Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zegarki

JAki zegarek

Rozpoczęte przez ~NAtek7, 14 lis 2017
  • avatar ~NAtek7 ~NAtek7
    ~NAtek7
    Napisane 14 listopada 2017 - 00:20
    JAki zegarek w miare dobrej cenie?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kartolcia ~kartolcia
    ~kartolcia
    Napisane 26 listopada 2017 - 19:14
    mężczyzna nie jest mężczyzną bez porządnego zegarka :) udało mi sie znaleźć oryginalne i naprawde przepiękne zegarki klasy fossil czy tissot u jordanna kerra - zajrzyjcie tam miłośnicy zegarków - to jaskinia smaków dla każdego miłośnika tarcz ;)) i to tam kochająca kobieta szuka fajnego prezentu dla swojego faceta...a nie golarka, skarpetki czy kubek ;)))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Max ~Max
    ~Max
    Napisane 03 grudnia 2017 - 21:18
    dla mnie najważniejszym elementem mężczyzny jest zegarek :) jestem totalnym miłośnikiem, mam 20 zegarków w swojej kolekcji a mój najnowszy nabytek to zegarek jordan kerr, stanowczo polecam, świetne wykonanie a cena jak marzenie :))

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~panecki ~panecki
    ~panecki
    Napisane 06 grudnia 2017 - 14:04
    ~NAtek7 napisał:
    JAki zegarek w miare dobrej cenie?

    Miugo robi dobre zegarki, a teraz jeszcze jakąś promkę mają, że minus 25% chyba

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~endo ~endo
    ~endo
    Napisane 10 grudnia 2017 - 16:17
    panecki, zgadzam się - Zachwycające zegarki które ostatnio odkryłem przypadkiem (przez promocję) to miugo - solidnie wykonane, dość tanie no i baaardzo klasyczne - żona dostanie w tym roku pod choinkę na pewno ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~melon ~melon
    ~melon
    Napisane 05 stycznia 2018 - 15:18
    jeśli zegarek to tylko szwajcar na drugim miejscu seiko i orient,reszta to zabawki...zobaczcie na piramidę prestiżu producentów zegarków

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 08 lutego 2018 - 14:16
    ~melon napisał:
    jeśli zegarek to tylko szwajcar na drugim miejscu seiko i orient,reszta to zabawki...zobaczcie na piramidę prestiżu producentów zegarków

    A co sądzisz o zegarkach takich jak Zeppelin czy Junkers - niemiecka produkcja?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Stilers ~Stilers
    ~Stilers
    Napisane 11 lutego 2018 - 22:07
    ~MenBlack napisał:

    A co sądzisz o zegarkach takich jak Zeppelin czy Junkers - niemiecka produkcja?


    Junkersy sprawdzają się świetnie, mam jeden model Bauhaus czarny i działa fenomenalnie. Godne polecenia jak najbardziej

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MenBlack ~MenBlack
    ~MenBlack
    Napisane 17 lutego 2018 - 10:08
    ~Stilers napisał:

    Junkersy sprawdzają się świetnie, mam jeden model Bauhaus czarny i działa fenomenalnie. Godne polecenia jak najbardziej

    Czyli mechanizm działa a szybka przy pierwszym lepszym upadku nie pęka? Gdzie kupowałeś ten zegarek?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~qrogal ~qrogal
    ~qrogal
    Napisane 16 marca 2018 - 11:25
    Drewniany zegarek musi być. Każdy nosił zegarek jako dzieciak... w sumi eod zawsze. Rodzice kupowali nam zegarki... to tak jak dzisiejszy rodzice kupują swoim dzieciakom telefony - każdy musi mieć. Poza tym, za naszej mlodosci drewnianych zegarkow nie bylo... nie bylo tez takich mega sportowych... byly tylko taki enormalne z wyswietlaczem. Choc jakby ktos zobaczył, to właśnie teraz one są modne, czyli te które nosiliśmy jako dzieciaki i te, które są zrobione recznie - np. jak drewniane zegarki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Franol ~Franol
    ~Franol
    Napisane 21 marca 2018 - 23:33
    Oj takich zegarków jest całe mnóstwo Sprawdź na e-zegarki.pl na pewno coś tam znajdziesz :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 10 kwietnia 2018 - 12:46
    ~Franol napisał:
    Oj takich zegarków jest całe mnóstwo Sprawdź na e-zegarki.pl na pewno coś tam znajdziesz :)


    Swój zegarek też zamawiałem z e-zegarki.pl i świetnie mi się sprawdza. zdecydowanie mają njwiększy wybór

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mister ~mister
    ~mister
    Napisane 24 października 2018 - 22:04
    Szukałem nowego zegarka ponad miesiąc. Nie wiedziałem na co się zdecydować i olśnienie. Przypomniało mi się moje casio z dzieciństwa. Sprawdziłem najnowsze modele w sklepie https://www.otozegarki.pl/zegarki/casio i wybrałem g-shock'a wyglądają naprawdę nieziemsko!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zegarki drewniane ~Zegarki drewniane
    ~Zegarki drewniane
    Napisane 20 marca 2019 - 21:51
    Jeżeli coś ze średniej półki to pewnie Casio, Fossil. Ale w takim czymś chodzi już co drugi :) Jeżeli zegarek ma się nieco wyróżniać, być stylowy. Może warto postawić na zegarek drewniany? W przystępnej cenie można kupić np. markę Bewell https://t-style.pl/k/drewniane-zegarki

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tapir436 ~Tapir436
    ~Tapir436
    Napisane 26 marca 2019 - 22:05
    Świetną opcją są drewniane zegarki.
    Duży wybór jest w sklepie wood-shop.
    Fajne jest też to,że można znaleźć tam jeszcze inne rzeczy z drewna. Nawet nie wiedziałem,że jest coś takiego jak etui na telefon z drewna:)
    Teraz już wiem, bo sobie kupiłem:)))
    Zobaczcie sami:
    https://wood-shop.pl

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lucky man ~lucky man
    ~lucky man
    Napisane 03 maja 2019 - 19:00
    nosze zegarek Atlantic Wordlmaster mysle ze ten zegarek bardzo sie wyroznia wszystkim

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta88 ~Marta88
    ~Marta88
    Napisane 04 lipca 2019 - 11:13
    Bardzo wysoko oceniam https://www.ankabizuteria.pl/zegarek-damski-swarovski-punto-brown. Zastąpiłam moje bransoletki tym zegarkiem i to był strzał w dziesiątkę. Biżuteria dla bardziej dojrzałych kobiet bym powiedziała, pracujących, które jednak chcą się trochę wyróżnić :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ada46 ~Ada46
    ~Ada46
    Napisane 11 lipca 2019 - 13:43
    Dla męzyczzny poleciłam bym Bulova zegarek jest elegancki, kupiłam mężowi w salonie Time Trend, warto było wydać, zegarek jest naprawdę świetny, maż jest zadowolony z prezentu ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał222 ~michał222
    ~michał222
    Napisane 09 września 2019 - 09:19
    W Time Trend jest zegarków do wyboru do koloru, polecam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~michał222 ~michał222
    ~michał222
    Napisane 12 września 2019 - 09:35
    podoba mi się Lorus, w Time Trend jest dobra cena, chyba kupię

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy