Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 14 grudnia 2016 - 19:57
    ~kaśka napisał:
    Delta, @gość mogłaby ci powiedzieć jaka ze mnie agresywna kobieta wyzwolona: swojego męża wręcz wielbię, był moim pierwszym i jak sądze będzie ostatnim,piorę mu skarpety, gotuję obiadki i inne tego typu pierdoły, słowem, stereotypem rąbiąc: typowa kura domowa. Po prostu jestem tolerancyjna. Wydawało mi się, że ktoś kto sam się potknął bedzie mniej skłonny potępić potknięcia innych,ale jak widać moja cholernie nowoczesna inteligencja :) zawiodła na całej linni



    Psiakośc, @kaśka et consortes, same dziewice się tu zleciały i te z mocno cofniętym licznikiem, zaiście Pensja Biskupa Motuli i Abigail.
    Ja bym się jednak skłaniał ku tezie, że to specyficzny zlot na Łysej Górze:).

    @kaśka, ja się nie potknąłem tylko zadurzyłem, znarkotyzowałem hormonalnie fenyloetyloaminą, jednym z najcudowniejszych i zarazem cholernie uzależniających naturalnych bio-narkotyków, które sami sobie chcąc czy nie chcąc we łbie produkujemy.

    I gdzie ja to niby piętnuję jakieś potknięcia innych, bo chyba coś przeoczyłem?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Igor ~Igor
    ~Igor
    Napisane 14 grudnia 2016 - 20:17
    ~asdfgh napisał:
    ~wspomnienie napisał:
    Szukam kogoś innego. (...) i nie słucha innych. Sam sprawdza..


    Gdybym posłuchała innych, to bym uniknęła niejednych kłopotów, bo nieraz inni potrafili ocenić lepiej niż ja. Może mieli lepsze źródło informacji, a może byli bystrzejszymi obserwatorami.

    Co do reszty opowieści, to widocznie oboje dojrzeli do tego, by naprawdę kochać, co nie zawsze się zdarza.


    O BOŻE-NO !
    Dlaczego zatem nie słuchasz innych na forum.
    Oni nie potrafią ocenić lepiej niż Ty? Twoich wypowiedzi?
    Zaufaj im.
    Nie do czytania wprost są te twoje wywody..
    tak,tak atak osobisty z braku argumentów....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 14 grudnia 2016 - 21:13
    Ależ czytam co ludzie piszą, tylko na moje problemy nikt nic nie poradzi, bo nie piszę o nich tutaj. :-) W sumie na żadnym nie piszę, bo nie mam takiej potrzeby.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 14 grudnia 2016 - 21:15
    ~asdfgh napisał:
    Ależ czytam co ludzie piszą, tylko na moje problemy nikt nic nie poradzi, bo nie piszę o nich tutaj. :-) W sumie na żadnym nie piszę, bo nie mam takiej potrzeby.


    Miało być: na żadnym forum nie piszę o moich problemach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 14 grudnia 2016 - 21:16
    Delta Zważywszy jak lubię góry to i na Łysej Górze może być (chociaż ewidentnie te Tatry). To co ty nazywasz kurestwem ja nazwałam potknięciem (z braku lepszego określenia).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 14 grudnia 2016 - 21:18
    A te z cofniętym licznikiem sprecyzujesz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 14 grudnia 2016 - 22:02
    ~kaśka napisał:
    A te z cofniętym licznikiem sprecyzujesz


    Uderz w stól a nożyce..... Ale to nie o Tobie, Ty jesteś jak piszesz orleańska.

    A co do sprecyzowania, ja (wam) w szparki nie zaglądam, zresztą co mnie to obchodzi. Mężczyźni mają tendencje do podkręcania licznika (atawiiiiizm) a kobiety - analogicznie - do jego cofania (jak to określasz "potknięcia" alias kurestwo).
    Wyczul sie na ironię, niuanse, porównania i metafory. I piecz wreszcie te cholerne ciasteczka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 14 grudnia 2016 - 23:56
    Ty mi nie mów co mam robić. Przecież ja ci nie mówię. Prawda? I wara od moich ciasteczek. Niuanse i metafory to w malrstwie, prozie i poezji tu przy twoim rąbaniu "ścierwem" po oczach raczej trudno......Orleańska powiadasz? Z Łysej Góry? Tak niunse, metafory i porównania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta--Echo-Sierra ~Delta--Echo-Sierra
    ~Delta--Echo-Sierra
    Napisane 15 grudnia 2016 - 00:07
    Patrz, nasza artystka się zdenerwowała:) No i zrobił sie kurnik w przedszkolu.
    Nic mi do twoich ciasteczek, będę miał swoje. Dobre.

    Good night & good luck

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nadzieja ~nadzieja
    ~nadzieja
    Napisane 16 grudnia 2016 - 18:45
    @Delta
    Czy takie same kryteria stosujesz względem kochanek?

    powinny być dziewicami czy doświadczone raczej?
    no, i co wtedy robicie?
    szachy? no, bo nie lubisz po innych..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 17 grudnia 2016 - 18:50
    Kochanką może być każdy wycieruch, ale żona musi być czysta. Z kochanką nie planuje się wspólnego życia ani dzieci, bo nie wiadomo nawet czyje to będą dzieci. Przecież to zupełnie logiczne. :-) Panowie bardzo dobrze znają życie, stąd tego typu poglądy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~takajedna ~takajedna
    ~takajedna
    Napisane 18 grudnia 2016 - 18:11
    asdfgh
    naiwna dziewczynko, nie wczytałaś się dokładnie...
    Tu nie chodzi o czystość tylko o kasę, panowie potrafią liczyć i tyle można tu napisać w temacie miłości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 18 grudnia 2016 - 18:29
    Dziewczyny, królewny, księżniczki, żaby i ropuchy. Zrozumcie wreszcie że faceci dzielą kobiety na: te łatwe i dostępne (to są te które można wydu.....yć mówiąc ich językiem) ,boginie które kochają ale ich nie dotykają z różnych powodów, oraz resztę ,czyli żony, kochanki, przyjaciółki z bonusem itp,
    I nawet najwierniejszy mąż idąc ulicą obejrzyj się i pomyśli ale bym ją........
    A teraz możecie krzyczeć ile sił w piersiach macie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kaśka ~kaśka
    ~kaśka
    Napisane 18 grudnia 2016 - 21:02
    .............................albo w zależności od potrzeb dorabiają teorię do praktyki i cieszą się gdy łykamy wszystkie kity jak świeże bułeczki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baba ~Baba
    ~Baba
    Napisane 19 grudnia 2016 - 17:22
    Faceci mają bardzo ciężkie życie.
    Kochają jedną, żenią się z drugą, do seksu mają trzecią ... że też w tym wszystkim nie pogubią :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 19 grudnia 2016 - 22:37
    myślę, że bardzo się gubią... tylko trudno im to przyznać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 19 grudnia 2016 - 22:37
    myślę, że bardzo się gubią... tylko trudno im to przyznać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 20 grudnia 2016 - 09:17
    Cięzkie życie to maja ci co całe życie muszą z jedną babą.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baba ~Baba
    ~Baba
    Napisane 20 grudnia 2016 - 09:22
    ~gość napisał:
    Cięzkie życie to maja ci co całe życie muszą z jedną babą.

    A dlaczego muszą ? Ktoś im pistolet przystawia do głowy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Baba ~Baba
    ~Baba
    Napisane 20 grudnia 2016 - 09:22
    ~gość napisał:
    Cięzkie życie to maja ci co całe życie muszą z jedną babą.

    A dlaczego muszą ? Ktoś im pistolet przystawia do głowy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy