Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

Konieczne odchudzanie

Rozpoczęte przez ~Hanson, 22 lut 2018
  • ~Hanson
    ~Hanson
    Napisane 22 lutego 2018 - 12:31
    Witam! Znacie może jakieś skuteczne preparaty na zrzucenie nadmiaru kilogramów? Już od dwóch miesięcy intensywnie ćwiczę i trzymam się wyznaczonej diety, jednak waga ani nie drgnie. Powoli tracę motywację do tego całego odchudzania. Chciałbym zrzucić tak z 15 kg. Jak na razie moja sylwetka to przelewający się tłuszcz. W sumie nic dziwnego, że moja żona powoli traci zainteresowanie moją osobą, w końcu kto chciałby ''piankowego potwora''.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~Adam
    ~Adam
    Napisane 17 marca 2018 - 14:45
    Kiepska dieta pwewnie spróbuj sobie przejśc na pudełka. Zamawiam od lightdiet mam 2000 kalorii dziennie wyznaczonych dołożyłem siłownię i jest git

• ~Gosia
    ~Gosia
    Napisane 28 marca 2018 - 19:16
    No właśnie, co zrobić, żeby skutecznie i na zawsze schudnąć i Znacie jakieś sprawdzone sposoby? Też chciałabym pozbyć się nadmiaru kilogramów. Widziałam plastry sliminazer na odchudzanie. Korzystaliście z takich? Mogą rzeczywiście pomóc zrzucić parę kilo?

• ~Gaja
    ~Gaja
    Napisane 27 maja 2018 - 16:21
    Jak dla mnie, a próbowałam schudnąć długi już czas, i to za pomocą różnych środków, Slimunox bije wszystkie, bo jest po prostu skuteczny. Ja tez w końcu schudłam i to o 12 kg

• ~Maria
    ~Maria
    Napisane 31 maja 2018 - 09:42

Ja gdyby nie tabletki Slimunox pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

• ~Wiktoria
    ~Wiktoria
    Napisane 03 czerwca 2018 - 20:39

Ja naprawdę nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek Slimunox.Tyle ile dały mi te tabletki i tyle ile na nich schudłam nie ma porównania do zwykłych diet które rzadko przynoszą skuteczne efekty.A dzięki tym tabletką mi sie udało co uważam za sukces i to spory.

• ~Marlena
    ~Marlena
    Napisane 14 czerwca 2018 - 20:44

Dla mnie doskonałym rozwiązaniem okazały się tabletki Slimunox. Ograniczają podjadanie czyli hamują łaknienie. Spalają tłuszcz i uniemożliwiają odkładanie się tłuszczu. Dzięki nim łatwo prowadzić diete i schudnąć.

• ~Grażyna
    ~Grażyna
    Napisane 23 czerwca 2018 - 21:08
    W sumie się z tobą zgodzę bo nie ma tabletek odchudzających.Są tabletki które wspomagają odchudzanie.Zawsze podstawą powinna być dieta i ruch.I do jednych z lepszych należy właśnie Slimunox ja nie wyobrażam sobie odchudzania bez tych tabletek.

• ~Mariola
    ~Mariola
    Napisane 24 czerwca 2018 - 18:52

Żeby schudnąć trzeba sobie pewne rzeczy przemyśleć.Na samej diecie nie zawsze daje się radę schudnąć.U mnie znaczne zmiany nastąpiły dopiero po wprowadzeniu Foreverslimu.Zmiana diety ruch i tabletki i kilogramy uciekały szybciej.Dzięki Foreverslimowi nie tylko schudłam ale również nauczyłam się jeść tak aby teraz nie martwić się o efekt jo-jo.

• ~Janka
    ~Janka
    Napisane 29 czerwca 2018 - 18:26

Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Slimunox u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.

• ~Tosia
    ~Tosia
    Napisane 14 lipca 2018 - 20:21
    Moje zdanie jest takie że nie ma lepszego preparatu niż Slimunox.Stosowałam kilka innych tabletek i niestety porażka po jednych nie schudłam wcale a na innych owszem ale pojawiał się efekt jo-jo

• ~Waleria
    ~Waleria
    Napisane 22 lipca 2018 - 17:45
    Długo zastanawiałam się nad tym co wybrać jako środek wspomagający odchudzanie, bo sama dieta zbytnich efektów nie dawała. W końcu na Allegro kupiłam Foreverslim i okazało się to idealnym posunięciem. 3 miesiące czasu i waga spadła o 15 kilo

• ~Jack
    ~Jack
    Napisane 23 lipca 2018 - 23:08
    Co za pierdoły ... no chyba że ta chemia ( tabletki) jest traktowana jako "motywator". Chcesz schudnąć to jest jedna recepta i nie ma prostego sposobu. Wzór brzmi 30 % ruch 70 % dieta a raczej zdrowe i rozsądne odżywianie. Jedno bez drugiego nie ma sensu. Czasem można "zluzowć" ale to jedyna droga. Reszta to reklama dla naiwnych.

• ~Teresa
    ~Teresa
    Napisane 12 sierpnia 2018 - 19:29
    Ja na początku nawet nie myślałam że tabletki będą mi w stanie pomóc schudnąc.Ale Slimunox to takie tabletki które bez problemu radzą sobie ze sporą nadwagą.Trochę pomogłam tym tabletka zmieniając dietę i ruszając tyłek z przed telewizora.W sumie na razie schudłam parę kilogramów ale już czuje się zupełnie inną osobą.

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook
raporty
Raporty