Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

kamerka samochodowa

Rozpoczęte przez ~anton, 08 wrz 2017
  • avatar ~anton ~anton
    ~anton
    Napisane 08 września 2017 - 11:01
    Hej Panowie, podpowiedzcie jakąś fajną kamerkę do auta. Dużo jeżdże, w ciągu tygodnia około 1500-2000 km, ostatnio nie z mojej winy miałem służbowym autem stłuczkę, szef się wściekł bo trzeba było wzywać policję wyszło na moje ale i tak wolałbym się ubezpieczyć i mieć kamerkę do nagrywania. Co polecacie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Gardnes ~Gardnes
    ~Gardnes
    Napisane 14 września 2017 - 19:52
    Jak sporo jeździsz to w im lepszej jakości będzie obraz tym lepiej dla Ciebie, najlepiej jakby był obraz 4K w dużej rozdzielczości. Wtedy nawet nocą będzie widoczna rejestracja. Bo to chyba będzie najbardziej istotne. No i rozmiar im mniejsza tym lepiej. Szkoda tylko, że nie macie takich kamerek na wyposażeniu w standardzie. Jaki masz budżet?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~AdamPionka ~AdamPionka
    ~AdamPionka
    Napisane 29 września 2017 - 14:34
    Ja mam XBLITZ P100 i jest bardzo fajna, dobra jakość zarówno w dzień jak i w deszczu czy nocy. Poza tym menu w języku polskim i dobra rozdzielczość

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~boss ~boss
    ~boss
    Napisane 07 października 2017 - 10:43
    zainwestuj w Mikavi PQ3 GPS. Kamerka która jest dobrze wykonana. Miałem ją w rękach. Nie testowałem osobiście bo to kamerka kumpla a on sobie ją chwali. Ma m. in. asystenta na parkingu (jakby ktoś uderzył w auto na parkingu zostanie nagrany ten moment)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~danciak ~danciak
    ~danciak
    Napisane 29 listopada 2017 - 20:45
    mnie żonka na urodziny sprawiła kamerkę samochodowa też Xblitza ale model Go Se, bardzo fajnie się sprawuje, dobra rozdzielczość a to bardzo ważne , dobra jakośc nagrań także w nocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lenny ~lenny
    ~lenny
    Napisane 29 października 2018 - 18:58
    Xblitz spoko marka jak chodzi o kamerki. Ja też mam od nich ale tą co ma dwie kamery na przód i tył- Park View. To dopiero bajer- 3w1. Kamera przednia, tylnia i lusterko samochodowe

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy