Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

Kobieto... Wejdź, bo może o Ciebie mi chodzi :)

Rozpoczęte przez ~Secret_whisper , 30 paź 2019
  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 30 października 2019 - 15:05
    W chwili gdy świat staje się obojętny, kokon realiów zaczyna uwierać.
    Szukam kobiety, z którą nawiążę więź, ale i porozumienie dusz. Wszystko inne określi nasz wspólny czas. A on jest niestety nieubłagany... Nie szukam związku, bo ten, choć spłowiały, to wciąż trwa...
    Chemii w przyjaźni, iskier w oczach, emocji w zwykłym minięciu się między zajęciami i wulkanu zadowolenia, gdy urywamy naszym światom całe godziny. Kogoś, kto tak jak ja, w gonitwie codzienności zapomniał o swoim "ja".
    Jeśli jesteś mężatką, a rozpiętość Twoich wygaszonych pragnień jest podobna, napisz... Być może szukamy się już od dawna. :)
    42l, zadbany fizycznie i intelektualnie, dyspozycyjny, Toruń

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Enchanted ~Enchanted
    ~Enchanted
    Napisane 01 listopada 2019 - 19:29
    Wyjątkowy anons. Pięknie napisany.
    Przecież marzymy o męskich, czułych szeptach, nowych ekscytujących doznaniach emocjonalnych, uduchowionych, wrażliwych kochankach...
    Taki wpis zdecydowanie nie powinien pozostać bez odpowiedzi. Dlatego serdecznie pozdrawiam!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 listopada 2019 - 19:35
    ~Enchanted napisał:
    Wyjątkowy anons. Pięknie napisany.
    Przecież marzymy o męskich, czułych szeptach, nowych ekscytujących doznaniach emocjonalnych, uduchowionych, wrażliwych kochankach...
    Taki wpis zdecydowanie nie powinien pozostać bez odpowiedzi. Dlatego serdecznie pozdrawiam!


    Zaczarowana...
    Subtelność duszy to rewers, wcale nie mniej ważny i dopiero z awersem tworzy spójną całość.
    Nie został po Tobie nawet pantofelek, z którym mógłbym Cię odnaleźć... Jeśli celowo, rozumiem i pozdrawiam równie serdecznie ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Enchanted ~Enchanted
    ~Enchanted
    Napisane 02 listopada 2019 - 21:22
    Celowo.
    Niemniej..Proszę o zdefiniowanie awersu. To według Ciebie intelekt czy może ciało, męska fizyczność?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 listopada 2019 - 23:02
    ~Enchanted napisał:
    Celowo.
    Niemniej..Proszę o zdefiniowanie awersu. To według Ciebie intelekt czy może ciało, męska fizyczność?


    Naturalnie przyległy awers to intelekt. Te uzbrojone w ornamentykę bieguny nadają dopiero pełny i właściwy kształt całości.
    Ciało współpracuje. Męska fizyczność nadąża i nie zostaje z tyłu.
    Tyle o sobie w szerokim paśmie internetu.
    Mężczyzna odarty z tajemnic staje się przezroczysty dla wzroku...

    Jeśli zechcesz kontynuować rozmowę: secret.whisper@wp.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Obserwatorka ~Obserwatorka
    ~Obserwatorka
    Napisane 30 listopada 2019 - 15:10
    Za daleko mieszkasz miły. :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 01 grudnia 2019 - 10:24
    ~Obserwatorka napisał:
    Za daleko mieszkasz miły. :)


    Cóż... Dystans to brat tęsknoty, ale i kuzyn bezpieczeństwa. Bywa więc i tak, że jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Nic na siłę :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 01 grudnia 2019 - 11:53
    Prawdziwa przyjaźń/miłość nie liczy kilometrów, wieku, wyglądu....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 01 grudnia 2019 - 19:10
    ~Mi napisał:
    Prawdziwa przyjaźń/miłość nie liczy kilometrów, wieku, wyglądu....

    Ale prawdą jest, że wedle potrzeb, realność to bycie gwiazdą także w zasięgu ręki, a nie tylko na niebie...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 01 grudnia 2019 - 20:14
    A jeśli nie możemy być w zasięgu ręki?
    Zostaje tylko zerkać w niebo...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 01 grudnia 2019 - 20:43
    ~Mi napisał:
    A jeśli nie możemy być w zasięgu ręki?
    Zostaje tylko zerkać w niebo...

    Zerkać tylko czy być z głową w chmurach... To zależy co kto lubi i mu pasuje... Nawet jeśli chwilami odrywamy stopy od ziemi to jednak grawitacja w końcu daje o sobie znać, a kolejny krok gdzieś nas prowadzi. Patrząc wciąż w niebo łatwo o potknięcie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 01 grudnia 2019 - 23:07
    Bywają sytuacje gdy nie ma znaczenia czy to potłuczony tyłek czy pozdzierane kolana, byle tylko zapomnieć o rzeczywistości.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 grudnia 2019 - 08:11
    ~Mi napisał:
    Bywają sytuacje gdy nie ma znaczenia czy to potłuczony tyłek czy pozdzierane kolana, byle tylko zapomnieć o rzeczywistości.


    Zgodzę się, że bywa tak, że chwila owego zapomnienia kosztuje. Zgodzę się, że niekiedy warto. Każde koszty jednak można i trzeba w miarę możliwości minimalizować :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 02 grudnia 2019 - 14:00
    Tak, tak trzeba być rozsądnym. Nikt chyba nie lubi przepłacać ;)
    Kubeł zimniej wody na głowę i wszystko wraca na swoje miejsce. Dopóki znowu nie wróci myśl "mam ochotę na chwileczkę zapomnienia".




    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 grudnia 2019 - 15:45
    ~Mi napisał:
    Tak, tak trzeba być rozsądnym. Nikt chyba nie lubi przepłacać ;)
    Kubeł zimniej wody na głowę i wszystko wraca na swoje miejsce. Dopóki znowu nie wróci myśl "mam ochotę na chwileczkę zapomnienia".







    "... w życiu ważne są tylko chwile... " to fakt, a nie tylko takty piosenki. Zapomnienie ma swoje miejsce w życiu i absolutnie każdej głowie nałoży na swój sposób aureolę. Bo my żyjemy tylko chwilę... Czasami tak bardzo warto żeby nie być z tym kubłem aż tak wyrywnym...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 02 grudnia 2019 - 18:23
    Dzisiaj zdecydowanie to nie mój dzień.
    Z natury jestem bardzo spokojna i absolutnie nie wyrywna :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 grudnia 2019 - 19:22
    ~Mi napisał:
    Dzisiaj zdecydowanie to nie mój dzień.
    Z natury jestem bardzo spokojna i absolutnie nie wyrywna :)))



    Czyli zawsze z niewyrywnym spokojem możesz swoje wiadro unieść i przechylić nad cudzą głową :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mi ~Mi
    ~Mi
    Napisane 02 grudnia 2019 - 19:52
    I tu właśnie jest problem. Z tego co słyszałam to jestem zbyt pobłażliwa. I w tym przypadku zdecydowanie wiadro to za mało. Myślałam raczej o wannie.
    Pytanie tylko, czy to coś da? Zdarzają się ludzie niereformowalni.
    Ale dostrzegam duży pozytyw. Moja wyobraźnia zadziałała i poczułam ulgę....
    Do wanny z wodą dorzucilam trochę lodu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Obserwatorka ~Obserwatorka
    ~Obserwatorka
    Napisane 02 grudnia 2019 - 21:04
    A ja dorzuciłabym żaru do ognia :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Secret_whisper ~Secret_whisper
    ~Secret_whisper
    Napisane 02 grudnia 2019 - 21:30
    ~Mi napisał:
    I tu właśnie jest problem. Z tego co słyszałam to jestem zbyt pobłażliwa. I w tym przypadku zdecydowanie wiadro to za mało. Myślałam raczej o wannie.
    Pytanie tylko, czy to coś da? Zdarzają się ludzie niereformowalni.
    Ale dostrzegam duży pozytyw. Moja wyobraźnia zadziałała i poczułam ulgę....
    Do wanny z wodą dorzucilam trochę lodu.


    Lód to nietrwała skamielina. Szok jest może i porażający nerw, ale chwilowy i nie pozostawiający śladu.
    Żar... Hmm... Chociaż jedno i drugie można połączyć to w Waszych wypowiedziach czuję dwubiegunowość i tak też dzielą się moje myśli. Cytując klasyka: "skojarzenia to przekleństwo" :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy