Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kochanka o 20 lat młodsza

Rozpoczęte przez ~Seweryn.kraj , 25 lis 2018
  • avatar ~Seweryn.kraj ~Seweryn.kraj
    ~Seweryn.kraj
    Napisane 25 listopada 2018 - 07:41
    Mam pytanie do Panów po 40-stce. Czy mają podobnie. Do rzeczy , od jakiegoś czasu marzy mi się romans z młodą kobietą. Z taką w wieku 20-24 lata.
    Czy to są oznaki spadku ,w moich oczach ,otrakcyjnosci z powodu w wieku. Czy takie pragnienia są w naszym wieku czymś normalnym ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MKKK ~MKKK
    ~MKKK
    Napisane 08 grudnia 2018 - 00:06
    Całkiem normalne, mam 44 lata i spotykam się ze wspaniałą, 24-letnią dziewczyną i jest nam świetnie :) tak BTW mam żonę, która mnie zdradza ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dagmara ~Dagmara
    ~Dagmara
    Napisane 02 czerwca 2019 - 13:42
    Moj maz I ja mamy 43 lata. ROK temu bedac w RPA zakochal sie w 20 lat. mlodszej Murzynce. Brzydka, glupia, niewyksztalcona ale umiala sie zakrecic. Niestety maz byl jej sponsorem. Placil czynsz, szkole dla jej dzieci, za kurwa wlosy po one nic na glowie nie maja, zoo, baseny, dyskoteki, itd itp. Sexu mielismy duzo i urozmaicony. Jestem wykszatlcona i zadbana. Oczywiscie chciala sie odwdzieczyc. Doszlam to detali. W lozku byla slaba i niedoswiadczona chyba tylko jej czarny tylek go poruszyl. Nienawidze go i mysle o rozwodzie. On teraz zaluje ze sie wrobil bo ona nigdy go nie kochala tylko wykorzystywala. A on byl tam pare razy I klamal. Wydal na nia kupe kasy. Oczywiscie ona nie pracuje. To strasznie boli panowie .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy