Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

krakow: szukam kochanki- mezatki

Rozpoczęte przez ~cezar, 30 sie 2018
  • avatar ~cezar ~cezar
    ~cezar
    Napisane 30 sierpnia 2018 - 12:24
    Poszukiwana kochanka, mezatka zostawiona sama sobie przez męża, dla której życie nabrało szarych barw. Krakow, wiek do 35lat. Dyskretne spotkania bez zobowiązań. Ja 31l, zonaty, brunet, wysoki, nie szukam osoby do związku. Jeśli jesteś zainteresowana porozmawiajmy czy jesteśmy sobie w stanie dać choc czastke tego czego brakuje w naszych związkach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Głosik ~Głosik
    ~Głosik
    Napisane 22 października 2018 - 19:10
    Jeśli jesteś tolerancyjny, otwarty, nie boisz się wyzwań, to mogę dojeżdżać do Krakowa, bardzo lubię to miasto.
    Mam 30lat i czuję się samotna, nie szukam do związku. Tylko kochanek plus minimalne przyjacielskie relacje w zaufaniu "w danym momencie"... mam nadzieję, że rozumiesz o co chodzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamilczi ~kamilczi
    ~kamilczi
    Napisane 23 października 2018 - 19:23
    Hej mam na imie Kamil mam 18 lat , jestem z okolic krakowa , szukam starszej kochanki ;3 Nie interesuje mnie sponsoring , za to interesuje mnie dyskrecja i dobra zabawa jesli chcesz dowiedziec sie wiecej to napisz na maila kamilczi69@interia.eu :) Zapraszam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Seba ~Seba
    ~Seba
    Napisane 15 grudnia 2018 - 12:34
    Głosik odezwij się: okropnyseba@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy