Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Moda męska

Jakie dodatki do garnituru?

Rozpoczęte przez ~Adriano Calitri, 16 sie 2016
  • avatar ~Adriano Calitri ~Adriano Calitri
    ~Adriano Calitri
    Napisane 16 sierpnia 2016 - 11:49
    Witam
    Jakie dodatki są dobre do garnituru (kolor czarny,szary i granatowy) i dlaczego właśnie te.?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jan0 ~jan0
    ~jan0
    Napisane 29 września 2016 - 20:50
    Polecam obejrzenie kilku odcinków z tego kanału - bit.ly/2dgDApn
    Jest wiele porad rozwiązujących takie i podobne kwestie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maciej ~Maciej
    ~Maciej
    Napisane 24 kwietnia 2017 - 16:07
    Skórzane paski. Do garnituru powinny być wąskie, do chinosów szerokie. ja je kupuje w https://bigstar.pl/mezczyzna/dodatki/paski.html . pasek jest obowiązkowym elementem garnituru. bez niego wygląda on nieestetycznie, nawet jeżeli spodnie są idealnie skrojone. Można śmiało powiedzieć,że pasek do spodni jest równie ważny, co krawat.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~haneek ~haneek
    ~haneek
    Napisane 10 sierpnia 2017 - 20:38
    tak dokładnie też jestem za paskiem, ciekawe modele są na zeskory.com ja zamawiałem marki Betlewski, klasyka, elegancja naprawdę wygląda pierwsza klasa

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Mariusz45 ~Mariusz45
    ~Mariusz45
    Napisane 18 sierpnia 2017 - 13:58
    a co sądzicie na temat takich mankietów https://pimpit.pl/kategoria-produktu/akcesoria/dla-niego/. na pewno oryginalne, jest to coś innego, w jeden komplet zainwestuje na pewno

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~józek ~józek
    ~józek
    Napisane 23 sierpnia 2017 - 10:23
    ~Mariusz45 napisał:
    a co sądzicie na temat takich mankietów https://pimpit.pl/kategoria-produktu/akcesoria/dla-niego/. na pewno oryginalne, jest to coś innego, w jeden komplet zainwestuje na pewno


    ciekawe, ciekawe... jeszcze takich nie widziałem

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~alek ~alek
    ~alek
    Napisane 14 września 2017 - 20:02
    ~haneek napisał:
    tak dokładnie też jestem za paskiem, ciekawe modele są na zeskory.com ja zamawiałem marki Betlewski, klasyka, elegancja naprawdę wygląda pierwsza klasa


    mają bardzo ładne modele, to prawda, spodobał mi się jeden czarny i jeden brązowy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam4 ~Adam4
    ~Adam4
    Napisane 29 grudnia 2017 - 13:43
    Powiem wam, że jeśli chodzi o dodatki do garnituru, to warto stawiać na klasykę i elegancję. No i oczywiście sprawdzone marki. Nic tak nie “robi” stroju jak dobre dodatki. I nie mówię tutaj tylko o pasku do spodni, czy o krawacie, ale też o zegarku. Ja akurat jestem ich wielbicielem i mam sporo w swojej kolekcji, też takich eleganckich do garnituru :) Ostatnio na przykład zamówiłem sobie taki z Tommy Hilfigera: https://www.e-zegarki.pl/zegarek-meski-tommy-hilfiger-dylan-1791372/ . Jest bardzo wysokiej klasy i mam nadzieję, że będzie mi służył przez lata. No a do garnituru wygląda naprawdę fajnie, takie dopełnienie całego stroju, na pewno zwracające uwagę. Ciekaw jestem czy też macie podobne zdanie o zegarkach co ja? Bo szczerze mówiąc, to spotykam się z różnymi opiniami na ten temat, ale chyba coraz przychylniej się właśnie patrzy na zegarki jako dodatek do stroju. Teraz zastanawiam się nad kupnem jakiegoś właśnie eleganckiego, czarnego zegarka do garnituru. Może polecicie mi jakieś sprawdzone?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~KoszuleVictorio_pl ~KoszuleVictorio_pl
    ~KoszuleVictorio_pl
    Napisane 05 stycznia 2018 - 11:19
    Jeżeli chodzi o dodatki do garnituru to obowiązkowo z biżuterii zegarek oraz ewentualnie spinki do koszuli, też nie ma co przesadzać z ilością dodatków.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Jarek ~Jarek
    ~Jarek
    Napisane 19 kwietnia 2019 - 08:48
    ~KoszuleVictorio_pl napisał:
    Jeżeli chodzi o dodatki do garnituru to obowiązkowo z biżuterii zegarek oraz ewentualnie spinki do koszuli, też nie ma co przesadzać z ilością dodatków.

    Tak, dla mnie zegarek to podstawa. Nawet jak kupujesz tańszy, w stylu xonix czy coś, to ważne, żeby wyglądał elegancko.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Adam ~Adam
    ~Adam
    Napisane 16 maja 2019 - 12:54
    Bardzo ładne elegancką odzież męską można kupić w https://adrianocalitri.pl/. Ja się u nich ubieram od lat i uważam, że mają super ciuchy w bardzo dobrym gatunku.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~paniemarku ~paniemarku
    ~paniemarku
    Napisane 12 lipca 2019 - 11:37
    wszelkie dodatki ja kupuję na https://alekrawaty.pl/ jest tam wszystko z dodatków czego potrzeba i krawaty knity jeśli kogoś interesują

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Figo ~Figo
    ~Figo
    Napisane 31 lipca 2019 - 08:22
    Przede wszystkim ważnym elementem stylizacji jest fryzura. Ja regularnie chodzę do barbera. Dbam o włosy. Ważne jest ich odpowiednie ułożenie i dobranie pomady. Z połyskiem lub bez. Ja używam pomady [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuMasveri ], bo ona nadaje włosom naturalnego połysku bez przesady.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy