Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

kogo kocha kochanke czy żone

Rozpoczęte przez ~nika, 01 sty 2014
  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 31 maja 2015 - 19:06
    faktycznie
    proponuję akcję charytatywną
    kochanka dla każdego faceta po 40-stce

    trudne decyzje to nie dla nich

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa2 ~Ewa2
    ~Ewa2
    Napisane 31 maja 2015 - 19:25
    Ależ oni podejmują decyzje.. zostają w domu..
    Teraz kolej na kochankę.. godzi się na ten układ, albo odchodzi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa2 ~Ewa2
    ~Ewa2
    Napisane 31 maja 2015 - 19:38
    Nie ma nic gorszego niż:
    KOCHANKA, która nie godzi się na taki układ (i chce, domaga się więcej - ale nie dostanie) a mimo tego nie odchodzi...
    ŻONA, która nie godzi się na taki układ (i chce żeby było jak do tej pory - a nie będzie) ale też nie odchodzi...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewa2 ~Ewa2
    ~Ewa2
    Napisane 31 maja 2015 - 19:59
    KOCHANKO - jeżeli Twój kochanek , nie spełnia Twoich oczekiwań, i nie odchodzi z domu, to dobrze wiesz, co masz robić...

    ŻONO - jeżeli Twój mąż, nie spełnia Twoich oczekiwań i zdradza Cię, to Ty też dobrze wiesz, co masz robić...

    A dlaczego tego nie robicie? To tylko same wiecie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 01 czerwca 2015 - 15:47
    Ewo2
    Sama dobrze wiesz, że jest coś nie tak, bo przychodzisz tutaj, tłumaczysz się i na siłę starasz się przekonać wszystkich jak bardzo chcesz być kochanką i jak bardzo ci to odpowiada.

    Poza tym, odróżnianie dobra od zła się kłania tobie Ewo2. Masz z tym poważny problem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miki ~miki
    ~miki
    Napisane 01 czerwca 2015 - 18:40
    ~asdfgh napisał:
    Ewo2
    Sama dobrze wiesz, że jest coś nie tak, bo przychodzisz tutaj, tłumaczysz się i na siłę starasz się przekonać wszystkich jak bardzo chcesz być kochanką i jak bardzo ci to odpowiada.

    Poza tym, odróżnianie dobra od zła się kłania tobie Ewo2. Masz z tym poważny problem.
    Jestem facetem po 40ce i powiem wam drogie kochanki jestescie dobre zeby sobie ulzyc,mam wielu kumpli co pouzywaja nawet rok z jedna ale zaden zony nie zostawi bo ja kocha.Jeden z nich powiedzial mi kochanka to dziw.. ..bo wie ze mial zone a ona i tak sie pchala mu do luzka.Zony szanujemy i kochamy bo kobiety uczciwej i kochajacej sie nie zostawia bo to skarb.Pouzywac z puszcz.. .....ka trche dla spoetu i powrot do ciepla i prawdziwej milosci

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 01 czerwca 2015 - 18:57
    ach
    jaki wspaniały mężczyzna się odezwał
    i pisze o prawdziwej miłości ;)
    nie słuchałabym na twoim miejscu kolegów, to wszystko bzdura

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 01 czerwca 2015 - 20:07
    ~miki napisał:
    ~asdfgh napisał:
    Ewo2
    Sama dobrze wiesz, że jest coś nie tak, bo przychodzisz tutaj, tłumaczysz się i na siłę starasz się przekonać wszystkich jak bardzo chcesz być kochanką i jak bardzo ci to odpowiada.

    Poza tym, odróżnianie dobra od zła się kłania tobie Ewo2. Masz z tym poważny problem.


    Jestem facetem po 40ce i powiem wam drogie kochanki jestescie dobre zeby sobie ulzyc,mam wielu kumpli co pouzywaja nawet rok z jedna ale zaden zony nie zostawi bo ja kocha.Jeden z nich powiedzial mi kochanka to dziw.. ..bo wie ze mial zone a ona i tak sie pchala mu do luzka.Zony szanujemy i kochamy bo kobiety uczciwej i kochajacej sie nie zostawia bo to skarb.Pouzywac z puszcz.. .....ka trche dla spoetu i powrot do ciepla i prawdziwej milosci


    Facet, który zdradza kocha tylko samego siebie - inaczej mówiąc - dba przede wszystkim o to, by jemu było dobrze - w sensie: po co porzucać niezłe dotychczasowe życie dla niewiadomej? A więc nie odchodzi od żony z innych powodów niż miłość.

    A poza tym ja nie jestem kochanką żonatego.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 01 czerwca 2015 - 22:23
    ~miki napisał:
    Jestem facetem po 40ce i powiem wam drogie kochanki jestescie dobre zeby sobie ulzyc,mam wielu kumpli co pouzywaja nawet rok z jedna ale zaden zony nie zostawi bo ja kocha.Jeden z nich powiedzial mi kochanka to dziw.. ..bo wie ze mial zone a ona i tak sie pchala mu do luzka.Zony szanujemy i kochamy bo kobiety uczciwej i kochajacej sie nie zostawia bo to skarb.Pouzywac z puszcz.. .....ka trche dla spoetu i powrot do ciepla i prawdziwej milosci


    Jestes jakis zboczony. Jak mozna sie tak wyrazic o kobiecie. Mezczyzna ktory kocha i czuje sie kochany nie zdradza. No jak mozna takiego skarba co ma sie w cieplutkim domku zdradzic? O jakiej prawdziwej milosci mowisz? Chlopie idz spac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ciekawski ~Ciekawski
    ~Ciekawski
    Napisane 02 czerwca 2015 - 09:34
    Mam pytanie do kochanek żonatych mężczyzn. Jak zapatrujecie się na ich sex z żonami? Wiecie, że sypia lub nie z żoną. Uważacie, że jest to pewnego rodzaju zdrada kochanki. Jak to widzicie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lol ~lol
    ~lol
    Napisane 02 czerwca 2015 - 11:16
    kochanka jest dla sportu nie ma nic innego od zony,a zona ma prawo byc zmeczona bo dzieci bo dom dlatego ich nie zostawiamy odpoczna i jest wszystko jak bylo,kochanka wie o zonie wiec jest zerem zakompleksionym bo na wolnego ja nie stac.My faceci potrzebujemy seksu wiecej wiec pouzywamy jak zona po porodzie czy chora lub zmeczona i wracamy bo kochamy a kochanka zostaje bo glupia niech szuka wolnego jak ja zeczce bo woli porzadna a nie pusz......ka.Kochanki myslcie bo zostaniecie same bo kto zechce dzi....ke.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~miki ~miki
    ~miki
    Napisane 02 czerwca 2015 - 11:19
    Nie zrozumialas nic kochanka to sport jak
    np. Silownia i tyle w temacie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Olena ~Olena
    ~Olena
    Napisane 02 czerwca 2015 - 12:44
    no tak
    to żona pewnie zadowolona, że sport uprawiasz..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 02 czerwca 2015 - 13:24
    ~lol napisał:
    kochanka jest dla sportu nie ma nic innego od zony,a zona ma prawo byc zmeczona bo dzieci bo dom dlatego ich nie zostawiamy odpoczna i jest wszystko jak bylo,kochanka wie o zonie wiec jest zerem zakompleksionym bo na wolnego ja nie stac.My faceci potrzebujemy seksu wiecej wiec pouzywamy jak zona po porodzie czy chora lub zmeczona i wracamy bo kochamy a kochanka zostaje bo glupia niech szuka wolnego jak ja zeczce bo woli porzadna a nie pusz......ka.Kochanki myslcie bo zostaniecie same bo kto zechce dzi....ke.


    Co ty tutaj tak glosisz. To jest normalne ze kazdy ma dzien gdzie jest zmeczony ale to nie jest powod do zdrady facecie. Jak tak myslisz o kochankach tak samo jak twoj koles to niech powie do zony: Kochanie masz dzisaj tluste wlosy i jestes zmeczona od prasowania wiec ide teraz do kochanki ale nie martw sie wroce po drodze z zakupami. Papa.
    Przeciez to tylko dla sportu to nie masz jaja to powiedziec zonie? Kolego zona to na pewno zrozumie bo on nic nie czuje do kochanki. To gdzie problem?
    Jezeli facet nie kocha kochanki, to nie kocha tez zony, bo nie tyle,co sama zdrada ale romans, jest tak duzym ciosem dla kazdego, by mozna bylo zrobic to osobie, ktora sie kocha, z kims, do kogo nic sie nie czuje.- cytat faceta tutaj jednego na forum. A ty nie jestes facet jestes polowa kielbasy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lol ~lol
    ~lol
    Napisane 02 czerwca 2015 - 13:37
    Zony nic nie wiedza a kochanka im dluzej daje tym lepiej po co szukac nastepnej kazda to dz.. .ka.Facet to facet sa chetne to sie bieze.Zon nie mieszaj do tego sa porzadne i takich sie nie zostawia bo kochanka jak daje zonatemu to da kazdemu wiec jest nic nie warta .Jak zostac z taka jak wie ze ma zone jest pusta i tyle wiec sie je wykorzystuje.Jest problem jak zona sie dowie bo mozna stracic cos cennego wiec ryzyko jest bo teraz ciezko o nie pusz...kie.wiec trzeba sie pilnowac.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 02 czerwca 2015 - 13:47
    ~lol napisał:
    kochanka jest dla sportu nie ma nic innego od zony,a zona ma prawo byc zmeczona bo dzieci bo dom dlatego ich nie zostawiamy odpoczna i jest wszystko jak bylo,kochanka wie o zonie wiec jest zerem zakompleksionym bo na wolnego ja nie stac.My faceci potrzebujemy seksu wiecej wiec pouzywamy jak zona po porodzie czy chora lub zmeczona i wracamy bo kochamy a kochanka zostaje bo glupia niech szuka wolnego jak ja zeczce bo woli porzadna a nie pusz......ka.Kochanki myslcie bo zostaniecie same bo kto zechce dzi....ke.


    Jedyne dzi..ky to jest twoj koles i ty skoro macie takie zdanie. Myslisz ze kochanka nie ma swojego zycia? Obydwa gadacie glupoty bo zle wybraliscie przy oltarzu. A no szkoda. A zona coraz bardziej ma bol glowy bo nie lubi zbyt za bardzo intymnosci z wami. Co tam masz za kobiete ktora nie daje sobie rady zajmowac sie domen i byc nadal atrakcyjna kobieta dla meza. I uwazaj jak sie wyrazasz o kobietach bo ta dzi..ka moze byc twoja mama twoja siostra twoja ciocia albo twoja corka.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 02 czerwca 2015 - 14:13
    ~lol napisał:
    Zony nic nie wiedza a kochanka im dluzej daje tym lepiej po co szukac nastepnej kazda to dz.. .ka.Facet to facet sa chetne to sie bieze.Zon nie mieszaj do tego sa porzadne i takich sie nie zostawia bo kochanka jak daje zonatemu to da kazdemu wiec jest nic nie warta .Jak zostac z taka jak wie ze ma zone jest pusta i tyle wiec sie je wykorzystuje.Jest problem jak zona sie dowie bo mozna stracic cos cennego wiec ryzyko jest bo teraz ciezko o nie pusz...kie.wiec trzeba sie pilnowac.


    Smieje sie z ciebie. Kochanka jak daje zonatemu to da kazdemu - facecie opanuj sie. Moze nie chcesz sie przyznac ze te zonki maja was i wasze potrzeby gleboko w dupce bo juz nie musza sie starac. Ty jestes nic wart bo obrazasz kobiety nie tylko kochanki ale kobiety. A moze twoja zona kiedys tez byla kochanka? nie wierz tego moze ozeniles sie z ta dzi...ka. Jestes bardzo prosty pusty i prymitywny - karykatura.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~asdfgh ~asdfgh
    ~asdfgh
    Napisane 02 czerwca 2015 - 14:37
    Aghnetka, ten cytat specjalnie dla ciebie:

    Kochanka: dlaczego ja?

    Istnieje kilka przyczyn, dla których kobieta staje się kochanką i nie rezygnuje z relacji, pomimo własnego cierpienia:

    1. Nieuświadamiane problemy w sferze poczucia własnej wartości. Jest to najczęstsza przyczyna, dla której kochanka trwa w swojej roli. Związek z żonatym mężczyzną może być próbą udowodnienia sobie bycia „lepszą” od innej kobiety (w tym przypadku żony partnera). Jeżeli mężczyzna wiąże się z inną partnerką niż ta, której przysięgał wierność do końca życia, może to stanowić dla niektórych kobiet naprawdę silny czynnik zwiększający poczucie własnej wartości. Docierając głębiej, warto zauważyć, że problemem jest tutaj poszukiwanie samoakceptacji i poczucia bycia wyjątkowym nie w sobie, lecz w oczach innych, szczególnie tych, których uwagę i uczucie, tak jak żonatych mężczyzn, na pozór trudno jest zdobyć.


    https://www.mydwoje.pl/byc-ta-druga-jak-zyc-w-trojkacie
    Literatura: Tuch, R., „A single woman-married man syndrome”, Aronson 2000
    Autor:Jowita Wójcik, psycholog (red. Zespół MyDwoje.pl)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lol ~lol
    ~lol
    Napisane 02 czerwca 2015 - 15:53
    Haha zabolalo .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Agnethka ~Agnethka
    ~Agnethka
    Napisane 02 czerwca 2015 - 17:29
    asgtrw musisz miec bardzo nudne zycie. Wiem ze lubisz ryczaltowac. Jak dostajesz satysfakcje z tego a nie w inny sposob biedna kobietka.

    Lol co ciebie zabolalo? ze nie masz odpowiedzi na moj post? ze jestes facet bez jaj? No to boli.





    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry

Gorące tematy