Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 27 lipca 2021 - 22:39
    Hej

    Powiem wam, że odchudzanie nie jest łatwe....
    Zasada jest w sumie prosta. Deficyt kaloryczny, który najłatwiej jest osiągnąć zmieniając nawyki żywieniowe na warzywa i owoce (70%) wyrzucić masła, oleje, majonezy, tłuste mięso, tłuste sery, białe pieczywo, cukier (można zastąpić erytrytolem) plus ćwiczenia. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuU mnie z dodatkiem tego specyfiku https://nplink.net/wrfawwm1 waga spadała 1kg tygodniowo :) ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnieszka ~Agnieszka
    ~Agnieszka
    Napisane 31 sierpnia 2021 - 15:03
    U mnie doskonale sprawdziły się seanse w saunie. Bez większego wysiłku pozbyłam się zbędnych kilogramów.. Kilka seansów w saunie i kilogramy same lecą. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuSaunę dobrej jakości i w przystępnej cenie mam dzięki producentowi saun z Włocławka Infraline. Sprawdzona i godna polecenia firma. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~|Sult ~|Sult
    ~|Sult
    Napisane 25 października 2021 - 11:34
    ~Hanson napisał:
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

    A próbowałeś diety Sult?
    Ja w ciągu ostatnich 3 tygodni zrzuciłem 8kg, a to dopiero początek, bo ze 117kg (obecnie już "tylko" 109) chcę dojść do 88-90. Szacuję, że dojdę do tego za ok 2 m-ce.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marko ~Marko
    ~Marko
    Napisane 28 października 2021 - 12:56
    Żadnych specyfików bym nie brał. Trzeba zwyczajnie przejść na dietę, jeść regularnie mniejsze porcje i ćwiczyć, ja sobie kupiłem bieżnie z pl geekbuying i co drugi dzień staram się na niej 10 km zrobić. Dieta i ćwiczenia to najważniejsze czynnik by kilogramy spadły. No i jeszcze silna wola :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krissek Lynn ~Krissek Lynn
    ~Krissek Lynn
    Napisane 30 listopada 2021 - 16:09
    Dieta to 80% skuteczności przy zrzucaniu wagi, więc zacznij od zmodyfikowania codziennej kuchni, na przykład unikając smażenia na rzecz gotowania. Sam jestem na tym etapie po zakupu garnków z tego sklepu https://prymusagd.pl/

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pokres ~pokres
    ~pokres
    Napisane 01 grudnia 2021 - 12:29
    Po pierwsze - rozsądna dieta. Wyeliminuj wszystko, co szkodliwe. Dbaj o systematyczność, a wtedy na pewno będzie dużo lepiej, bądź aktywny. Co do utrzymania diety, to polecam catering - niech wam dowożą jedzenie i powinno być wszystko w porządku. Mam tak z przelomwodzywianiu.pl. Sam bym tego nie ogarnął tak, aby codziennie mieć zdrowe jedzenie, a taj mam normalnie rozsądną dietę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~porschak ~porschak
    ~porschak
    Napisane 08 grudnia 2021 - 01:47
    Dieta niskowęgowodanowa plus ćwiczenia ( ja na siłce i spacery) plus olejek busajna do smarowania brzucha ( ujędrniająco i ściągająco na skóre) - "zmniejszyłem się" o 3 rozmiary bez zwisającej skóry na brzuchu w 3 miesiace

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marcin23 ~Marcin23
    ~Marcin23
    Napisane 03 listopada 2022 - 18:01
    ~Hanson napisał:
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

    Tak jak pisałem już na tym forum. Nie ma żadnych cud preparatów. Tylko zmiana diety, do tego systematyczne ćwiczenia i czas pozwolą uzyskać zamierzony efekt. Fakt, ze warto też w pewnych przypadkach zastosować suplementację (na zasadzie wspomagania, poprzez doładowanie do organizmy pewnych pierwiastków, na podobnej zasadzie, jak przy skurczach i dużym wysiłku bierze się magnez z potasem, tak tu na przykład można pomyśleć o Shape Up), ale tego rodzaju środki mają wspomóc proces odchudzania, a nie spowodować spadek wagi nie wiem na zasadzie "wytopienia" tłuszczu. Nie ma drogi na skróty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jedrek ~jedrek
    ~jedrek
    Napisane 21 listopada 2022 - 14:35
    Trzeba trochę więcej się ruszać to w pierwszej kolejności. Potem ograniczyć napoj Bohów i przerzucić się na mineralną cisowiankę no i trzeba zdrowo jeśc żaden kebab czy pizza tylko najlepiej coś zrobionego na parze.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Też75 ~Też75
    ~Też75
    Napisane 29 grudnia 2022 - 11:56
    Chciałbym jednak powiedzieć że większość tego co piszecie to nieprawda. Wcale nie wystarczy deficyt kaloryczny żeby schudnąć. Trzeba WŁAŚCIWIE jeść. Tłuszcz w organizmie odkłada się z powodu insulity dlatego należy ograniczyć podaż węglowodanów i białek które powodują wzrost poziomu insuliny. Jeżeli będziecie się głodzić bez spełnienia tego warunku to nie schudniecie. Będziecie głodni, wyniki tego odchudzania będą marne bo głodzony organizm zmniejszy zużycie kalorii a jednocześnie insulina ciągle będzie powodowała odkładanie się tłuszczu.
    To samo z ćwiczeniami. Ćwiczenia aerobowe faktycznie spalają więcej kalorii ale powodują o wiele większy stress i wyrzut kortyzolu więc organizm przechodzi na tryb oszczędzania energii i w rezultacie spalamy mniej kalorii w pozostałej części dnia. Lepsze jest robienie interwałów - kilku krótkich intensywnych serii które pobudzają metabolizm. Obejrzyjcie sobie ten film np:
    https://www.youtube.com/watch?v=-XuGx0i5pvo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy