Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Ankiety, badania

Korzyści i sukcesy 40+

Rozpoczęte przez ~anna_mg, 11 kwi 2014
  • ~anna_mg
    ~anna_mg
    Napisane 11 kwietnia 2014 - 23:34
    Witajcie,
    Mam na imię Ania i jestem studentką drugiego roku psychologii. Przygotowuję właśnie wraz z koleżankami pracę na temat korzyści i sukcesów okresu średniej dorosłości (mówimy o przedziale wiekowym 40 - 65 lat) i chciałabym prosić Was o pomoc. Podręczniki do psychologii wiele mówią o mocnych stronach tego etapu życia, interesuje mnie jednak, jak jest w rzeczywistości.
    Dlatego będę bardzo wdzięczna na wszelkie wypowiedzi na ten temat.
    Nie zamierzam w żaden sposób ograniczać Waszych wypowiedzi, dlatego tylko jako pytania pomocnicze podaję poniższe zagadnienia:
    1. Co uważacie za największą korzyść obecnego etapu życia/wieku? Jakie są jego mocne strony?
    2. Czy czujecie się "spełnieni" życiowo? Co chcielibyście zmienić w swoim życiu?
    3. Jakie są Wasze cele/plany na kolejne lata?
    4. Co uważacie za swój największy dotychczasowy sukces?
    Jeśli nie chcecie wypowiadać się na forum ogólnym, proszę o wiadomości prywatne lub mailowe - mój adres to annamg235@gmail.com
    Oczywiście zapewniam, że wszystkie wypowiedzi zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie na cele wyżej opisanej pracy badawczej i bez zgody Autorów nie zostaną użyte w żadnych innych celach.

Z góry bardzo serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w dyskusji.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook