Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • ~Hanson
    ~Hanson
    Napisane 22 lutego 2018 - 12:31
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 marca 2018 - 14:45
    Kiepska dieta pwewnie spróbuj sobie przejśc na pudełka. Zamawiam od lightdiet mam 2000 kalorii dziennie wyznaczonych dołożyłem siłownię i jest git

• ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 28 marca 2018 - 19:16
    No właśnie, co zrobić, żeby skutecznie i na zawsze schudnąć i Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Też chciałabym pozbyć się nadmiaru kilogramów. Widziałam plastry sliminazer na odchudzanie. Korzystaliście z takich? Mogą rzeczywiście pomóc zrzucić parę kilo?

• ~Jack
    ~Jack
    Napisane 23 lipca 2018 - 23:08
    Co za pierdoły ... no chyba że ta chemia ( tabletki) jest traktowana jako "motywator". Chcesz schudnąć to jest jedna recepta i nie ma prostego sposobu. Wzór brzmi 30 % ruch 70 % dieta a raczej zdrowe i rozsądne odżywianie. Jedno bez drugiego nie ma sensu. Czasem można "zluzowć" ale to jedyna droga. Reszta to reklama dla naiwnych.

• ~rafik
    ~rafik
    Napisane 21 września 2018 - 17:08
    Najskuteczniejsza dieta to taka, która została ułożona specjalnie dla ciebie przez dietetyka - [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuhttps://ranking.abczdrowie.pl/s/Dietetyk ]

• ~Tomir
    ~Tomir
    Napisane 03 grudnia 2018 - 22:49
    Chciałbym trochę zredukować tkankę tłuszczową, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że w grudniu może być to utrudnione ;) Jednak zdecydowałam się trochę wspomóc organizm, pierwszy raz kupiłem sobie spalacz, bo skład mnie pozytywnie zaskoczył. Mówię o Extreme Slash [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisu(do kupienia na greatone.pl) ] i przed treningiem będę łykać, zobaczymy efekty.

• ~Aleksandre981
    ~Aleksandre981
    Napisane 15 grudnia 2018 - 14:10
    Zmień nawyki, to podstawa ! Ja zamiast porannej kawy przerzuciłem się na herbatkę, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutu masz podobną https://www.magicznyogrod.pl/kawa_i_herbata.html ] . Dużo ruchu, ponieważ wiadomo, że nasz metabolizm już nie jest taki sam !;)

• ~Kamilla36
    ~Kamilla36
    Napisane 18 grudnia 2018 - 15:05
    Chudnięcie po 40 nie jest takie łatwe jak przed nią. Jest to jednak możliwe, potrzeba tylko czasu, cierpliwości i konsekwencji. Korzystając z rad ze strony: https://pastigliedimagranti.eu/garcinia-cambogia-garcinia-cambogiana-nome-esotico-sotto-il-quale-troveremo-un-efficace-attivatore-di-perdita-di-peso/ odchudzanie można nie tylko przyspieszyć, ale też uprzyjemnić.

• ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:20
    nie ma cud tabletek tutaj liczy sie wysiłek i samozaparcie

• ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:48
    jak by były skuteczne tabletki to nikt by nadwagi nie miał

» odpowiedz » do góry