Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Kobieta bez poważnego związku

Rozpoczęte przez ~Gość341, 01 cze 2020
  • avatar ~Gość341 ~Gość341
    ~Gość341
    Napisane 01 czerwca 2020 - 09:36
    Cześć,
    Mam do was pytanie które brzmi: Co myślicie o kobiecie (ok 23-28 lat), która nigdy nie była w poważnym związku? Czy to nie przeszkadza wam w zaangażowaniu się z nią w związek czy może jest to dla was odrzucające?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JD ~JD
    ~JD
    Napisane 01 czerwca 2020 - 09:41
    A czego Ty od niej oczekujesz? Ma Ci urodzić syna, chcesz się chwalić jędrnym ciałem czy jest Wam dobrze w łóżku? Ile Ty masz lat?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kuba ~Kuba
    ~Kuba
    Napisane 01 czerwca 2020 - 13:47
    Znam kobiety starsze, które nie były w poważnym związku... facetów też... i co w tym złego. JD ma rację... ile Ty masz lat... Współczuję takiego myślenia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~444 ~444
    ~444
    Napisane 01 czerwca 2020 - 15:20
    ~Gość341 napisał:
    Cześć,
    Mam do was pytanie które brzmi: Co myślicie o kobiecie (ok 23-28 lat), która nigdy nie była w poważnym związku? Czy to nie przeszkadza wam w zaangażowaniu się z nią w związek czy może jest to dla was odrzucające?

    Jeżeli Wasze cele są zbieżne to czemu nie? Jeżeli wyznajecie podobne wartości i jest wspólna wizja związku no i oczywiście uczucia ku sobie to nie ma co się zastanawiać.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Izzi ~Izzi
    ~Izzi
    Napisane 01 czerwca 2020 - 15:56
    ~Gość341 napisał:
    Cześć,
    Mam do was pytanie które brzmi: Co myślicie o kobiecie (ok 23-28 lat), która nigdy nie była w poważnym związku? Czy to nie przeszkadza wam w zaangażowaniu się z nią w związek czy może jest to dla was odrzucające?

    Pierwsza myśl przychodzi mi do głowy taka, że do tej pory nie spotkała w swoim życiu nikogo takiego z kim chciałaby się związać, zaangażować i dzielić z kimś życie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Robert1971 ~Robert1971
    ~Robert1971
    Napisane 01 czerwca 2020 - 19:33
    ~Gość341 napisał:
    Cześć,
    Mam do was pytanie które brzmi: Co myślicie o kobiecie (ok 23-28 lat), która nigdy nie była w poważnym związku? Czy to nie przeszkadza wam w zaangażowaniu się z nią w związek czy może jest to dla was odrzucające?

    Dla mnie odpada - różnica wieku 20-25 lat to na mój gust za dużo. Jak miałbym o 15-20 mniej, nie widziałbym żadnego problemu w samym fakcie, że mający tyle lat nie była jeszcze w związku (poważnym?) ;-). No i co z tego? Kiedyś trzeba zacząć :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Aniołek ~Aniołek
    ~Aniołek
    Napisane 02 czerwca 2020 - 00:55
    Kobieta, która nie była w poważnym związku w wieku np. lat 23?
    W poważnym, czyli jakim właściwie?
    Możesz zdefiniować? Czy chodzi po prostu o to, że nie była jeszcze w związku? Pozdrawiam :-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysiek ~Krzysiek
    ~Krzysiek
    Napisane 07 czerwca 2020 - 21:53
    ~Izzi napisał:
    ~Gość341 napisał:
    Cześć,

    Pierwsza myśl przychodzi mi do głowy taka, że do tej pory nie spotkała w swoim życiu nikogo takiego z kim chciałaby się związać, zaangażować i dzielić z kimś życie.

    Popieram.
    Po swoich i innych doświadczeniach nawet stwierdzam, że kobieta czy facet nawet starsi muszą mieć dobrze poukładane w głowie i nie pakowali się w byle co.
    Ja mogłem się żenić z 10 lat póżniej, no ale presja, głupota była.

    I co to ten poważny związek ma być? Zranienie, trauma, gromadka dzieci, doswiadczenie seksualne, czy szarpanie się o łyżkę w sądzie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy