Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Kłamstewka partnerki - Czy dobrze odczytuje znaki jej nieszczerosci

Rozpoczęte przez ~Tomek, 14 mar 2020
  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 14 marca 2020 - 08:53
    Piateczka.
    Panowie mam dylemat z zachowaniem kobiety swojej.
    Jestem zawodowym kierowca. Czasem nie ma mnie w domu około 3 tygodnie nawet 4.
    Jesteśmy razem 3 lata. Sporo przeszliśmy
    Oboje po przejściach.
    W naszym związku też dużo się działo.
    Ale wierni jesteśmy sobie.
    Jedynie mam podejrzenia ze ona pisze z innym facetem.
    W grę może wchodzić zdrada emocjonalna.
    Przylapuje ja na drobnych kłamstwach. Jak wracam wyłącza jedna kartę sim. Mówi że zbędna bo jestem już w domu więc niepotrzebna.
    Wyłącza tel na noc.
    Jak mi Coś pokazuje na telefonie mam wrażenie że obawia się że coś dziwnego jej przyjdzie albo ktoś napisze i ma taki dziwny niepokój.
    Często zdzwonimy do siebie na whatsapie Ale od jakiegoś czasu pokazuje mi się komunikat że prowadzi inna rozmowę, jak pytam z kim gadała mówi że nie na whatsapie Ale normalnie przez połączenie komórkowe.
    Wcześniej nie było takich komunikatów.
    Tym bardziej że niby z nikim nie pisze innym ani nie dzwoni tylko że mną.
    Czasem mylą jej się drobne fakty.
    Wczoraj użyła pierwszy raz sformułowania od 3 lat " kolorowych snow" nigdy tak nie mówiła.
    Mega quwa dziwne to wszystko.
    Myślicie że ktoś jest ?
    Ogólnie jest bardzo zazdrosna.
    Sam nie wiem co o tym myśleć.
    A Wy??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mene ~Mene
    ~Mene
    Napisane 15 marca 2020 - 09:27
    Kolego ma romans przechodziłem to sam te same zachowanie tele cały czas miała przy sobie albo wyłączała albo chowała uwierz mi na 100 %jestem pewny miałem to samo

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 15 marca 2020 - 14:34
    Hihihi słabo się maskuje
    Moim zdaniem to kręci z kimś na boku.
    Kobieta bez seksu 3 tygodnie to niemożliwe. Od 30 jak już nie wcześniej to muszą mieć codziennie A jak nie mają to dostają pierdolca w każdej sprawie.
    Zmień pracę na krajówke albo zmień kobietę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fdr ~fdr
    ~fdr
    Napisane 18 marca 2020 - 19:10
    twoje podejrzena to nie przypadek, whatsup jest dobry do kontaktu z kochasiem bo nie dostaniesz bilingu, druga karta sim, odcinana kiedy ty jestes obok, to juz bardzo grubo, o ile chcesz odpowiedzi mozesz zainstalowac keylogera na jej telefonie, dowiesz o wszystkich jej ruchach z kim I co, druga opcja katrty I telefon do firmu oddzysku danych, sprawdz czy oddzysk z watsupa jest u nich mozliwy, mozesz zainstalowac w domu podsluch/kamerki, ewentualnie detektyw

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 18 marca 2020 - 21:14
    ~Michał napisał:
    Hihihi słabo się maskuje
    Moim zdaniem to kręci z kimś na boku.
    Kobieta bez seksu 3 tygodnie to niemożliwe. Od 30 jak już nie wcześniej to muszą mieć codziennie A jak nie mają to dostają pierdolca w każdej sprawie.
    Zmień pracę na krajówke albo zmień kobietę.

    Hmm no to ja trafiłem chyba na jakąś którą nie przepada za częstym seksem.
    Mieszkamy w domu
    Na dole mój brat
    Więc kontroluje gości jej lub wyjazdy.
    O to że daje dupy na boku nie podejrzewam.
    Tylko na razie pisanie raczej.

    Ale sprawdzę ten system
    Może się uda wyklepac w jej komore

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tidi ~tidi
    ~tidi
    Napisane 19 marca 2020 - 12:36
    jej zachowanie jednoznacznie pokazuje mocne zaangazowanie emocjonalne, nie ma znaczenia czy skonsumowane w realu, bo emocjonalnie ona juz mocno jego, przemysl czy nie sprowadzono cie do roli bankomatu

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fdr ~fdr
    ~fdr
    Napisane 19 marca 2020 - 17:38
    ~Tomek napisał:
    ~Michał napisał:
    Hihihi słabo się maskuje
    Moim zdaniem to kręci z kimś na boku.
    Kobieta bez seksu 3 tygodnie to niemożliwe. Od 30 jak już nie wcześniej to muszą mieć codziennie A jak nie mają to dostają pierdolca w każdej sprawie.
    Zmień pracę na krajówke albo zmień kobietę.

    Hmm no to ja trafiłem chyba na jakąś którą nie przepada za częstym seksem.
    Mieszkamy w domu
    Na dole mój brat
    Więc kontroluje gości jej lub wyjazdy.
    O to że daje dupy na boku nie podejrzewam.
    Tylko na razie pisanie raczej.

    Ale sprawdzę ten system
    Może się uda wyklepac w jej komore

    dowiedz sie czy jej telefon to apple czy android, I pod tym katem szukaj oprogramowania

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gh ~gh
    ~gh
    Napisane 21 marca 2020 - 12:29
    robisz cokolwiek w temacie, czy odpuszczasz

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomek ~Tomek
    ~Tomek
    Napisane 25 marca 2020 - 05:34
    Na razie mam kwarantanne
    Wróciłem z hiszpani / Francja
    Czytam ....
    Aby zainstalować trzeba mieć dostęp do komórki
    Czyli znać pin
    Oprogramowanie na kompa ...to samo trzba mieć dostęp do kompa A to nierealne
    Chyba że znalazłem zły produkt i są takie gdzie nie trzba mieć dostęp do komórki.
    Ma androida
    Wróciłem do Polski niby z daleka jesteśmy w sensie ja odizolowany bo kwarantanna
    Ale tym razem widzę zw jeszcze karta sim druga nie jest wyłączona.


    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~yuy ~yuy
    ~yuy
    Napisane 25 marca 2020 - 11:32
    czy jestescie w tym samym mieszkaniu? jak osobno to pluskwa albo kamerka pozwoli ci sprawdzic czy do kogos dzwoni jak cie nie ma obok

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~raz ~raz
    ~raz
    Napisane 26 marca 2020 - 00:04
    ~Tomek napisał:
    Na razie mam kwarantanne
    Wróciłem z hiszpani / Francja
    Czytam ....
    Aby zainstalować trzeba mieć dostęp do komórki
    Czyli znać pin
    Oprogramowanie na kompa ...to samo trzba mieć dostęp do kompa A to nierealne
    Chyba że znalazłem zły produkt i są takie gdzie nie trzba mieć dostęp do komórki.
    Ma androida
    Wróciłem do Polski niby z daleka jesteśmy w sensie ja odizolowany bo kwarantanna
    Ale tym razem widzę zw jeszcze karta sim druga nie jest wyłączona.


    Wrocisz fizycznie do domu i jak wtedy druga sim wylaczy to juz sporo wiesz. Podobno jej ta druga potrzebna jedynie jak jestes zagranica bo tak niby taniej czy moze wymyslila jeszcze bardziej kretynski powod ?

    Nie potrzebujesz na tym etapie zadnych programow, po prostu obserwuj ja. Kazda jak ma nowa 'milosc' obojetnie czy tylko do gadania czy i do ruchania to sie odsuwa emocjonalnie od dotychczasowego faceta.
    Powoli znika zainteresowanie bliskoscia, przytulanie, znika staranie sie, jakos tak mniej juz teskni, zaczyna widzec twoje wady i o nich mowic, brak czasu dla ciebie, nic o nowych wspolnych planach nie mowi, jest zadowolona gdy ruszasz w trase, cipka sucha albo glowa boli itd. Kazdy glupi zauwazy kto ma oczy i odrobine oleju w lepetynie.

    Zreszta twoje podejrzenie nie wzielo sie znikad, pewnie widzisz to od pewnego czasu. Stad ten post. Jak w tym temacie sie potwierdzi to wtedy dopiero wdrazaj jakies akcje 'detyktywistyczne'. Do tego czasu badz 'normalny i nic jej nie mow. Obserwuj.

    A tak z ciekawosci, to te jej przejscia nie polegaly czasami na tym , ze jej ex ja bil, pil czy torturowal albo byl nieudacznikiem gdy ona sie starala i miala wszystko sama na glowie az w koncu cos w niej peklo :)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~FDR ~FDR
    ~FDR
    Napisane 26 marca 2020 - 12:31
    to dla kobitki zajebisty uklad kiedy jeden przynosi kaske, dniami I nocami zapierdziela na to, a drugi daje emocje, super przezycia, tylko gorzej jak sie wyda

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy