Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:22
    Mariusz
    pisałam już
    po prostu nie kocha i nie pożąda tego konkretnego faceta

    może być przywiązana i kochać jak brata ewentualnie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:24
    słowa nie mają znaczenia
    jak u facetów
    liczą się fakty

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:31
    Sun
    to niestety nie było pytanie retoryczne
    to forum mi właśnie uświadomiło, że faceci myślą, że kobiety kochają inaczej i mogą ich kochać, a jednocześnie po prostu nie lubić seksu
    trudno chyba im przyjąć do wiadomości fakt, że ich kobieta ich zwyczajnie nie pragnie czyli nie kocha

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:37
    Mariusz, jak u Ciebie, poukładało się coś? Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:42
    Od kochania mamy kochanki, jak sama nazwa wskazuje ;))) A żony do żenienia ;))))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 16:49
    Centro

    życzę wszystkim potencjalnym kochankom, żeby wcześniej trafiły na to forum ;)))
    szybko się odkochają, a wtedy nici z seksu ;)))
    mnie bardzo pomaga
    kobiety lubią odważnych facetów
    jak tu jeden pisał:
    taki atawizm ;)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~~mariusz ~~mariusz
    ~~mariusz
    Napisane 13 lipca 2015 - 17:04
    Olena to nie było pytanie retoryczne. Uświadomiłas mi że żona mnie nie kocha. Ostatnio byłem z synkiem w galerii, tam w garażu obrazek - rodzina, mama, tata dwójka dzieci, idą na zakupy. Mały pyta mnie. Dlaczego z nimi idzie mama? Łzy mi stanęły, nie wiedziałem co powiedzieć. To nie ja ją odseparowałem, to ona się odseparowała od nas. Jest domatorką, tak poprostu ma. Nie lubi seksu, wspólnych wyjść, wyjazdów ....Już nie chce mi się o tym gadać. Szkoda mi małego.
    centro na razie wszystko jest w martwym punkcie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 13 lipca 2015 - 17:04
    Gdyby miało się spełnić mi jedno jedyne życzenie to chciałabym trafić na to forum i chcieć je zrozumieć x lat temu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 17:51
    Centro

    następnym razem będziesz musiał kogoś skrzywdzić już ŚWIADOMIE

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 13 lipca 2015 - 18:33
    A myślisz, że za pierwszym razem zrobił to nieświadomie? Proszę Cię; )

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 18:43
    Mariusz

    jeszcze wyjaśnienie
    miałam na myśli to, że nie kochając/pragnąc konkretnego faceta, kobieta w trakcie seksu nie odczuwa nic fizycznie
    pożądanie u kobiet rodzi się w głowie, pod wpływem emocji, słów, spojrzeń
    my mamy ochotę na seks tylko z konkretną osobą
    a dla was zdaje się wystarczy ktokolwiek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 18:50
    Sun
    no niestety im się wydaje, że jeśli nie ukrywają, że mają żonę, to sprawa jest czysta jak łza

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 19:09
    Centro

    oczywiście dużo bardziej prawdopodobne jest, że bedzie żył nieszczęśliwie z żoną na wieki wieków, bo czas leci i coż okazji do zmian w życiu nie przybędzie
    ale za jakiś czas to nie będzie już moja bajka
    jeśli nie będzie miał siły na zmianę, to tylko stwierdzę, że nie był wart tych emocji, które we mnie wywołał
    ale jak już pisałam z uwagi na pewne okoliczności, będę mogła się o tym przekonać dopiero za jakiś czas

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 13 lipca 2015 - 19:26
    Olena uwielbiam Twoje wpisy bo podpisuję się pod nimi za każdym razem.
    Mi jest dziś bardzo przykro i źle bo byłam pewna, że choć odrobinę moje uczucia dla niego się liczą.
    Nie liczą
    Byłam odskocznią
    Byłam marzeniem
    Byłam niespelniona miłością


    A chciałam jedynie by mnie kochał

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 13 lipca 2015 - 19:36
    Dziewczyny - po co ten tragizm ??
    Mężczyźni dzielą kobiety na 2 kategorie

    I - te, z którymi się żeni
    II - te, które się "bzyka"

    A ich najważniejsze zadanie - odróżnić jedne od drugich.

    Po co więc dorabiać ideologię ?? Po co te nerwy ?? Emocje ??
    Żona to swój wróg, znany, co co to zmieniać??

    Pamiętacie, co mówił Kargul - w samych swoich o Pawlaku? Swój wróg, znany, bez niespodzianek :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 13 lipca 2015 - 19:44
    Dori

    otóż dlatego, że ich najważniejsze zadanie, czyli
    żona, którą można bzykać
    im nie wyszło

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niedostepna ~niedostepna
    ~niedostepna
    Napisane 13 lipca 2015 - 20:03
    @Olena ja też uwielbiam i pod żadnym pozorem nie uciekaj nam z tego forum :-)
    @Sun byłaś marzeniem, czymś, czego On nigdy nie dostał od żony i nigdy nie dostanie :-), Też miewam gorsze dni, przychodzi smutek i podobne myslenie, ale odrzucam, trzymam się faktów :-) , a jak poczytam Olene to nawet sie uśmiecham :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 13 lipca 2015 - 20:08
    Do
    ~Olena napisał:
    Dori

    otóż dlatego, że ich najważniejsze zadanie, czyli
    żona, którą można bzykać
    im nie wyszło

    Oleno, żony się nie bzyka. Z żoną się kocha ;-)
    Bzyka się kochanki i inne kobiety, które nie są żonami, np. koleżanki, przyjaciółki, koleżanki z pracy itp/itd
    Żony są po to, by urodzić dziecko i być mu matką. matki swojego dziecka się po prostu nie bzyka ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 13 lipca 2015 - 20:08
    Do
    ~Olena napisał:
    Dori

    otóż dlatego, że ich najważniejsze zadanie, czyli
    żona, którą można bzykać
    im nie wyszło

    Oleno, żony się nie bzyka. Z żoną się kocha ;-)
    Bzyka się kochanki i inne kobiety, które nie są żonami, np. koleżanki, przyjaciółki, koleżanki z pracy itp/itd
    Żony są po to, by urodzić dziecko i być mu matką. matki swojego dziecka się po prostu nie bzyka ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 13 lipca 2015 - 20:08
    Do
    ~Olena napisał:
    Dori

    otóż dlatego, że ich najważniejsze zadanie, czyli
    żona, którą można bzykać
    im nie wyszło

    Oleno, żony się nie bzyka. Z żoną się kocha ;-)
    Bzyka się kochanki i inne kobiety, które nie są żonami, np. koleżanki, przyjaciółki, koleżanki z pracy itp/itd
    Żony są po to, by urodzić dziecko i być mu matką. matki swojego dziecka się po prostu nie bzyka ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy