Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

kontuzja i ból

Rozpoczęte przez ~radddio, 14 mar 2019
  • avatar ~radddio ~radddio
    ~radddio
    Napisane 14 marca 2019 - 14:45
    ratujcie, wczoraj na treningu chyba sobie coś naderwałem, poszedłem dziś do pracy ale już z bólu nie dawałem rady i się zwolniłem i siedzę w domu licząc ze samo przejdzie, wiem głupio, co może pomóc? wziałem paracetamol na chwile przełżo ale snów boli

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~wiewior ~wiewior
    ~wiewior
    Napisane 17 marca 2019 - 07:54
    Lepiej się do lekarza pakuj, na silny ból to niech ci ktoś gardan kupi, to powinno zadziałać ekspresowo, nie spuchło ci nic?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamykko ~kamykko
    ~kamykko
    Napisane 12 kwietnia 2019 - 18:43
    Ja to zawsze po urazach to smaruję się kremem dip rilif, często zabieram tubkę na górskie wyprawy, tam nie trudno o uraz, przydaje się mieć ze sobą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aooen ~aooen
    ~aooen
    Napisane 18 kwietnia 2019 - 22:22
    No na wyprawy w góry to dobrze coś przeciwbólowego wziąc, ja wrzucam do plecaka gardan i jakieś plastry na otarcia. Pamiętam jk raz się wybrałem w góry w nowych butach, na drugi dzień nie mogłem chodzić, dlatego środki przeciwbólowe wskazane.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~przepso ~przepso
    ~przepso
    Napisane 25 kwietnia 2019 - 23:49
    Dobrze mieć na urazy w lodówce zimny kompres [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://www.doz.pl/apteka/p133526-DOZ_PRODUCT_kompres_zelowy_do_stosowania_na_cieplo_i_zimno_10x10_cm_1_szt ]. ja takich mam kilka sztuk, można używać i na ciepło i na zimno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:16
    zimny okład na pewno się przyda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kamykko ~kamykko
    ~kamykko
    Napisane 10 maja 2019 - 20:27
    dip rilif to jak chłodny kompres działa, od razu po posmarowaniu czuć ulgę i ten efekt się bardzo długo utrzymuje, trzymam w apteczce na wypadek urazów

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy