Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Motocykle

jaki motor kupic na wzrost 190 zeby byl wygodny

Rozpoczęte przez ~rrudyy, 29 kwi 2014
  • avatar ~rrudyy ~rrudyy
    ~rrudyy
    Napisane 29 kwietnia 2014 - 20:06
    witam ma honde hornet 600 ale jest trosze za mala gabarytowo bo mam 190 cm wzrostu jaki motor moze byc wygodniejszy ???

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miki72 ~Miki72
    ~Miki72
    Napisane 17 grudnia 2014 - 20:04
    Ducati Multistrada, BMW GS, lub inne wysokie enduraki
    tu sobie sprawdź
    cycle-ergo.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Tomcio ~Tomcio
    ~Tomcio
    Napisane 24 stycznia 2015 - 21:35
    Polecam Hondę Goldwing .... do twojego wzrostu jest na pewno odpowiednia !!!

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DaroMi ~DaroMi
    ~DaroMi
    Napisane 09 sierpnia 2015 - 21:02
    Mam 190 i latam na Ducati Diavel i na Hondzie VTX1800, polecam
    Jeden na odstresowanie drugi do wietrzenia kolan :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miki72 ~Miki72
    ~Miki72
    Napisane 09 sierpnia 2015 - 21:22
    plis....190 cm i iDiavel ?

    zrób 500 km jednego dnia to odwołasz swój post....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~DaroMi ~DaroMi
    ~DaroMi
    Napisane 09 sierpnia 2015 - 21:29
    1200 w dwa dni w poprzedni weekend, wychodzi po 600 dziennie, fakt że sety kiera rizomy
    Uwielbiam ten motocykl bardzo mi pomaga w zabiciu stresu :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marta ~Marta
    ~Marta
    Napisane 20 września 2015 - 07:52
    ~Tomcio napisał:
    Polecam Hondę Goldwing .... do twojego wzrostu jest na pewno odpowiednia !!!

    Goldman??? Oszalała? To motocykl dla siwego dziadka. Tym nie pojezdzi. Proponuje do Twojego wzrosty TDM 900, Varadero. Musisz wziąć na każdy i przechechac się żeby pozycję obczaić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Matgo ~Matgo
    ~Matgo
    Napisane 27 kwietnia 2016 - 17:18
    Tak na luzie w temacie:) przypomnialo mi sie jak kiedys odwiedzil nas kolega meza ,mysle ze lekko 210cm kawal dorodnego mezczyzny!!! Wielki proporcjonalnie i jak w temacie byl na kupnie motocykla ale przy takich gabarytach sprawa latwa nie byla:) moj maz jezdzi babcia fj 1200 zasiadl wiec chlopina na probe i ...opierajac stope na podnozkach przednich pieta opierala sie na podnozku tylnom:)) o la Boga!!!! Gigant!! Kupil cos teraz nie pamietam co to bylo jakies malenstwo 600 cc i opowiadal ze po rownym nawet nawet ale pod gore to bralnpod pache i wynosi :) zart oczywiscie ale pod gore to nie szlo za diabla!!!! Nie ma to jak miec 150 w kapeluszu :))) pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamil ~Kamil
    ~Kamil
    Napisane 14 września 2016 - 17:16
    Motory sa drogie i ciężkie. Może kup skuter np./scooter.com.pl/citystar taki? Fajnie sie trzyma drogi ma dobre osiągi, wszędzie nim zaparkujesz, ma wygodną dużą kanapę na której zmieścisz pasażera, a pod nią pojemny schowek, duży a zarazem zwinny.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pirat ~pirat
    ~pirat
    Napisane 13 grudnia 2016 - 21:53
    Ja też mam dokładnie 190 cm (a za niecałe 2 mies kończę 40l :|) i jeżdżę Triumphem Rocketem ('05). Jest absolutnie najwygodniejszy a przy tym to naprawdę mocny sk...syn. Przedtem też miałem Horneta 900 (za mały) oraz Yamahę V-max (lepiej, ale Rocket i tak jest debeściak).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MG ~MG
    ~MG
    Napisane 26 grudnia 2016 - 23:58
    Polecam Yamahę R1 model RN22 (największy supersport w swoim roczniku). Z nowych Ducati Panigale 1299 lub BMW S1000RR.

    Ewentualnie jakiegoś nakeda - KTM 1290.

    Pozdrawiam,
    MG.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karthus ~karthus
    ~karthus
    Napisane 15 kwietnia 2018 - 17:25
    W jaki sposób dobrać motor do wzrostu na co trzeba patrzeć ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~waldi ~waldi
    ~waldi
    Napisane 11 maja 2018 - 08:11
    -karthus - Patrz na swoje odbicie w lustrze . Jeżeli gęba będzie się cieszyć po zejściu z motonga - to jest dobrze. Motocykl to nie rower , nie dobierasz wielkości ramy do wzrostu. Na maszynie ma być wygodnie kierownikowi , a te odczucia są inne dla każdego. Jeden lubi się drapać piętą za uchem na szlifierce , iny woli podróżować z rękoma nad głową . Najpierw sobie odpowiedz gdzie chcesz dojechać swoim sprzętem ( bezdroża , zjazd z asfaltu na łono natury . zabawa na winklach czy zloty / lans ), i jakie masz doświadczenie w prowadzeniu motocykla . Dopiero wtedy zastanawiaj się nad konkretnym modelem.Pozdrawiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~irus44 ~irus44
    ~irus44
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 16:56
    niby nie dobierasz jak roweru wielkoscia ramy ale jednak też jest wazny rozmiar motoru. Ja mam 186 wzrostu, tez szukałem jakiejś 125 tki na której nie wyglądałbym śmiesznie. Przymierzałem się do kilku nakedów ale wydawały mi się za małe. Hyper był typem na który wcześniej nie zwracałem uwagi bo myślałem, że ma większą pojemność a ja mam tylko prawko kat b. Sprzedawca w sklepie uświadomił mnie że to jednak 125-tka. Kiedy na niego usiadłem okazało się że jest to najwyższy motocykl na którym siedziałem i nie czułem się jak żyrafa. Ma duże koła ,wysokie zawieszenie on ci powinien przypasować

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Orbit ~Orbit
    ~Orbit
    Napisane 05 października 2021 - 01:24
    Witam post stary ale dla szukających powiem, na czym ja latam przy wzroście 190cm też miałem ten problem co każdy tylko że mnie interesował sport po długich poszukiwaniach wybur padł na cbr f4i sport i prawdo podobnie ma umnie dożywocie bo przez 7 lat jak ja posiadam cberke to jeszcze nie znalazłem sporta na którym by mi się tak siedziało jak na f4 fakt że wyglądam trochę jak na kocie ale wynagradza mi tym że nie mam głowy przed owiewka. Ale fakt 500 km to max co mogę zrobić z bulem D.. ????

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy