Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kochanka vs żona

Rozpoczęte przez ~daden, 15 kwi 2017
  • avatar ~_zołza_ ~_zołza_
    ~_zołza_
    Napisane 31 maja 2017 - 20:30
    @sześciopak ..nie kozacz ;-) Pozdrowionka..

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Anonimowa ~Anonimowa
    ~Anonimowa
    Napisane 28 marca 2018 - 08:32
    bosze...gosciu strasznie sie to czyta , wybacz ale musze Ci to powiedziec zachowujesz sie jak 15letnia dziewczynka bardzo rozchwiana empcjpnalniw - Ty idz do psychologa najlepiej . nie oceniam Cie i nawet rozumiem . wiem co znaczy czekac na odpowiedz od kogos kogo sie kocha ale milczenie tez jest potrzebne . Nie bombarduj jej sms telefonami itp bo w zyciu nie bedzie chciala byc z Toba .pisze to jako kobieta . jesli ma duzo roboty to tym bardziej daj jej odetchnac . zobaczysz wytrzymaj pare dni w ciszy a ona sama sie do Ciebie odezwie i bedzie chciala sie dowiedziec czemu milczysz . Jesli jest miedzy wami mocne uczucie to nie martw sie ze odejdzie czy sie oddali ! oddalasz ja sam od siebie tymi wiadomosciami non stop .nie pozwalasz za soba zatesknic wiem ze chcialbys byc z nia caly czas ale onaprzez to czuje sie ograniczpna . napisz czy sie cos miedzy wami zmienilo bo juz trche czasu minelo pozfrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~driver ~driver
    ~driver
    Napisane 11 kwietnia 2018 - 14:04
    co nie wybierzesz to bedzie zle

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Danka ~Danka
    ~Danka
    Napisane 04 stycznia 2019 - 22:24
    To co piszesz to się kupy nie trzyma mam kochanka i męża jak dużo seksu mam z kochankiem to mało z mężem kochanek zawsze chce usłyszeć że z mężem nie sypiam on jest wspaniały a to nie prawda z tobą jest tak samo ,a żona na 100 procent ma kogoś

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy