Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

jaka zmywarka?

Rozpoczęte przez ~goskopo, 29 maj 2019
  • ~goskopo
    ~goskopo
    Napisane 29 maja 2019 - 15:26
    Podpowiedzcie jaką zmywarkę kupić? Chcę zrobić żonie niespodziankę i kupić nowy sprzęt, bo stara zmywarka słabo już działa. Byłem w kilku sklepach, zwróciłem uwagę na model electrolux maxiFlex, ma 3 kosze, ten jeden specjalnie na sztucće i tego typu rzeczy, moja kobieta ciągle coś pichci, piecze i tych akcesoriów do mycia jest całe mnóstwo.

Udostępnij  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

• ~żabka
    ~żabka
    Napisane 07 czerwca 2019 - 08:57
    Zaciekawiłeś mnie tą zmywarką electroluxa. Sama też będę niedługo urządzać mieszkanie więc wezmę ją pod uwagę.

• ~goskopo
    ~goskopo
    Napisane 11 czerwca 2019 - 14:39
    zmywarka jest już u nas, zapunktowałem u kobiety :D trzeci kosz wymiata, wszystkie sztućce, akcesoria kuchenne tam ładuję do mycia, dzięki temu w pozostałych koszach już można na spokojnie myć naczynia i nie zajmują tam miejsca.

• ~Koko
    ~Koko
    Napisane 12 czerwca 2019 - 17:23
    Hey o co chodzi z tą zmywarką Electroluxa, co to za trzeci kosz. Własnie zastanawiam się nad kupnem. Zaintrygowana

• ~goskopo
    ~goskopo
    Napisane 19 czerwca 2019 - 22:02
    ~Koko napisał:
    Hey o co chodzi z tą zmywarką Electroluxa, co to za trzeci kosz. Własnie zastanawiam się nad kupnem. Zaintrygowana

Tak jak pisałem, to jest jakby taka głęboka szuflada w którą możesz wpakować nawet sporej wielkości graty kuchenne typu wałki silikonowe, łopatki, mieszadła i oczywiście sztućce, ta linia zmywarek z tym koszem nazywa sie MaxiFlex

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy

facebook