Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Klinika ciała i ducha

Kompleksy na punkcie małej męskości

Rozpoczęte przez ~karmala, 18 cze 2020
  • avatar ~karmala ~karmala
    ~karmala
    Napisane 18 czerwca 2020 - 09:00
    Mój facet ma kompleksy na punkcie małego rozmiaru swojej męskości. W zasadzie to mi nie przeszkadza - ale weź wytłumacz to facetowi. To tak jak niektóre kobiety przejmują się tym, że mają zbyt małe piersi.
    Czy któraś z was miała kiedyś coś podobnego?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akima ~akima
    ~akima
    Napisane 22 czerwca 2020 - 08:01
    Na punkcie swojego penisa? Nie , nie miałam ale mój facet miał. I to chyba normalne u mężczyzn. Nie wiem co oni mają z tą swoją wielkością penisa.... Większość narzeka,ze mogłoby mieć wieksze penisy. Myslę,ze w mniejszości byliby mężczyźni narzekający,ze mają za duże....
    Poza tym można sobie trochę penisa powiększyć. Na przykład są tabletki Penilarge. Moj przyjmował...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Karmala ~Karmala
    ~Karmala
    Napisane 24 czerwca 2020 - 10:23
    Przyjmował? Napisz coś więcej na ten temat... czy były jakieś efekty, skutki uboczne?
    Kolejna sprawa to ile to może kosztować? Czy są jakieś przeciwwskazania. Bedę wdzięczna za trochę więcej informacji na temat całe sytuacji i tego środka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~akima ~akima
    ~akima
    Napisane 25 czerwca 2020 - 08:05
    Skutki takie,że penis się powiększył Nie wierzyłam w to jak zaczął brac, trochę byłam na niego zresztą zła bo nie jest to takie tanie ( kuracja kosztuje jakieś 100 zł na miesiąc). No ale niech mu tam będzie. Po kuracji penis powiekszył sie jednak o jakies 3 cm. Bo nawet mierzyliśmy. Efektów ubocznych chyba brak ale muiałabym jeszcze dopytać się jego język
    Zresztą w sieci można sobie poczytać skład tego środka:
    penilarge.pl

    Zerknij sobie na stronę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy