Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Uzależnienia

Koniec z papierosami

Rozpoczęte przez ~krystian, 06 cze 2012
  • avatar ~Jan jak ~Jan jak
    ~Jan jak
    Napisane 11 grudnia 2012 - 12:06
    ~Luca.R napisał:
    Ja nie palę od 6 lat, teraz z begiem czasu wiem, że to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. Dodam, że paliłem 15 lat i naprawdę widzę róznicę.


    szmat czasu. Sam chcę rzucić ale jest ciężko

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 11 grudnia 2012 - 12:34
    Powiedz sobie od dzisiaj nie palę ,sprawdzisz swój charakter , a wszystkie wymówki wyrzuć w kąt .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krystian ~krystian
    ~krystian
    Napisane 12 grudnia 2012 - 17:43
    Marek dobrym rozwiązaniem na ten zimowy czas mogą być kijki (nordic walking) Śnieg niestraszny a i przyjemność może być z tego przednia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 13 grudnia 2012 - 23:14
    Kup najlepsze papierosy za 500 zł ,wyidz przed dom zrób z nich piramidę ,wez benzynę polej je, przypal sobie ostatniego ,Delektuj się dymem a potem rzuć go na tą piramidę ,niech te pieniądze pójdą z dymem ,poco to robić na raty , odczuj to ,Paląc przez 20 lat przepaliłem ładny samochód ,podróż dokoła świata ,domek nad jeziorem ,no i zapracowałem na wszystkie choroby świata

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krystian ~krystian
    ~krystian
    Napisane 14 grudnia 2012 - 14:03
    To ile poszło z dymem nie ma teraz znaczenia i nie ma sensu rozdzierać szat. Każdy ileś tam kasy puścił z dymem. Istotne jest to, żeby rozumieć że fajek to zło, bez względu jakim aspekcie na to spojrzymy, czy finansowym, czy zdrowotnym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzychu ~Krzychu
    ~Krzychu
    Napisane 26 grudnia 2012 - 17:40
    Paliłem 23 lata teraz e-papieros zaraz będzie rok i powoli zbliżam się do odstawienia i jego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~krystian ~krystian
    ~krystian
    Napisane 28 grudnia 2012 - 15:46
    Życzę powodzenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~robert ~robert
    ~robert
    Napisane 30 grudnia 2012 - 17:32
    ~Jan napisał:
    ~Luca.R napisał:
    Ja nie palę od 6 lat, teraz z begiem czasu wiem, że to jedna z lepszych decyzji jakie podjąłem. Dodam, że paliłem 15 lat i naprawdę widzę róznicę.


    szmat czasu. Sam chcę rzucić ale jest ciężko

    Przejdź na na jakiś czas na elektronicznego, tak jak ja to zrobiłem w kwietniu. Z czasem zacząłem kupować coraz słabsze liquidy i dziś jestem wolnym człowiekiem. Uwolniłem się od tego gówna po 32 latach palenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aban ~aban
    ~aban
    Napisane 05 stycznia 2013 - 20:12
    ~robert napisał:

    Przejdź na na jakiś czas na elektronicznego, tak jak ja to zrobiłem w kwietniu. Z czasem zacząłem kupować coraz słabsze liquidy i dziś jestem wolnym człowiekiem. Uwolniłem się od tego gówna po 32 latach palenia.


    Co prawda paliłem normalne papierosy krócej, bo 20 lat, ale odstawić je pomógł mi również dopiero elektronicy fajek. Jak dla mnie najlepszy wynalazek w walce z nałogiem. Na razie jeszcze wapuję, ale stopniowo obniżam dawkę nikotyny. Z poziomu 24 przeszedłem już na 12mg nikotyny / ml, więc jak dla mnie już duży sukces. Zresztą czuję sam, że jest lepiej. Nie tylko czuję się lepiej, ale i nie potrzebuję już tak często sięgać po e-p.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 09 stycznia 2013 - 10:35
    NAJWIĘKSZYM SPRAWDZIANEM JEST TWÓJ CHARAKTER

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pext ~Pext
    ~Pext
    Napisane 15 stycznia 2013 - 21:53
    Rada z e papierosem dobra na początek, nie należy drastycznie odstawiać nikotyny ale przyzwyczajać organizm do mniejszych dawek. Najważniejsza jest motywacja, dobrze jest uświadomić sobie ile można zyskać na odstawieniu. Bez motywacji i prawdziwej chęci, ciężko o efekty.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kapsi ~Kapsi
    ~Kapsi
    Napisane 04 marca 2014 - 23:20
    Ja nie pale już 2 lata. Najpierw przerzuciłem sie na e-papierosa, a później całkowicie zerwałem z nałogiem ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KarolRadkowski ~KarolRadkowski
    ~KarolRadkowski
    Napisane 15 października 2014 - 15:41
    Muszę jakoś zmotywować ojca, miał niedawno zawał, palił 20 lat i to dużo, teraz nie pali, bo nie może, ale nie wiem czy za chwilę do tego nie wróci, nosi go strasznie, jest nerwowy, wyżywa się na innych, tabletek nikoret nie chce, może ten e-papieros, czekamy co lekarz powie, a słyszałem, że ktoś przestał palić po hipnozie, ale chyba jak ktoś tak naprawdę sam sobie tego nie postanowi to nic nie pomoże, tak się cieszę, że nie palę, bo jak widzę, jak ciężko to rzucić i jak to szkodzi zdrowiu, to szkoda mi tych ludzi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Piotr_P ~Piotr_P
    ~Piotr_P
    Napisane 11 grudnia 2014 - 14:15
    Ja przerzuciłem się na e-papierosy jakiś rok temu. Teraz pale liquidy Foof i smaku Whisky z niską zawartością nikotyny i czuję się lepiej niż po tradycyjnych papierosach. Już nie wspominając o walorach smakowych....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PAWEŁ ~PAWEŁ
    ~PAWEŁ
    Napisane 13 marca 2016 - 11:44
    nie wiem czy udało mi się i skończyłem z paleniem ale jak na razie nie palę trzy miesiące kupiłem desmosan brałem tak jak pisze na ulotce przestałem palić 2po dwóch dniach na razie spoko nie ciągnie nawet gdy przebywam z osobami które palą .ale oprócz tego to ja chcę się pozbyć tego nałogu powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~PAWEŁ ~PAWEŁ
    ~PAWEŁ
    Napisane 13 marca 2016 - 11:44
    nie wiem czy udało mi się i skończyłem z paleniem ale jak na razie nie palę trzy miesiące kupiłem desmosan brałem tak jak pisze na ulotce przestałem palić 2po dwóch dniach na razie spoko nie ciągnie nawet gdy przebywam z osobami które palą .ale oprócz tego to ja chcę się pozbyć tego nałogu powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~ ~
    ~
    Napisane 18 maja 2016 - 15:22
    Ja pale prawie 7 lat i do tej pory nie zastanawiałem się nad rzucaniem. Lubiłem to, jednak w tym roku zaczał męczyć mnie kaszel i postanowiłeś zmienić swoje życie i rzucić to ohydztwo raz na zawsze. U mnie też tabex sie spisał.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~saimon312 ~saimon312
    ~saimon312
    Napisane 01 marca 2017 - 20:01
    Słuchaj na wszystko jest sposób tylko trzeba chcieć. U mnie było tak. Mam 42 lata i paliłem od 17 roku zycia. Ogólnie kilka razy juz rzucałem i kilka razy zaczynałem , paliłem róznie raz dużo raz mniej ale zawsze coś.We wszystkim jest metoda. Poszedłem ja ci do znachora który odczula i obiecał że za 150 zł rzuce palenie. Dał mi koronę na głowie dwie kule w ręce i tyle. Fakt faktem rzuciłem i nie paliłem z pół roku dopóki mnie żona nie wkurwiła. Po jakimś czasie poszedłem jeszcze raz. Niestety tym razem bez skutku. Potem rozwód i po problemie. Pije ja kiedyś z bratem i opowiadam jak było jak rzucałem . I brat mi mówi ty głupi jesteś . Jak ty wierzysz w jakieś czary. Ty jak chcesz po prostu rzucasz i tyle - to wszystko masz w głowie.

    I tak było , rzuciłem z dnia na dzień i nie pale - po sprawie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Natix ~Natix
    ~Natix
    Napisane 06 sierpnia 2018 - 15:17
    NAjbardziej popularne formy walki z uzależnieniem to chyb a plastry, gumy, tabletki, psychoterapia, akupunktura, hipnoza, homeopatia. Możesz wybrać się do specjalisty medycyny naturalnej, który również pewnie coś poradzi ciekawego https://ranking.abczdrowie.pl/s/Medycyna%20naturalna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miko ~Miko
    ~Miko
    Napisane 14 września 2018 - 10:37
    U mine doszło do tego, że od fajek miałem zaburzenia erekcji... Penis coraz częściej zaczął odmawiać posłuszeństwa, co w pewnym momencie przestało być śmieszne... Owszem, brałem sildenafil. Wystarczał ten bez recepty! Ale w końcu wziąłem się za siebie i rzuciłem to cholerstwo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy