Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 13:31
    gość
    to nie Mariusz, to jego żona weszła w małżeństwo bez miłości
    jako kobiety mamy na tym polu większe możliwości udawania
    wybieramy czasami rozsądnie najlepszą opcję
    chcemy w jakimś momencie założyć rodzinę, bo takie jest społeczne oczekiwanie
    jak nie udaje się miłość z wzajemnością
    to pozwalamy się kochać innemu
    ale to nie sprawdza się na dłuższą metę
    i ten inny, który został mężem jest sfrustrowany, bo stwierdza że żona nie lubi seksu
    tylko nie wie, że ona nigdy go nie kochała i nie pragnęła
    dlatego właśnie nie chce z nim seksu
    ale najczęściej jest odpowiedzialny i zostaje z rozsądku w pułapce, w którą wpadł
    takie życie



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 21:44
    Mariusz
    unikaj teraz takich konfliktów
    po co się nakręcać
    trzeba wam spokoju, aby ustalić ważniejsze kwestie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~mariusz ~~mariusz
    ~~mariusz
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 21:58
    Olena, dziękuje Ci za wsparcie. Bardzo sobie cenię Twoje wypowiedzi, otworzyły mi oczy na niektóre sprawy. Ostatnio powiedziała mi, że kochała mnie po swojemu. Tak, jak to mówiłaś wczesniej ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 22:52
    Mariusz
    dzięki za miłe słowa

    zmierzaj do swojego celu
    wyznacz sobie kolejne etapy zmian
    to ważne dla twojej partnerki

    ale w tym czasie spróbuj unikać konfliktów z żoną
    jak pozostaniecie w dobrych relacjach
    to ułatwi wam opiekę nad synem

    powodzenia
    łatwiej radzić innym niż sobie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 22:54
    ~Olena napisał:
    gość
    to nie Mariusz, to jego żona weszła w małżeństwo bez miłości
    jako kobiety mamy na tym polu większe możliwości udawania
    wybieramy czasami rozsądnie najlepszą opcję
    chcemy w jakimś momencie założyć rodzinę, bo takie jest społeczne oczekiwanie
    jak nie udaje się miłość z wzajemnością
    to pozwalamy się kochać innemu
    ale to nie sprawdza się na dłuższą metę
    i ten inny, który został mężem jest sfrustrowany, bo stwierdza że żona nie lubi seksu
    tylko nie wie, że ona nigdy go nie kochała i nie pragnęła
    dlatego właśnie nie chce z nim seksu
    ale najczęściej jest odpowiedzialny i zostaje z rozsądku w pułapce, w którą wpadł
    takie życie





    Mówisz za siebie oczywiście,
    bo chyba nie za wszystkie kobiety?

    A swojemu mężowi powiedziałaś już że pomyliłaś się i pozwoliłaś kochać się innemu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 23:24
    gość
    mówię prawdopodobnie o żonach wielu facetów z tego forum

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 23:38
    ~Olena napisał:
    gość
    mówię prawdopodobnie o żonach wielu facetów z tego forum

    Wiesz jakie jest prawdopodobieństwo że wygrasz w totka?
    Prawdopodobnie takie samo jak to że mowisz o jakiś żonach jakiś facetów .
    Nie znasz tych ludzi, snujesz domysły na podstawie swoich doświadczeń i może pozostań przy tym.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 07 sierpnia 2015 - 23:48
    gość
    może dla odmiany ty napisz coś od siebie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 00:40
    gość
    i nie mówię o jakichś żonach
    tylko o żonach, które nie chcą seksu ze swoim mężem
    co więcej
    najczęściej wpędzają go w poczucie winy, że ciągle robi coś nie tak
    zawsze znajdą jakiś powód, żeby być na coś obrażonym
    a wszystko co on robi lub mówi, je denerwuje
    znasz to?

    on myśli, że za mało się stara
    a to po prostu brak miłości

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 02:08
    Kochankom polecam zapoznać się i zapamiętać na zawsze:
    A fine franzy Goodby my almost lover

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 08:14
    ~Olena napisał:
    gość
    i nie mówię o jakichś żonach
    tylko o żonach, które nie chcą seksu ze swoim mężem
    co więcej
    najczęściej wpędzają go w poczucie winy, że ciągle robi coś nie tak
    zawsze znajdą jakiś powód, żeby być na coś obrażonym
    a wszystko co on robi lub mówi, je denerwuje
    znasz to?

    on myśli, że za mało się stara
    a to po prostu brak miłości


    Następna wszystko wiedząca.
    Dlaczego twierdzisz że wszystkie kobiety które nie chcą kochać się ze swoimi mężami są zakochane w innym?
    Dlatego że ty się zakochałaś, w facecie który puścił ci 2 razy oczko i ze 3 razy uśmiechnął do ciebie?
    Czy wyznał ci już że to ty jesteś miłością jego życia? Czy jesteś jeszcze na etapie "co on miał na myśli "?

    Ty może już innym też nie udzilaj porad.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 14:49
    gość
    może nie przekręcaj tego co piszę
    nie twierdzę, że są zakochane w kim innym
    tylko, że nie są zakochane w swoim mężu
    i często nigdy nie były

    pominąwszy skrajne sytuacje typu choroby, patologie itp.
    możesz wskazać inne przyczyny?
    może ból głowy? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 14:55
    gość
    przykro mi, ale nie zaspokoję twojej ciekawości co do szczegółów
    to forum publiczne i piszę tyle ile uważam za stosowne

    zastanawia mnie natomiast czemu masz potrzebę wyśmiewania się z tego, że ktoś kogoś pokochał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wind ~Wind
    ~Wind
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 15:28
    Olena - bo wyśmiać,wyszydzić jest najłatwiej jeśli czegoś nie rozumiemy. Nie warto przejmować się czyimiś opiniami- czujesz co czujesz i tyle. Miłość nie dla każdego znaczy to samo. Są tacy, ktorzy prawdopodobnie nigdy nie zaznali tego uczucia więc ciesz się, że potrafisz kochać - bo jeśli nadal będziesz szukać to w końcu znajdziesz i tego Ci życzę

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 15:29
    ~Olena napisał:
    gość
    przykro mi, ale nie zaspokoję twojej ciekawości co do szczegółów
    to forum publiczne i piszę tyle ile uważam za stosowne

    zastanawia mnie natomiast czemu masz potrzebę wyśmiewania się z tego, że ktoś kogoś pokochał


    Nie jestem ciekaw twojej historii, to są pytania na które powinnaś odpowiedzieć sobie sama.

    A śmieszą mnie takie platoniczne miłostki jak za czasów szkoły podstawowej.
    Przepraszam ale nie pogadamy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 08 sierpnia 2015 - 15:38
    gość
    jesteś facetem?
    a jaki ty masz problem?
    bardziej dorosły?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 14 sierpnia 2015 - 01:45
    Tak sobie Was czytam od ilus miesiecy ,,, z ciekawości ,,,, i fajnie sie czyta szczere wypowiedzi pan i panow,,,,
    Zeby było jasne nie jestem zona nie jestem kochanka,,, ale jak juz znalazlam to forum to czytam, zeby sie nie wpakować w dziwna sytuacje,,,

    Jestem Wolna mama z fajnym synem i pewnie, jak kazdy chcialabym znalezc ta drugs polowke,,, nie kosztem zony

    Ponieważ czytam czasem i nadrabiam to przytoczę tekst , z lipca , który mnie rozwalił na łopatki

    "... Tak mi sie cisnie na zeby, zeby powiedziec jego zonie albo doroslemu synowi ktory mieszka z nimi. Zeby nie zyl sobie beztrosko jakby nigdy nic sie nie stalo... Dlaczego on ma byc szczesliwy a mi ma sie zycie zrujnowac?"

    Dlaczego dorosły syn ma byc szczesliwy,,? A dlaczego ma nie byc? Czy tej pani bedzie lepiej? Moze ja Glupia jestem, ale dzieciak 5cio letni czy 25cio letni nie jest winien rozgrywki Tatus mamusia i kochanka czy kochanek

    Od siebie dodam tyle, ze wciąganie dzieci czy to małych czy tych dużych to jest porażka! Tak jak lubiłam ten portal za męskie proste 2x2 jest 4 to widze, ze mamy onet

    Aha i jeszcze do tej mądrej pani co to syna kochanka chce wciągać w rozgrywki
    Nawet jak sobie ta "wredna zona" odpuści twojego kochanka czyt jej męża to nie pozwoli na gnojenie syna



    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~singiel ~singiel
    ~singiel
    Napisane 15 sierpnia 2015 - 07:42
    "... Tak mi sie cisnie na zeby, zeby powiedziec jego zonie albo doroslemu synowi ktory mieszka z nimi. Zeby nie zyl sobie beztrosko jakby nigdy nic sie nie stalo... Dlaczego on ma być szczęśliwy a mi ma się życie zrujnować?"


    Zdanie ŻEBY NIE ŻYŁ SOBIE BEZTROSKO (...) raczej nie odnosi się do syna, tylko do podmiotu pierwszego, a więc JEGO czyli KOCHANKA byłego, żeby to ON nie był szczęśliwy, skoro kochanka też nie jest..
    A użyte przez Ciebie określenie "wredna żona", to już nadinterpretacja własna..
    Kobiecie przeszła przez myśl chęć zemsty, to wszystko, nie wiadomo czy zrealizowała swój plan, mści się wielu ludzi, i żony i kochanki, ale łączy je jedno, robią to, kiedy czują się wykorzystane..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kobietka ~kobietka
    ~kobietka
    Napisane 15 sierpnia 2015 - 16:45
    Masz rację singiel,
    mści się wiele osób: kochanki, żony, ale sam przyznasz,że mężowie także
    jakoś zauważam że mężom się wydaje, że mają jakieś odgórne pozwolenie na zdradę, ale jak żona to zrobi to jest zemsta okrutna. W skrajnych przypadkach jest to jej śmierć jak to się słyszy, że np. policjant zabił żonę, bo chciała odejść....i to mi właśnie oznajmiła...jak można odejść od policjanta?

    Zupełnie się z Tobą zgadzam mszczą się ludzie, którzy czują się wykorzystani.
    Którzy po romansie i euforii dochodzą do wniosku, że zostali sami, bez wsparcia, a druga strona żyje i funkcjonuje sobie w najlepsze :) na starych, dobrych zasadach .
    dobra jest Twoja interpretacja uważam :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niedostepna ~niedostepna
    ~niedostepna
    Napisane 17 sierpnia 2015 - 09:33
    Tak do końca chyba nie mogę się zgodzić,że mszczą się "wykorzystani" tylko. Moim skromnym zdaniem to mszczą się osoby, które nie potrafią sobie poradzić same ze sobą :-) mówię tu o jakiś zawirowaniach natury psychicznej, które nie mają własnej godności, brak im pewności siebie lub nie umieją wziąć na "klatę" przegranej albo najzwyczajniej w życiu im się nudzi. Zemsta wynika z charakteru człowieka, a nie z doznanej krzywdy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy