Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Krawat na wesele

Rozpoczęte przez ~Michalak, 12 lis 2018
  • avatar ~Michalak ~Michalak
    ~Michalak
    Napisane 12 listopada 2018 - 13:05
    Witam Panowie. Mam do was prośbę możecie mi doradzić jaki kolor krawatu wybrać na wesele przyjaciółki? Aktualnie kręci mnie coś takiego jak ten:
    https://lux-men.com/stylowy-krawat-czerwony-w-prazki-kod-kra-cze-pr-7cm-000-00003
    Jak widzicie prosty krawat, ale zastanawiam się czy na czerwony kolor nie jestem troszkę za stary(50+) ;0. Jak myślicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr ~Piotr
    ~Piotr
    Napisane 16 stycznia 2019 - 10:48
    Witaj myślę ze krawat jednokolorowy pasuje do każdego wieku ..tym bardziej do białej eleganckiej koszuli... ja Zamówiłem sobie na stronie https://swiat-koszul.pl/ i jestem zadowolony ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof234 ~Krzysztof234
    ~Krzysztof234
    Napisane 04 lipca 2019 - 09:54
    Warto zajrzeć do Pako Lorente, mają i krawaty i garnitury i koszule z naprawdę fajnym designem. Polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~magdaf ~magdaf
    ~magdaf
    Napisane 25 lipca 2019 - 11:50
    Kupiłam fajne krawaty mężowi z salonu Pako Lorente, nie drogie a bardzo eleganckie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Janek91 ~Janek91
    ~Janek91
    Napisane 26 lipca 2019 - 11:51
    ~Krzysztof234 napisał:
    Warto zajrzeć do Pako Lorente, mają i krawaty i garnitury i koszule z naprawdę fajnym designem. Polecam

    potwierdzam, mam salon mozna powiedziec, że pod nosem, nawet jak nic nie zamierzam kupić to czesto chodze, mają fajne kolekcje koszul.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy