Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Romans i zdrada

kobieta bi

Rozpoczęte przez ~brzoskwinia, 04 lut 2015
  • avatar ~brzoskwinia ~brzoskwinia
    ~brzoskwinia
    Napisane 04 lutego 2015 - 21:52
    Jestem przed 40 -tką.
    Parę lat temu zdradziłam męża z kobietą. Nigdy nie sądziłam ze sex może TAK smakować. Z mężem było zawsze dobrze ale to czego doznałam z drugą kobietą nie da sie z niczym porównać.....
    Kocham sie z mężem ale to już mi nie wystarcza.Zresztą jego interesuje tylko sam fakt kopulacji,zero pieszczot, pocałunków......
    Czasem myślę o zdradzie z innym mężczyzną , moze on dał by mi tą rozkosz ale wciąż tęsknię za dotykiem kobiety.
    Wiem że wiele kobiet marzy o sexie z inna kobieta..... może odezwie się tu jakiś fajna babeczka? Ja szczupla,170cm, blond wlosy.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~zdradzony ~zdradzony
    ~zdradzony
    Napisane 02 sierpnia 2017 - 04:01
    mi jest bardzo ciężko i kocham rodzinę ale nie rozumiem dlaczego tego się nie mówi prosto w oczy i szuka rozwiązania. To jest poniżanie partnera i rodziny. jest jak jest z tym trzeba żyć dalej bo życie nie jest łatwe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy