Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~meegi ~meegi
    ~meegi
    Napisane 13 czerwca 2015 - 21:42
    ~Delta-Echo-Sierra napisał:
    Dziękuję serdecznie.

    A tak skromnie zapytam - 37, można? ;)

    o kurcze to ja sie lapie;-) hehe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 13 czerwca 2015 - 21:54
    A masz drugie imię? Bo to pierwsze Cię dyskwalifikuje, droga meee-eeeeeeegi.
    Wybacz. (po nowopolsku sorry).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~meegi ~meegi
    ~meegi
    Napisane 13 czerwca 2015 - 22:26
    ~Delta-Echo-Sierra napisał:
    A masz drugie imię? Bo to pierwsze Cię dyskwalifikuje, droga meee-eeeeeeegi.
    Wybacz. (po nowopolsku sorry).[/quote
    hehe wiedzialam ze tak bedzie.... Mam tylko jedno....;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 13 czerwca 2015 - 22:31
    Delta ja się nie łapię bo mam mniej ale zdradz proszę w jaki sposób Twoja M poinformowała Twoją żonę o Was? ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 13 czerwca 2015 - 22:52
    Dziewczyny, co Wy tu robicie, z Waszej perspektywy to powinno być forum dla dziadów..

    Ciągnie Was do dojrzałych, normalnych mężczyzn, oj ciągnie, co? :-D

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 13 czerwca 2015 - 22:57
    ~Sun napisał:
    Delta ja się nie łapię bo mam mniej ale zdradz proszę w jaki sposób Twoja M poinformowała Twoją żonę o Was? ;)



    Lenistwo. Moje, bo dopuściłem do tego. Twoje, bo jest archiwum.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~meegi ~meegi
    ~meegi
    Napisane 13 czerwca 2015 - 23:23
    ~Delta-Echo-Sierra napisał:
    Dziewczyny, co Wy tu robicie, z Waszej perspektywy to powinno być forum dla dziadów..

    Ciągnie Was do dojrzałych, normalnych mężczyzn, oj ciągnie, co? :-D


    Delta...czy normalnych to ja juz nie wiem, pogubilam sie troche ale moze do tego tez dojdziemy;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 13 czerwca 2015 - 23:33
    O wypraszam sobie lenistwo. Po dzisiejszym dniu to ostatnie co mógłbyś o mnie powiedzieć to to żem leń;)
    Poszukam.
    Co tu robimy? Próbujemy zrozumieć to co się stało

    Dobranoc wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 14 czerwca 2015 - 22:23
    Delta
    37 jest ok, ale skąd ta precyzja ? ;)
    tylko im młodsza, tym mniejsze dzieci posiadać może...

    korzystając z okazji zapytam
    jak zapatrujesz się na mieszkanie z kobietą i nieswoimi dziećmi

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 15 czerwca 2015 - 20:47
    A mnie jeszcze nurtuje jedno pytanie. Co panowie sądzą gdy ta kochanka tak czeka i czeka. Panowie żyją własnym życiem a kochanka w jakimś dziwnym zawieszeniu. Bez kontaktu bez zapewnień czasami bez nadziei. I co? Szanują ją nadal czy traktują jak naiwne dziewczątko do którego zawsze można zapukac;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 15 czerwca 2015 - 20:59
    Szanują i nadal kochają :) I nie dajcie sobie wmówić różnym trollom na tym forum, ze jest inaczej.

    a co do nieswoich dzieci, to wprawdzie nie jestem Delta, ale dla mnie byłaby to przeszkoda. Wiadomo, nigdy nie mów nigdy, ale byłby to mocny argument za pozostaniem w domu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~centro ~centro
    ~centro
    Napisane 15 czerwca 2015 - 21:27
    Sun, a Ty czekasz? jak długo już i jak długo chcesz czekać?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Sun ~Sun
    ~Sun
    Napisane 15 czerwca 2015 - 21:44
    Centro - chwilowo zawisłam między tym co powinnam a tym co w sercu. To dość świeże i mocno mną zachwialo. Błądzę między kochaniem a zrezygnowaniem. Chciałabym wierzyć, że to było prawdziwe. Ale to tylko słowa, tylko one mi teraz zostały.
    I walczę by tego nie zabić. Bo to by znaczyło, że wiele lat żyłam tylko wyobrażeniem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kasia ~Kasia
    ~Kasia
    Napisane 15 czerwca 2015 - 22:33
    Centro, a jak myślisz, ja mam na co czekać? Ile w ogóle czasu zajmuje facetom podjęcie decyzji kiedy kochanka mówi, więcej kochankom nie będę. Po jakim czasie powinna przestać się łudzić?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Delta-Echo-Sierra ~Delta-Echo-Sierra
    ~Delta-Echo-Sierra
    Napisane 15 czerwca 2015 - 23:04
    @Kasia - "kochankĄ", na litość boską, jaką kochankoM, nie będę się przemądrzał ale to jest jak "Dzień świra" - "z nioM", "z koleżankoM", Chryste Panie.

    Moja też tak mówiła. Dumna pani mgr kierunku humanistycznego, słowo honoru... Makabra.
    Ty też jesteś po studiach i przed trzydziestką?


    @Olena - z dziećmi - bez szans. Strasznie wyjdzie bokiem. Przerobione w dalszej rodzinie. Też makabra. Uczmy się na cudzych błędach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~niedostepna ~niedostepna
    ~niedostepna
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:09
    Oj Panowie, kto jak kto,ale Wy jednak potraficie ściągnąć kobietę na ziemię :-)
    A my, Miłe Panie, też uczmy się na błędach.
    Miłego Dnia :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:17
    niedostępna
    nieprawdaż? ;)
    uwielbiam tą szczerość :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:27
    ~Kasia napisał:
    Centro, a jak myślisz, ja mam na co czekać? Ile w ogóle czasu zajmuje facetom podjęcie decyzji kiedy kochanka mówi, więcej kochankom nie będę. Po jakim czasie powinna przestać się łudzić?

    Obiecałam sobie, że nie będę złośliwa :)
    Niestety, nie dało się :)
    Będziesz KOCHANKOM do końca, skoro na to się zgodziłaś.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:28
    ~Delta-Echo-Sierra napisał:
    @Kasia - "kochankĄ", na litość boską, jaką kochankoM, nie będę się przemądrzał ale to jest jak "Dzień świra" - "z nioM", "z koleżankoM", Chryste Panie.

    Moja też tak mówiła. Dumna pani mgr kierunku humanistycznego, słowo honoru... Makabra.
    Ty też jesteś po studiach i przed trzydziestką?


    @Olena - z dziećmi - bez szans. Strasznie wyjdzie bokiem. Przerobione w dalszej rodzinie. Też makabra. Uczmy się na cudzych błędach.


    Cenię tego Pana, za szczerość i odwagę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dori ~Dori
    ~Dori
    Napisane 16 czerwca 2015 - 07:30
    ~centro napisał:
    Szanują i nadal kochają :) I nie dajcie sobie wmówić różnym trollom na tym forum, ze jest inaczej.

    a co do nieswoich dzieci, to wprawdzie nie jestem Delta, ale dla mnie byłaby to przeszkoda. Wiadomo, nigdy nie mów nigdy, ale byłby to mocny argument za pozostaniem w domu.


    Jasne, szanują i kochają i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej :)
    Bo przecież przestałybyście być kochankami ... i nie było by kochanek ...
    Miłego dnia wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy