Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • avatar ~Hanson ~Hanson
    ~Hanson
    Napisane 22 lutego 2018 - 12:31
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 marca 2018 - 14:45
    Kiepska dieta pwewnie spróbuj sobie przejśc na pudełka. Zamawiam od lightdiet mam 2000 kalorii dziennie wyznaczonych dołożyłem siłownię i jest git

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gosia ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 28 marca 2018 - 19:16
    No właśnie, co zrobić, żeby skutecznie i na zawsze schudnąć i Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Też chciałabym pozbyć się nadmiaru kilogramów. Widziałam plastry sliminazer na odchudzanie. Korzystaliście z takich? Mogą rzeczywiście pomóc zrzucić parę kilo?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jack ~Jack
    ~Jack
    Napisane 23 lipca 2018 - 23:08
    Co za pierdoły ... no chyba że ta chemia ( tabletki) jest traktowana jako "motywator". Chcesz schudnąć to jest jedna recepta i nie ma prostego sposobu. Wzór brzmi 30 % ruch 70 % dieta a raczej zdrowe i rozsądne odżywianie. Jedno bez drugiego nie ma sensu. Czasem można "zluzowć" ale to jedyna droga. Reszta to reklama dla naiwnych.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafik ~rafik
    ~rafik
    Napisane 21 września 2018 - 17:08
    Najskuteczniejsza dieta to taka, która została ułożona specjalnie dla ciebie przez dietetyka - [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomir ~Tomir
    ~Tomir
    Napisane 03 grudnia 2018 - 22:49
    Chciałbym trochę zredukować tkankę tłuszczową, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że w grudniu może być to utrudnione ;) Jednak zdecydowałam się trochę wspomóc organizm, pierwszy raz kupiłem sobie spalacz, bo skład mnie pozytywnie zaskoczył. Mówię o Extreme Slash [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(do kupienia na greatone.pl) ] i przed treningiem będę łykać, zobaczymy efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aleksandre981 ~Aleksandre981
    ~Aleksandre981
    Napisane 15 grudnia 2018 - 14:10
    Zmień nawyki, to podstawa ! Ja zamiast porannej kawy przerzuciłem się na herbatkę, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutu masz podobną https://www.magicznyogrod.pl/kawa_i_herbata.html ] . Dużo ruchu, ponieważ wiadomo, że nasz metabolizm już nie jest taki sam !;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamilla36 ~Kamilla36
    ~Kamilla36
    Napisane 18 grudnia 2018 - 15:05
    Chudnięcie po 40 nie jest takie łatwe jak przed nią. Jest to jednak możliwe, potrzeba tylko czasu, cierpliwości i konsekwencji. Korzystając z rad ze strony: https://pastigliedimagranti.eu/garcinia-cambogia-garcinia-cambogiana-nome-esotico-sotto-il-quale-troveremo-un-efficace-attivatore-di-perdita-di-peso/ odchudzanie można nie tylko przyspieszyć, ale też uprzyjemnić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:20
    nie ma cud tabletek tutaj liczy sie wysiłek i samozaparcie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:48
    jak by były skuteczne tabletki to nikt by nadwagi nie miał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 lipca 2019 - 07:08
    Tabletki to ściema napędzająca kasę cwaniackim koncernom farmaceutycznym.
    Dla schudnięcia najważniejszy jest bilans - kalorie dostarczane/kalorie spalane.
    I nie da się tego przeskoczyć w ŻADEN sposób ;-).

    Każdy kilogram tłuszczu to ok 9 tyś kilokalorii.
    Godzina spaceru to zależnie od wagi i intensywności spaceru, ok 250 - 350 kilokalorii.

    Zatem na każdy kilogram spalonego tłuszczu przypada mniej więcej 30 kilometrów intensywnego marszu.
    Jak na jeden raz to trochę dużo, ale codziennie po 8-10 km i systematycznie, już uczyni po miesiącu 300 km, czyli może i 10 kg tłuszczu.
    Trzeba jednak maszerować :-).

    Można i inaczej...
    Zawsze jednak trzeba ograniczać się z żarciem :-(...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 24 lipca 2019 - 13:06
    ~Robert1971 napisał:

    Zatem na każdy kilogram spalonego tłuszczu przypada mniej więcej 30 kilometrów intensywnego marszu.
    (..)
    Trzeba jednak maszerować :-).
    .


    No i machnąłem się trochę :-)
    Na 1 kg tłuszczu wychodzi 30 godzin marszu, nie km, a to subtelna różnica. Nie załamywać się jednak - dwie godziny dziennie to 2 kg spalonego tłuszczu w miesiąc.

    Można szybciej, ale trzeba się bardziej wysilić.
    Tabletki to ściema - i tak trzeba tłuszcz spalić, jak się za ostro pojedzie z tabsami, to można się po prostu od środka ugotować.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karolcia7257@wp.pl ~karolcia7257@wp.pl
    ~karolcia7257@wp.pl
    Napisane 09 października 2019 - 15:43
    Hejka, moi drodzy, według mnie to nie krótkofalowe działanie takie jak "dieta cud", a przede wszystkim zmiana nawyków żywieniowych daje najlepsze efekty i przywraca zdrowie! Sama spróbowałam na sobie, najpierw zajęłam się odkwaszaniem swojego organizmu z toksyn, stopniowym spadkiem wagi, do tego mam ochotę rano wstawać, mnóstwo energii.
    -proste przepisy,
    -tanie składniki,
    -bez liczenia kalorii,
    -zamknięta grupa wsparcia dla uczestników.
    Po więcej informacji oraz zdjęcia przemian zapraszam do mnie w wiadomości prywatnej 

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aga ~Aga
    ~Aga
    Napisane 27 sierpnia 2020 - 16:57
    Zachecam do kontaktu prowadze z przyjacolni grupe wsparcia, chetnie pomoge

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karol ~Karol
    ~Karol
    Napisane 12 marca 2021 - 15:07
    Ta dieta nie ma kompletnie sensu a jedząc 1000 kcal mozemy conajwyżej nabawić się jakieś choroby, odsyłam na instagram niekoniecznie do koszyka albo nafitlinepolska.pl jeśli serio chcesz zadbać o swoje ciało to tylko deficyt i wzbogacona o różne składniki mineralne dieta, nie wymysły diety cud..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Alina ~Alina
    ~Alina
    Napisane 18 marca 2021 - 03:50
    Witam . Jeśli szukacie jakiegoś naturalnego preparatu który mógłby wspomóc odchudzanie nie niosąc przy tym żadnych skutków ubocznych to z czystym sumieniem mogę polecić oleje CBD i to najlepiej o stężeniu 10% . Jednak nie należy zapominac ze jest to tylko wspomagacz i trzeba pamiętać o diecie i regularnym treningu żeby zaplanowane zrzucanie kilogramów przyniosło oczekiwane efekty a napewno przyniesie jeśli będziemy pamiętać o tych trzech rzeczach . Do tego dodam ze CBD hamuje apetyt , a w moim przypadku pomógł mi zapanować nad moją chęcią na słodycze ???? dziś już ich nie jadam ale było ciężko na początku jednak dzięki temu preparatowi nie sięgałam po nie tak często a z czasem w ogóle przestałam je jeść . CBD jest także odpowiedzialne za zamianę białego tłuszczu w brązowy czyli tego nie potrzebnego w ten co nam służy i pełni jakąś role . Jeszcze jedna zmianę jaka zauważyłam po zażyciu CBD już nie związaną z odchudzaniem to zdecydowania poprawa jakości mojej cery , jestem naprawdę bardzo zadowolona .[ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu Ja zamawiałam produkt z tej strony https://uniqcbd.pl/ jednak ] jak poszukacie to napewno znajdziecie coś dla siebie , jednak trzeba uważać na rynku jest sporo tańszych i słabszych jakościowo podróbek Pozdrawiam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Matrona ~Matrona
    ~Matrona
    Napisane 10 czerwca 2021 - 17:12
    Ja sobie wyszukałam sobie program dietowego z Chiashake. Polecam zwłaszcza keto dietę i jestem na minusie 10 kg. Dorzuciłam jazdę na rowerze i jest dobrze :).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kanabialica to pomaga ~kanabialica to pomaga
    ~kanabialica to pomaga
    Napisane 14 czerwca 2021 - 09:08
    Ja w ciągu niecałych dwóch tygodni schudłam 3.5kg,ale zero słodyczy 5 posiłków dziennie w tym do posiłku warzywa , owoce , woda no i Kanabialica - ten suplement fenomenalnie działa na metabolizm. Pozwala szybko spalać tkankę tłuszczową i zapobiega efektowi jojo. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisujest na niego promocja za 149 zł w jednym sklepie Konopnym konopiafarmacja pl ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 27 lipca 2021 - 22:39
    Hej

    Powiem wam, że odchudzanie nie jest łatwe....
    Zasada jest w sumie prosta. Deficyt kaloryczny, który najłatwiej jest osiągnąć zmieniając nawyki żywieniowe na warzywa i owoce (70%) wyrzucić masła, oleje, majonezy, tłuste mięso, tłuste sery, białe pieczywo, cukier (można zastąpić erytrytolem) plus ćwiczenia. U mnie z dodatkiem tego specyfiku https://nplink.net/wrfawwm1 waga spadała 1kg tygodniowo :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 27 lipca 2021 - 22:39
    Hej

    Powiem wam, że odchudzanie nie jest łatwe....
    Zasada jest w sumie prosta. Deficyt kaloryczny, który najłatwiej jest osiągnąć zmieniając nawyki żywieniowe na warzywa i owoce (70%) wyrzucić masła, oleje, majonezy, tłuste mięso, tłuste sery, białe pieczywo, cukier (można zastąpić erytrytolem) plus ćwiczenia. U mnie z dodatkiem tego specyfiku https://nplink.net/wrfawwm1 waga spadała 1kg tygodniowo :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy