Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Potencja

Kompleks z powodu wielkości penisa

Rozpoczęte przez ~Sonstil, 23 sty 2020
  • avatar ~Sonstil ~Sonstil
    ~Sonstil
    Napisane 23 stycznia 2020 - 10:36
    Mam ogromny kompleks spowodowany wielkoscia mojego penisa, ktory jest mały Mam kompleks z poznaniem kobiety, nigdy z żadną nie spałem bo wstydzę się przed nią rozebrać. Czy jest jakiś sposób na powiększenie czy te wszystkie preparaty to ściema?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arlamy ~arlamy
    ~arlamy
    Napisane 23 stycznia 2020 - 10:57
    Może przesadzasz? Często zdarza się, że ktoś sobie coś wmawia i nie jest tak źle. Może Twoj penis nie jest taki mały.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~123 ~123
    ~123
    Napisane 23 stycznia 2020 - 21:05
    Jako dojrzała kobieta powiem Ci, że wielkość ma drugorzędne znaczenie. Masz jeszcze usta, dłonie i przede wszystkim intelekt. Kobietę można zaspokoić na wiele sposobów a zdobędziesz ją nie penisem a rozumem.
    Pozdrawiam.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sonstil ~Sonstil
    ~Sonstil
    Napisane 27 stycznia 2020 - 09:44
    Nie przesadzam :( Na długości 11 cm.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~arlamy ~arlamy
    ~arlamy
    Napisane 27 stycznia 2020 - 14:30
    No to faktycznie niewiele, ale nie jest tak źle. Próbowałeś może powiększać penilarge? Co do wstrzykiwania kwasu hialuronowego to kiedyś się o to dowiadywałem i nie jest to na zawsze.Co z tego,ze wywalisz te kilka tysi skoro po pól roku mniej więcej penis znowu Ci się pomniejszy. Po prostu kwas hialuronowy jest składnikiem, który naturalnie wystepuję w organizmie i się po wstrzyknięciu wchłania. Po roku nie ma już żadnej różnicy. Poza tym czytałem sobie relacje innych to wielu spodziewało się o wiele lepszego efektu a efekt nie był wcale taki dobry.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sonstil ~Sonstil
    ~Sonstil
    Napisane 28 stycznia 2020 - 09:07
    Nie brałem tabletek, ale stosowałem pompkę i efekt był, ale jak przestawałem pompować to wszystko wracało do poprzedniej wielkości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alarmy ~alarmy
    ~alarmy
    Napisane 28 stycznia 2020 - 14:29
    A szkoda ponieważ sam próbowałem wielu sposobów powiększenia penisa a wydaje mi się,że powiekszanie tabletkami dało najlepszy efekt ze wszystkich.Wcześniej probowałem ćwiczeń ( głównie masturbacja) oraz oczywiście pompki. Zabiegu nie brałem pod uwagę nawet bo nie chcialbym zeby ktoś majstrował przy mom małym ale tabletki dały całkiem przyzwoity efekt. Powiekszenie na długości 3 cm, w obwodzie nawet więcej 4 cm.NIby nie jest to tak dużo jak obiecuą na tabletkach ale jednak róznica jest i zauwazyła to nawet moja dziewczyna, której się oczywiście nie przyznałem,że brałem tabsy. Tabletki to penilarge.Chyba klasyk. Ogólnie dużo jest różnego rodzaju tabletek w sprzedaży, ale penilarge to chyba te pierwsze i z tetgo co czytam na forach to najwiecej osób sobie je chwali.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sonstil ~Sonstil
    ~Sonstil
    Napisane 29 stycznia 2020 - 09:52
    Dobra,zamówię, chociaż dużej nadziei nie mam :(

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Obserwatorka ~Obserwatorka
    ~Obserwatorka
    Napisane 03 lutego 2020 - 18:08
    Napisała - 123, jako dojrzała kobieta, co facet ma zrobić, a oni swoje : tabletki, pompka i tak w kółko. Ja też mówię, że są ręce usta itp no i wibrator. Zaspokoisz kobietę, to Twój mały nie będzie miał znaczenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vvv ~vvv
    ~vvv
    Napisane 16 czerwca 2021 - 08:31
    No coż. Penis nie jest w sumie taki mały ale jeśli chcesz powiekszyć to się da. Tabletkami. Mianowicie albo penilarge albo penis complete. Zawierają w sobie duże dawki L argininy i innych substancji, które pozytywnie działają na powiekszanie penisa. Tyle,że na efekt trzeba troche poczekać i brać regularnie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~apat ~apat
    ~apat
    Napisane 21 czerwca 2021 - 08:05
    A skąd Ty to wiesz o tych tabletkach,że się tak zapytam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~vvv ~vvv
    ~vvv
    Napisane 24 czerwca 2021 - 08:32
    Oho. Po prostu mój facet pomiimo tego,że wcale nie miał takiego niewielkiego penisa ( powiedziałabym, że standard krajowy) ubzdurał sobie,że powinien go sobie powiekszyć. Poczatkowo to zastanawiał sie nawet nad powiekszeniem kwasem hialuronowym co zupełnie mu odradziłam. Szczególnie,że takie zabiegi to jednak ingerencja i jeszcze nie stawałby mu w trakcie stosunku. Tak wiec zamowił sobie tableki ( penilarge a potem brał penis complete o których wspominałam). Nic mu nie mówilam ale nie sądziłamze może być efekt powiekszenia. Dobrze, ze przestał przynajmniej gadać o zabiegach. Jednak efekt był i to pozytywnie. Tak więc piszę o tym,żę tabletki mogą działać bo widzę efekt powiekszenia u swojego faceta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mały stary i brzydki ~mały stary i brzydki
    ~mały stary i brzydki
    Napisane 26 czerwca 2021 - 01:24
    no ja mam 14 ???? I nie miałem kobiety od lat a mam 40 , nie mogę się doczekać kiedy libido wygaśnie bo mi wstyd...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Hoten ~Hoten
    ~Hoten
    Napisane 30 maja 2023 - 15:44
    Co do wstrzykiwania kwasu hialuronowego to kiedyś się o to dowiadywałem i nie jest to na zawsze.Co z tego,ze wywalisz te kilka tysi skoro po pól roku mniej więcej penis znowu Ci się pomniejszy. Po prostu kwas hialuronowy jest składnikiem, który naturalnie wystepuję w organizmie i się po wstrzyknięciu wchłania. Po roku nie ma już żadnej różnicy. Poza tym czytałem sobie relacje innych to wielu spodziewało się o wiele lepszego efektu a efekt nie był wcale taki dobry. - sadzę że lepszym rozwiązaniem moga być tabletki Maxorman. Mają skład z USA i jako jedyne a wypróbowałem kilka powiększyły mi członka o prawie 3cm. Jak na tabsy rewelka

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy