Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Koronawirus vs mój romans

Rozpoczęte przez ~Nikola, 13 mar 2020
  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 13 marca 2020 - 17:03
    czy z powodu koronawirusa mój romans się rozpadnie, jeśli nie będziemy mogli się spotykać? Bardzo mnie to niepokoi, co o tym sądzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inez ~Inez
    ~Inez
    Napisane 13 marca 2020 - 17:34
    Nikola,
    niepotrzebnie się niepokoisz. Myślę, że to będzie romans do końca życia.
    Potwierdzają to epidemolodzy i jasnowidz z Człuchowa:-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 13 marca 2020 - 18:21
    Ciekawe czy za 9 miesięcy będziemy mieli wyż demograficzny:)
    Ludziska z nudów „parzyć” się będą na potęgę. Może popularność wątku „moja żona nie chce seksu” zostanie zastąpiony przez: „ratunku moja żona mnie zajedzie”:)))
    Nikola spoko, jak kocha to przeczeka i wróci... a jak nie kocha to co Ci po nim:*

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alicja ~Alicja
    ~Alicja
    Napisane 14 marca 2020 - 08:01
    Serio....
    To Cię martwi ?
    brak poczucia bezpieczeństwa w romansie chyba jest normalne
    Może Cię zawsze rzucic nawet bez covi19
    Ale że odległość czy że siedzi w domu z żoną?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 22 marca 2020 - 10:24
    martwi mnie to, że mój ukochany siedzi teraz w domu z żoną, a nie ze mną. W takich czasach powinno się spędzać czas z ukochanymi, a nie z ludźmi z przymusu, przyzwyczajenia, uzależnienia, litości, zobowiązań, ...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 22 marca 2020 - 11:05
    Dobre, ja obstawiam rozwody jak się to skończy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 22 marca 2020 - 15:03
    ~Nikola napisał:
    martwi mnie to, że mój ukochany siedzi teraz w domu z żoną, a nie ze mną. W takich czasach powinno się spędzać czas z ukochanymi, a nie z ludźmi z przymusu, przyzwyczajenia, uzależnienia, litości, zobowiązań, ...

    Nikola, ależ on spędza czas z ukochanymi:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mietka ~Mietka
    ~Mietka
    Napisane 22 marca 2020 - 15:16
    Pierwsze słyszę, że jak ktoś kogoś bzyka, to znaczy że kocha :D
    Tirówki byłyby najbardziej kochanymi i najbardziej kochającymi laskami na świecie ;D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 22 marca 2020 - 15:46
    ~Mietka napisał:
    Pierwsze słyszę, że jak ktoś kogoś bzyka, to znaczy że kocha :D
    Tirówki byłyby najbardziej kochanymi i najbardziej kochającymi laskami na świecie ;D

    No właśnie i to jest wytłumaczenie dlaczego żona nie chce seksu:)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Romek ~Romek
    ~Romek
    Napisane 22 marca 2020 - 17:42
    no tak, teraz sex to tylko od tyłu, bo lepiej kaszleć na dupe niż w twarz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Laura ~Laura
    ~Laura
    Napisane 22 marca 2020 - 22:46
    w tym czasie chyba nie to jest najważniejsze

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 22 marca 2020 - 23:05
    wiem, ale martwie sieę o niego...BARDZO

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 marca 2020 - 23:15
    Nie ma sie czym martwic. Siedzi sobie w domku, cieplo ma, jedzonko ma, ruchanko ma, duzo czasu ma to i z dzecmi sie pobawi a, i z zoneczka sie zbliza jak tak ciagle ze soba przebywaja. Moze sobie powyjasniaja pewne sprawy i zaszlosci itd. Same plusy.

    Lepiej sie nie spotykac bo go jeszcze zarazisz korona, on zone i dzieci i jeszcze bedziesz miala wiecej na sumieniu niz teraz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 22 marca 2020 - 23:50
    jesteś okrutny. Przecież ja się martwie i chce dobrze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 22 marca 2020 - 23:56
    Czymze przejawia sie okrucienstwo, czy bardziej okrutne sa slowa czy czyny ?

    Gwoli wyjasnienia, to nie o tobie a twoim kochasiu. Ciebie bym raczej okreslil jako naiwna.

    trzym sie, zdrowo :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 23 marca 2020 - 20:46
    ale ten kochaś jest WSPANIAŁY !!!, ..przecież miłość jest ślepa i czyni człowieka szczęśliwym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Trasasasa ~Trasasasa
    ~Trasasasa
    Napisane 23 marca 2020 - 21:54
    ~Nikola napisał:
    czy z powodu koronawirusa mój romans się rozpadnie, jeśli nie będziemy mogli się spotykać? Bardzo mnie to niepokoi, co o tym sądzicie?

    Ależ oczywiście, że tak. Mawiają, że co z oczu to z serca,lecz w tym przypadku to chyba sprzed rozporka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Nikola ~Nikola
    ~Nikola
    Napisane 23 marca 2020 - 22:08
    hhmm...rozporek jest perfekt !!, a z tym "oczywiście" to bym się wstrzymała

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Życie ~Życie
    ~Życie
    Napisane 23 marca 2020 - 22:38
    I nagle okazuje się, że te pieniadze które masz, nie sprawią, że gdy do Twoich drzwi zapuka koronawirus, to Ty pokażesz mu wyciąg z konta, a ten przeprosi i odejdzie.

    I nagle okazuje się, że nie jest najważniejsze posiadanie nowego iphona, by napisać do ciężarnej przyjaciółki i wesprzeć dobrym słowem, że do czasu rozwiązania wszystko będzie dobrze i świetnie sobie poradzi, bo jest dzielna i cudowna.

    I nagle okazuje się, że nie potrzebujesz butów z wiosennej kolekcji, bo te które masz, w zupełności wystarczą, by podbiec do starszej sąsiadki i zapytać czy nie trzeba kupić jej chleba, bo najzwyczajniej martwisz się o jej życie.

    I nagle nie jest najważniejsze, jakim modelem samochodu dojeżdżasz do pracy, bo nie wychylasz nosa za drzwi.

    I nagle nie jest najważniejszy remont kuchni, bo ta stara wydaje się być wystarczająca do przechowywania makaronu na kwarantannę

    I nagle nie jest najważniejszy kolor i krój Twojej sukni ślubnej, bo wesela nie będzie.

    I nagle okazuje się, że nie potrzebujesz pięćdziesięciocalowego telewizora, by włączyć rodzicom transmisję niedzielnej mszy i zatrzymać ich bezpiecznie w domu, bo boisz się o ich zdrowie i życie.

    I nagle okazuje się, przeżyłeś do tej pory cudowne chwile, bo siedząc w domu przeglądasz stare zdjęcia i zdajesz sobie sprawę jak cudownych ludzi masz wokół siebie, których na co dzień nie doceniasz.

    I nagle okazuje się, że 85 rolek papieru toaletowego cieszy Cie bardziej od perfum z Douglasa.

    I nagle okazuje się, że to naprawdę nie miało znaczenia, czy Twoje dziecko dostało +3 czy -4, bo teraz, gdy utknąłeś z nim w domu zauważasz, że daje z siebie wszystko na te mocną tróję.

    I nagle okazuje się, że wcale nie musisz jeść pięciu zbilansowanych posiłków dziennie, bo cieszą Cie półki uginające się od zapasów makaronu i ryżu.

    I nagle okazuje się, że ŚWIAT jest piękny i potężny, a człowiek taki mały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 23 marca 2020 - 22:51
    ~Nikola napisał:
    ale ten kochaś jest WSPANIAŁY !!!, ..przecież miłość jest ślepa i czyni człowieka szczęśliwym.


    Strasznie ci sie nudzi na tej kwarantannie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy