Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • ~Zosia
    ~Zosia
    Napisane 30 października 2018 - 17:51
    Ja od samego początku odchudzania wzięłam się ostro do prac.Dieta codzienne ćwiczenia i regularne branie Slimunox.W sumie pierwsze efekty był juz po dwóch tygodniach mniejsz waga mniejszy obwód w pasie.W sumie z tabletek jestem bardzo zadowolona bo to dzięki nim w tak szybkim czasie uzyskałam tak dobre efekty.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Sofija
    ~Sofija
    Napisane 02 listopada 2018 - 19:47
    Mi dużo czasu zajęta zmiana myślenia o odchudzaniu.Wszystko zaczęło się dobrze układać w momencie jak zmieniła podejście do tego tematu.Przede wszystkim dieta u mnie 1500 kal ruch- dwa razy w tygodniu basen no i Foreverslim.Efekt lepszy niż zakładałam na początku bo -15 kg.

• ~Hania
    ~Hania
    Napisane 12 listopada 2018 - 18:24

Moje zmagania z odchudzaniem skończyły się rok temu.Dieta Foreverslim do tego bieżnia w końcu nadprogramowe kilogramy zniknęły.Efektu jo-jo nie było.Na dzień dzisiejszy czuję się dużo lepiej przede wszystkim zdrowo.

• ~Magnolia
    ~Magnolia
    Napisane 23 listopada 2018 - 01:29
    Ja też jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć przez zastosowanie Slimunox. W 3 miesiące moja waga spadła o 14 kilo

• ~Felicja
    ~Felicja
    Napisane 30 listopada 2018 - 19:49
    Jak dla mnie to że zdecydowałam się na Foreverslim okazało się idealnym rozwiązanie, w końcu pozbyłam się tego wszystkiego co mi pozostało po ciązy

• ~Tomir
    ~Tomir
    Napisane 03 grudnia 2018 - 22:49
    Chciałbym trochę zredukować tkankę tłuszczową, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że w grudniu może być to utrudnione ;) Jednak zdecydowałam się trochę wspomóc organizm, pierwszy raz kupiłem sobie spalacz, bo skład mnie pozytywnie zaskoczył. Mówię o Extreme Slash (do kupienia na greatone.pl) i przed treningiem będę łykać, zobaczymy efekty.

• ~Aleksandre981
    ~Aleksandre981
    Napisane 15 grudnia 2018 - 14:10
    Zmień nawyki, to podstawa ! Ja zamiast porannej kawy przerzuciłem się na herbatkę, tu masz podobną https://www.magicznyogrod.pl/kawa_i_herbata.html . Dużo ruchu, ponieważ wiadomo, że nasz metabolizm już nie jest taki sam !;)

• ~Kamilla36
    ~Kamilla36
    Napisane 18 grudnia 2018 - 15:05
    Chudnięcie po 40 nie jest takie łatwe jak przed nią. Jest to jednak możliwe, potrzeba tylko czasu, cierpliwości i konsekwencji. Korzystając z rad ze strony: https://pastigliedimagranti.eu/garcinia-cambogia-garcinia-cambogiana-nome-esotico-sotto-il-quale-troveremo-un-efficace-attivatore-di-perdita-di-peso/ odchudzanie można nie tylko przyspieszyć, ale też uprzyjemnić.

• ~Kamilla36
    ~Kamilla36
    Napisane 18 grudnia 2018 - 15:05
    Chudnięcie po 40 nie jest takie łatwe jak przed nią. Jest to jednak możliwe, potrzeba tylko czasu, cierpliwości i konsekwencji. Korzystając z rad ze strony: https://pastigliedimagranti.eu/garcinia-cambogia-garcinia-cambogiana-nome-esotico-sotto-il-quale-troveremo-un-efficace-attivatore-di-perdita-di-peso/ odchudzanie można nie tylko przyspieszyć, ale też uprzyjemnić.

• ~Marek
    ~Marek
    Napisane 21 grudnia 2018 - 11:29
    Zgadzam się z poprzednikami, po 40 jest dużo trudniej, niż jak ma się te 20-kilka lat. Ale to nie jest tak, że się nie da. Moja żona wysłała mnie do dietetyka, który ułożył mi dietę, i teraz kilogramy lecą. Gabinety nazywają się Projekt Zdrowie. Dietetycy są naprawdę wykwalifikowani i dają dużo motywacji. Korzystam z usług gabinetu w Kluczborku, ale znajdują się też w innych miastach: https://projektzdrowie.info/#js-pos

• ~Marta
    ~Marta
    Napisane 27 grudnia 2018 - 20:56
    Mi również udało się schudnąć dzięki Foreverslim.Nadal trzymam się tego że jadam częściej ale mniejsze posiłki od czasu do czasu pozwalam sobie na małe co nie co.I efektu jo-jo u mnie nie ma.

• ~Kalina
    ~Kalina
    Napisane 28 grudnia 2018 - 15:13
    Ja też zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i w moim przypadku jego działanie i efekt jaki uzyskałam był większy nawet od tego czego oczekiwała, choć jak się tak zastanowić, to "poprzeczkę podniosłam sobie bardzo wysoko"

• ~Emma
    ~Emma
    Napisane 29 grudnia 2018 - 20:36
    Mi Foreverslim pomógł dopiero w momencie jak zmieniłam dietę .O wszem kilogramy spadały ale w ciągu dwóch tygodni schudłam tylko 1 kilogram.Ale tak w sumie udało mi się dzięki niemu schudnąć 14 kg.

• ~Waleria
    ~Waleria
    Napisane 11 stycznia 2019 - 14:12
    Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Wreszcie pozbyłam sie calej nadwagi i tym razem obyło się bez wielkiego katowania

• ~Aleksander72
    ~Aleksander72
    Napisane 23 stycznia 2019 - 12:15
    Żadne tabletki tylko zbilansowana dieta !Fakt, metabolizm już nie ten ale ludzie, tabletki to ostateczność. Napisz do trenera bądź dietetyka, mi tego poleciła moja córka https://michalwrzosek.pl/przepisy/tom-yum/ . Dodatkowo trochę ruchu i na efekty nie trzeba będzie długo czekać!

• ~Mirka
    ~Mirka
    Napisane 12 marca 2019 - 12:36
    Na mnie Foreverslim działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

• ~Tosia
    ~Tosia
    Napisane 16 marca 2019 - 14:28

Jak dla mnie Foreverslim to jest jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie. W każdym razie ja stosując go wraz z dietą oraz ćwiczeniami schudłam 14 kg

• ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:20
    nie ma cud tabletek tutaj liczy sie wysiłek i samozaparcie

• ~Maksymilian
    ~Maksymilian
    Napisane 10 kwietnia 2019 - 21:33
    Moja żona stosowała podczas odchudzania Slimunox, nie mniej nie wiem jak to zadziała na faceta, choc tak logicznie patrząc to nie powinno byc w sumie różnicy

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:48
    jak by były skuteczne tabletki to nikt by nadwagi nie miał

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy

facebook