Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Motocykle

Jaki motocykl?

Rozpoczęte przez ~fresh rider, 26 kwi 2013
  • avatar ~robin ~robin
    ~robin
    Napisane 01 lipca 2017 - 12:06
    ja kupiłem od znajomego, on inwestuje w nowy lepszy, ja dopiero zaczynam więc taki słabszy model mi wystarczy. Będę się umawiać z firmą transportprywatny.com, oni mi go przewiozą bo tam jest coś do wymiany więc muszę jeszcze na spokojnie się pobawić tym w garażu zanim nim wyjadę.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 07 września 2017 - 08:02
    A ja zacząłem od najmniejszej możliwej pojemności, czyli 125. Kupiłem Junaka M12. Chciałem sprawdzić, czy złapię zajawkę na motocykl, ale nie chciałem robić prawa jazdy kategorii A. Jestem mega zadowolony z wyboru. Na razie nie myślę o wymianie na nic większego, bo ten daje mi fun. Jeżdzę pierwszy sezon. Dopiero pod koniec przyszłego roku będę chciał zrobić prawko, żeby w 2019 kupić coś większego. Będzie to też raczej chopper lub cruiser. Dla niezdecydowanych polecam małe pojemności. Nie zniechęcisz się, bo to lekkie motocykle i można nauczyć się podstaw prowadzenia. Do tego w razie wypadku nie będzie bolała kieszeń aż tak bardzo.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~puterek ~puterek
    ~puterek
    Napisane 17 listopada 2017 - 12:07
    Panowie, czy jest sens korzystania z takich usług -
    carscare.pl/oferta/detailing-motocykli Jak to widzicie? Bo moje osobiste czyszczenie samochodu jak na razie nie przynosi żadnych efektów, a średnio mi z tym po drodze. Jak to wyglądało w waszym przypadku? To daje dosyć dobry i trwały efekt?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Rafał ~Rafał
    ~Rafał
    Napisane 17 listopada 2017 - 12:52
    To pewnie zależy od tego do czego stosujesz swój motocykl. Jak ma głównie stać i pięknie wyglądać, to pewnie warto skorzystać. Jak ma głównie jeździć, to zrobisz taki zabieg, zapłacisz grube złotówki, wyjedziesz na ulicę i motocykl znów będzie brudny.
    Pewnie smarują czymś, co ułatwia późniejsze mycie, ale myślę, że te pieniądze warto wydać na coś innego.

    ~puterek napisał:
    Panowie, czy jest sens korzystania z takich usług -
    carscare.pl/oferta/detailing-motocykli Jak to widzicie? Bo moje osobiste czyszczenie samochodu jak na razie nie przynosi żadnych efektów, a średnio mi z tym po drodze. Jak to wyglądało w waszym przypadku? To daje dosyć dobry i trwały efekt?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~romek ~romek
    ~romek
    Napisane 20 lutego 2018 - 16:35
    Jeśli ktoś szuka sklepu motocyklowego to polecam Motomodę :) Mają też świetnego bloga, z którego dowiedziałem się jak rozpocząć przygodę z motocyklem :) https://motomoda24.pl/blog/jak-rozpoczac-przygode-z-motocyklem/ - warto zajrzeć !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~karthus ~karthus
    ~karthus
    Napisane 15 kwietnia 2018 - 17:18
    Ostatanio zrobiło się głośno na temat dominara 400 jakie macie zdanie na ten temat ? Sądzicie że 15 tysięcy to atrakcyjna cena ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Zac ~Zac
    ~Zac
    Napisane 24 maja 2018 - 14:55
    ~karthus napisał:
    Ostatanio zrobiło się głośno na temat dominara 400 jakie macie zdanie na ten temat ? Sądzicie że 15 tysięcy to atrakcyjna cena ?

    myślę że jak na nowy sprzęt to bardzo dobra cena testowałeś może ?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pablo ~Pablo
    ~Pablo
    Napisane 13 czerwca 2018 - 10:39
    Ja ze swojej strony mogę polecić bmw-motorrad.pl , bardzo duży wybór motorów. Oferują też używane motocykle. Sam znalazłem dla siebie motor, idealnie do mnie pasujący. Myślę, że i wy coś znajdziecie do siebie.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nergal ~nergal
    ~nergal
    Napisane 04 kwietnia 2019 - 16:46
    Ja bym celował na coś nowego, chciałem początkowo Yamache ale znajomy przekonał mnie do Travela Bartona. Cześci tanie, łatwo je dostać, serwisy mają w kazdym mieście no a jakby nie było silnik bliźniaczo podobny jak w Yamasze YBR125. Bak ma pojemny ale mało pali, miękkie zawieszenie. No to się zdecydowałem i nie żałuję wyboru

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Andy Woods ~Andy Woods
    ~Andy Woods
    Napisane 17 maja 2019 - 17:14
    Mój pierwszy motocykl, to kwintesencja prawdziwego choppera- Suzuki Intruder VS 1400. O takim marzyłem, więc takiego kupiłem. Nie żałuję.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy