Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Kariera

księgowość Warszawa

Rozpoczęte przez ~mikoski, 20 lut 2018
  • avatar ~mikoski ~mikoski
    ~mikoski
    Napisane 20 lutego 2018 - 11:02
    Znacie jakąś dobrą księgową albo biuro? Dopiero rozkręcam biznes i zależy mi żeby jednak ciąć koszty, czy cos takiego jak księgowość online warto wziąć pod uwagę?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 25 lutego 2018 - 00:06
    Pomyśl o optymalizacji finansowej. Mi to na dzień dobry w tax care zrobili. Sam się zdziwiłem o ilu rzeczach nie miałem pojęcia, a w rezultacie oszczędzam trochę kasy miesięcznie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 31 maja 2018 - 22:34
    Znajomy kiedyś mówił o TaxCare, że to zdalnie prowadzące księgowość biuro. Nie wiedziałam że ma takie opcje w swojej ofercie. Optymalizacja finansowa przydaje się w każdej firmie. Zarówno takiej, która długo jest na rynku jak i takiej, która dopiero stawia pierwsze kroki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 10 czerwca 2018 - 15:57
    Akurat opcji dodatkowych to oni mają masę, nawet pakiety sportowe, medyczne itd. Dobierasz sobie dodatki wg potrzeb.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Genzak ~Genzak
    ~Genzak
    Napisane 29 sierpnia 2018 - 00:14
    Założyłem firmę w zeszłym miesiącu i chciałem spróbować swoich sił z poprowadzeniem księgowości, ale to nie na moje nerwy. Zastanawiam sie właśnie nad taką zdalna księgowością. Jeśli chodzi o to Taxcare jak to wychodzi cenowo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 07 września 2018 - 22:38
    Ceny abonamentu za księgowość zaczynają się od 99 zł. Ile konkretnie będzie u Ciebie, to nie wiem, zależy od wielkości firmy, ilości papierów. Oprócz tego mają też mnóstwo dodatkowych pakietów, które możesz sobie dokupić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Genzak ~Genzak
    ~Genzak
    Napisane 22 września 2018 - 13:13
    Trochę czytałem właśnie o tych dodatowych pakietach w taxcare i z tego co rozumiem pakiet prawny i pakiet IT dostałbym za darmo na start w ramach abonamentu. Nie miałem kiedy tego wcześniej załatwić, ale w tym tygodniu się do nich odezwę i dowiem jakby dla mnie wyglądał abonament. Moja firma nie jest duża, ale troche faktur do księgowania mam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 23 września 2018 - 15:10
    Tak, mają taką promocję teraz, że nowy klient dostaje te pakiety na próbę za darmo. Korzystasz zdaje się 3 miesiące, potem decydujesz czy chcesz je zatrzymać czy rezygnujesz.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kk001 ~kk001
    ~kk001
    Napisane 27 września 2018 - 17:04
    Na tle Warszawskich księgowych, to Pan Jeżak www.jezak.pl/en/services/ cieszy się chyba najlepszą popularnością. Solidny,znający się na swojej robocie. Według mnie lepiej korzystać z zaufanych specjalistów .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gertrudos ~gertrudos
    ~gertrudos
    Napisane 11 października 2018 - 12:05
    ~ianko napisał:
    Tak, mają taką promocję teraz, że nowy klient dostaje te pakiety na próbę za darmo. Korzystasz zdaje się 3 miesiące, potem decydujesz czy chcesz je zatrzymać czy rezygnujesz.

    nie wiecie jak to wygląda przy zakłądaniu własnej działalności czy można u nich liczyć na pomoc w tych wszystkich formalnościach?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 19 października 2018 - 23:32
    Tak, oczywiście. Pomagają z formalnościami, przeprowadzą Cię przez cały ten proces, doradzą co i jak. Na pewno warto skorzystać. Zwłaszcza, że nic za to nie płacisz, to usługa w ramach abonamentu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gertrudos ~gertrudos
    ~gertrudos
    Napisane 23 października 2018 - 12:06
    dzieki za odpowiedź, w takim razie chyba nie ma sie nad czym zastanawiać, trochę przerażały mnei te wszystkie formalnościa ale skoro oni w tym pomagają to super. Widziałem że mają kilka pakietów? Który warto wziąć?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seniorita ~Seniorita
    ~Seniorita
    Napisane 27 listopada 2018 - 22:05
    Według mnie opłaca się u nich pakiet prawny i IT. Teraz jak decydujesz się na ksiegowość to dają Ci te dwa pakiety za darmo na 3 miesiące. Na moim przykładzie wiem, że one są przydają.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 27 listopada 2018 - 23:52
    Ja jeszcze polecam medyczny, mam dla całej rodziny abonament do luxmedu. I to nie tylko do lekarzy pierwszego kontaktu, ale też do wielu specjalistów. Bardzo mi się to opłaca.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Majedanek ~Majedanek
    ~Majedanek
    Napisane 29 listopada 2018 - 21:05
    Właśnie zaczałem z nimi wspólpracę. Jest fajna promocja dla kierowców. Mam firme transportowa i ksiegowość wyszła mi w TaxCare 99zł, a do tego dostałem Yanosika z opcja nagrywania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kater ~kater
    ~kater
    Napisane 01 stycznia 2019 - 14:31
    Czy to z tej promocji korzystasz https://taxcare.pl/oferta/oferty-specjalne/dla-kierowcow/ ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~megtet ~megtet
    ~megtet
    Napisane 12 stycznia 2019 - 14:23
    Ale na czym konkretnie ta promocja dla kierowców polega? czy jeśli sam prowadzę działalność jednoosobową to tż z tego mogę skorzystać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ianko ~ianko
    ~ianko
    Napisane 23 stycznia 2019 - 20:17
    No własnie na tym, że oprócz ksiegowości od 99 zł, masz yanosika z funkcją monitoringu lub kamerę samochodową za 1 zł.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Czesik ~Czesik
    ~Czesik
    Napisane 01 lutego 2019 - 20:36
    Część osób ma w TaxCare 99zł ale słyszałem, że są tez wyższe abonamenty. Od czego ta kwota zależy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alek992 ~Alek992
    ~Alek992
    Napisane 01 marca 2019 - 23:03
    ifirma https://www.ifirma.pl/biuro-rachunkowe ma z tego co wiem ma niższe abonamenty . Podlinkowana przez ciebie ma słabe opinie, nie wiem czemu ludzie ją polecają...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy