Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

kurzajki

Rozpoczęte przez ~mysia, 17 paź 2017
  • avatar ~mysia ~mysia
    ~mysia
    Napisane 17 października 2017 - 11:50
    Mój mąż zaraził się kurzajkami na basenie. Uwierzcie, że to coś okropnego ma 2 kurzajki na stopie. Boi się usuwania i zabiegu całego. Namawiam go na wizytę w Centrum Podologicznym w Łodzi.Moze ktoś był na zabiegu usuwania kurzajek i moze się podzielić wrażeniami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zołza ~Zołza
    ~Zołza
    Napisane 31 października 2017 - 22:26
    Wyślij go do podologa :) napewno cos poradzi ... :) a jak nie ....to ja ostatnio synowi usunęłam stosując lapis (dostaniesz w niektórych aptekach ) i smarując propolisem tak 2 razy dziennie ale to działa skutecznie tylko jak sie jest systematycznym ....
    Powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czyżżżyk ~Czyżżżyk
    ~Czyżżżyk
    Napisane 29 czerwca 2018 - 16:27
    No własnie można próbować samemu za pomocą specyfików z apteki ale nie zawsze to niestety pomaga. Może właśnie warto wybrać się do podologa. Tutaj znajdziesz jakiegoś w swoim mieście https://ranking.abczdrowie.pl/s/Podolog Kurzajki to upierdliwa i nawracająca się choroba więc warto pogadać z lekarzem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marian ~Marian
    ~Marian
    Napisane 16 lipca 2019 - 10:54
    Mi co jakiś czas pojawiają się na palcach dłoni, zakładam , że zarażam się od osób z którymi się witam. Tu smarowanie specyfikami kiepsko działa. Dlatego chodzę na laser do dermatologa. Zabieg w znieczuleniu i trwa góra kwadrans, po czym śladu nie ma [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(dla zainteresowanych www.dermestetic.pl/zabiegi/usuwanie-brodawek-kurzajek). ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy