiet narzędzi w technologii one+, więc Tobie też polecam, bo wystarczą Ci 2-3 baterie, a potem narzędzia kupujesz już bez baterii, więc wychodzi sporo taniej.

• ~tajo
    ~tajo
    Napisane 18 lipca 2018 - 21:58
    mylę poważnie o tym ryobi i widzialem że mają tez z silnikami bezszczotkowymi modele, podobno takie sa bardziej trwale, myślicie ze warto dla własnego użytku zainwestowac w takie urzadzeenia?

• ~KroKio
    ~KroKio
    Napisane 20 lipca 2018 - 14:10
    Jasne, że warto! Te montowane w ryobi silniki bezszczotkowe są trwalsze niż tradycyjne napędy. Jest troszkę inne sterowanie, ale to szybko się do niego przyzwyczaisz. Uważam, że do takich domowych zastosowań to genialne narzędzia.

• ~Mik
    ~Mik
    Napisane 27 sierpnia 2018 - 12:27
    Ja kupuję już tylko ryobi. Staram się, żeby wszystkie narzędzia były w systemie one+, bo dzięki temu kupę kasy oszczędzam na bateriach. Ostatnio nawet kosiarkę do trawy kupiłem w one+, więc super się cieszę!

• ~Francik
    ~Francik
    Napisane 16 listopada 2018 - 15:58
    Też kupuję ryobi, kiedy chcę uzupełnić swoj warsztat o jakieś narzędzia. Ostatnio wpada wyrzynarka, bo mi jej brakowało i dzięki niej mam już w połowie zrobiony domek dla lalek dla mojej córeczki :)

• ~glimpo
    ~glimpo
    Napisane 13 grudnia 2018 - 10:56
    Na pewno fajnie myśleć o razu o tym, do czego przede wszystkim będziesz używać narzędzi. No bo to ma być warsztat majsterkowicza czy jaki? Samochodowy? Trudno się odnieść, jeśli nie jest jasne o co pytasz. Bo jeśli np. szukasz czegoś dla profesjonalnego użytku, to możesz zwrócić uwagę na aeg. Akurat z tym narzędziami miałem do czynienia w firme, więc je znam i nikt na nie z chłopaków nie narzekał.

• ~Kamcik
    ~Kamcik
    Napisane 17 stycznia 2019 - 14:24
    Ja też bardzo lubię majsterkować. ROdzina o tym dobrze wie i pod choinkę dostałem mniejszą wkrętarkę od ryobi, bo brakowało mi takiej do mniejszych zastosowań. ta marka jest w ogole bardzo solidna.

• ~gregson
    ~gregson
    Napisane 12 lutego 2019 - 11:31
    też lubię ryobi, ale jak już coś od nich kupuję, to tylko w systemie one+, bo dzięki temu nie muszę dokupować dodatkowych akumulatorów, tylko mam trzy, które pasują do wsyzstkich narzędzi.

• ~Smoczeski
    ~Smoczeski
    Napisane 13 lutego 2019 - 09:43
    Ja na narzędzia.pl kupowałem ostatnio narzędzia na akumulator ryobi. Rzeczywiście są z oznaczeniem one+, choć przyznam się, że na początku nie zwróciłem na to uwagi, tylko po porstu szukałem czegoś, co ludzie polecają w sieci.

• ~Krochmalski
    ~Krochmalski
    Napisane 11 marca 2019 - 17:06
    Też zawsze elektronarzędzia kupuję na narzedzia.pl. Tzn. kupowałem, bo na razie mam przydomowy warsztat dobrze wyposażony w ryobi. Oczywiście każdy sprzęt zarejestrowalem na stronie, żeby zyskać trzy lata gwarancji.

• ~nelson
    ~nelson
    Napisane 12 marca 2019 - 11:54
    Też staram się szukać w sieci, jakie narzędzia się sprawdzą. Sam jestem amatorem, więc zawsze to lepiej oprzeć się na opnii ludzi, którzy się na tym znają lub korzystają z tych sprzętów. Właśnie szykam wkrętarki i na pewno sprawdzę ryobi.

• ~Wlewski
    ~Wlewski
    Napisane 15 marca 2019 - 13:09
    ~nelson napisał:
    Też staram się szukać w sieci, jakie narzędzia się sprawdzą. Sam jestem amatorem, więc zawsze to lepiej oprzeć się na opnii ludzi, którzy się na tym znają lub korzystają z tych sprzętów. Właśnie szykam wkrętarki i na pewno sprawdzę ryobi.

Przyjrzyj się, przyjrzyj, bo ryobi ma taką politykę, że robią narzędzia dla majsterkowiczów, ale nie ma mowy o kompromisach jeśli chodzi o jakość. Pracuję w domu narzędziami akumulatorowymi od nich i to się w zupełności sprawdza.

• ~Fact
    ~Fact
    Napisane 09 kwietnia 2019 - 09:12
    a ja to w ogóle dostałem na początku narzędzia ryobi do testowania z myRyobi, to znaczy miałem bezszczotkową wyrzynarkę do drewna. przyjemnie mi się nią pracowało, bo ma aluminiową podstawkę, która mocno stabilizuje działanie sprzętu. po zakończeniu testów została razem ze mna i działamy dalej przy innych projektach

• ~igor
    ~igor
    Napisane 05 czerwca 2019 - 13:42
    Ja mam elektronarzędzia z firmy Graphite kupione na https://fixero.com/ i nie narzekam. Do majsterkowania nadają się idealnie

• ~gramecki
    ~gramecki
    Napisane 16 lipca 2019 - 15:39
    Ja to lubię sobie pomajsterkować, ale zwykle to są jakieś mniejsze rzeczy, typu półka czy stolik kawowy. No, ale mam te sprzęty ryobi, którymi pracuje się doskonale, więc za tydzień, jak tylko zacznie mi się urlop, spróbuję zrobić razem z dzieciakami domek na drzewie, bo mamy w ogrodzie idealne drzewo do tego.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook