Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • ~Hanson
    ~Hanson
    Napisane 22 lutego 2018 - 12:31
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 marca 2018 - 14:45
    Kiepska dieta pwewnie spróbuj sobie przejśc na pudełka. Zamawiam od lightdiet mam 2000 kalorii dziennie wyznaczonych dołożyłem siłownię i jest git

• ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 28 marca 2018 - 19:16
    No właśnie, co zrobić, żeby skutecznie i na zawsze schudnąć i Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Też chciałabym pozbyć się nadmiaru kilogramów. Widziałam plastry sliminazer na odchudzanie. Korzystaliście z takich? Mogą rzeczywiście pomóc zrzucić parę kilo?

• ~Gaja
    ~Gaja
    Napisane 27 maja 2018 - 16:21
    Jak dla mnie, a próbowałam schudnąć długi już czas, i to za pomocą różnych środków, Slimunox bije wszystkie, bo jest po prostu skuteczny. Ja tez w końcu schudłam i to o 12 kg

• ~Maria
    ~Maria
    Napisane 31 maja 2018 - 09:42

Ja gdyby nie tabletki Slimunox pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

• ~Wiktoria
    ~Wiktoria
    Napisane 03 czerwca 2018 - 20:39

Ja naprawdę nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek Slimunox.Tyle ile dały mi te tabletki i tyle ile na nich schudłam nie ma porównania do zwykłych diet które rzadko przynoszą skuteczne efekty.A dzięki tym tabletką mi sie udało co uważam za sukces i to spory.

• ~Marlena
    ~Marlena
    Napisane 14 czerwca 2018 - 20:44

Dla mnie doskonałym rozwiązaniem okazały się tabletki Slimunox. Ograniczają podjadanie czyli hamują łaknienie. Spalają tłuszcz i uniemożliwiają odkładanie się tłuszczu. Dzięki nim łatwo prowadzić diete i schudnąć.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty