Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Samochody

jaka marka akumulatorów?

Rozpoczęte przez ~mirekz12, 29 sty 2020
  • avatar ~mirekz12 ~mirekz12
    ~mirekz12
    Napisane 29 stycznia 2020 - 14:28
    Jakie polecacie marki akumulatorów? Muszę coś szybko kupić, bo sprawdzałem mój i już ledwo działa, strach radio włączyć. Co robicie ze starym akumulatorem? Oddajecie od razu tam gdzie kupujecie nowy?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stric ~stric
    ~stric
    Napisane 31 stycznia 2020 - 00:17
    ~mirekz12 napisał:
    Jakie polecacie marki akumulatorów? Muszę coś szybko kupić, bo sprawdzałem mój i już ledwo działa, strach radio włączyć. Co robicie ze starym akumulatorem? Oddajecie od razu tam gdzie kupujecie nowy?


    Niestety za akumulatory płaci się kaucję. Stary akumulator oddajesz w miejsce kupienia nowego. A zdecydowałeś się już na jakiś zakup? Jeszcze niedawno sam podejmowałem taką decyzję, wiec jak toś to chętnie podpowiem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rafik ~rafik
    ~rafik
    Napisane 05 lutego 2020 - 21:59
    Może nie ma co się zastanawiać, tylko wybrać ten co powinien być i kupić. Z dobrych które znam i używałem to jenox. Wejdź sobie np na https://www.jenox-akumulatory.pl/ i tam masz takie kroki to wybrania samochodu i Ci system podpowie co wybrać. Warto na pewno stary akumulator oddać przy wymianie, wtedy mogą go poddać recyklingowi.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy