Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Tata na medal

Konto dla syna

Rozpoczęte przez ~Marcin, 10 paź 2018
  • avatar ~RealGuy ~RealGuy
    ~RealGuy
    Napisane 18 października 2018 - 09:43
    ~dimmu napisał:

    a według mnie zwracają bo studenci liczą każdy grosz. Już nie wspomnę o przewadze BGŻ z tymi bonami do biedronki gdzie nie oszukujmy się - za 50 zł można zrobić niezłą imprezę studencką

    Może tak, ale tutaj faceci po 40 więc studenciaka raczej nie uświadczysz :) A dla nas takie konto jest równie atrakcyjne jak i dla młodych ludzi.
    ~dimmu napisał:

    masz to konto, że tak chwalisz tą aplikację? Bo ja nie spotkałem się jeszcze z dobrą aplikacją mobilną banku

    Nie wiem jak tamten ale ja jestem klientem BGŻ i z aplikacji faktycznie jestem zadowolony. Sprawnie działa, nie zacina się, nie wyłącza od tak. Na prawdę dobrze to zrobili.
    ~dimmu napisał:

    wiesz no studenci często wyjeżdżają. Chociażby erasmus...

    Ludzie po studiach wyjeżdżają jeszcze częściej. Podróże służbowe, wakacje, wyjazdy weekendowe. Też się trochę tego nazbiera i warto móc bez problemów wypłacać gotówkę.
    ~dimmu napisał:

    o proszę... a myślałem, że mamy czasy gdzie gotówki już nikt w dużych miastach nie nosi. No bo po co jak w każdym sklepie i w każdej restauracji można zapłacić kartą?

    Dla mnie to facet bez minimum 100zł przy sobie to nie facet. A co jak Ci się karta rozmagnesuje, a telefon padnie i będziesz na kolacji z kobietą? Trzeba być przygotowanym na wszystko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~dimmu ~dimmu
    ~dimmu
    Napisane 18 października 2018 - 15:31
    ~RealGuy napisał:

    Może tak, ale tutaj faceci po 40 więc studenciaka raczej nie uświadczysz :) A dla nas takie konto jest równie atrakcyjne jak i dla młodych ludzi.

    studenciaka pewnie nie ale ojca studenciaka jak najbardziej. A to przecież w gestii rodziców jest dbanie o finanse swoich młodych dzieci
    ~RealGuy napisał:

    Nie wiem jak tamten ale ja jestem klientem BGŻ i z aplikacji faktycznie jestem zadowolony. Sprawnie działa, nie zacina się, nie wyłącza od tak. Na prawdę dobrze to zrobili.

    A na androidzie to sprawdzałeś czy na ios?
    ~RealGuy napisał:

    Ludzie po studiach wyjeżdżają jeszcze częściej. Podróże służbowe, wakacje, wyjazdy weekendowe. Też się trochę tego nazbiera i warto móc bez problemów wypłacać gotówkę.

    pewnie bo nie ukrywajmy - wypłata gotówki za granicą zazwyczaj wiąże się z jakimiś problemami. A tu 0 zmartwień
    ~RealGuy napisał:

    Dla mnie to facet bez minimum 100zł przy sobie to nie facet. A co jak Ci się karta rozmagnesuje, a telefon padnie i będziesz na kolacji z kobietą? Trzeba być przygotowanym na wszystko.

    A to niby dlaczego facet bez stówy w portfelu to nie facet? Z telefonem to fakt - przyznaję rację ale jeszcze się nigdy nie spotkałem z rozmagnesowaniem karty a używam jej bardzo dużo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RealGuy ~RealGuy
    ~RealGuy
    Napisane 08 listopada 2018 - 14:03
    ~dimmu napisał:

    studenciaka pewnie nie ale ojca studenciaka jak najbardziej. A to przecież w gestii rodziców jest dbanie o finanse swoich młodych dzieci

    Wielu rodzicom edukacja finansowa dzieciaków idzie tragicznie. Lepiej już żeby taka młoda osoba sama zaczęła się interesować tematem bankowości osobistej, bo rodzice bardzo często nakłaniają do kont które sami znają, a niekoniecznie są one dobre.
    ~dimmu napisał:

    A na androidzie to sprawdzałeś czy na ios?

    Na androidzie. Jak na androidzie działa jak trzeba to na ios tym bardziej. Poza tym dużo też zależy od posiadanego telefonu i jego możliwości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy