Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

jaka kobieta podoba się mężczyznie w łóżku.

Rozpoczęte przez ~stokrotka, 01 sty 2014
  • avatar ~stokrotka ~stokrotka
    ~stokrotka
    Napisane 01 stycznia 2014 - 19:41
    pytanie tylko dla płci przeciwnej.co Was podnieca w kobietach najbardziej,jaka kobieta powinna być w łóżku?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~p1 ~p1
    ~p1
    Napisane 03 stycznia 2014 - 21:08
    aktywna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~VF ~VF
    ~VF
    Napisane 03 stycznia 2014 - 21:36
    Dawno dawno temu usłyszałem takie oto słowa i w sumie trudno mi się z nimi nie zgodzić:
    Kobieta powinna być tancerką w kuchni, damą w towarzystwie i dziwką w łóżku.
    Kiedy z wielką pokorą, w żartobliwy sposób przekazałem je swojej aktualnej partnerce ... dzisiaj czekam już tylko na tango w kuchni.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Marek ~Marek
    ~Marek
    Napisane 03 stycznia 2014 - 21:41
    Otwarta. Okazująca emocje i nie bojąca się ich. Taka, która z równym zapałem daje i przyjmuje. Cała reszta jest nieistotna albo do wypracowania.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~gość ~gość
    ~gość
    Napisane 03 stycznia 2014 - 22:00
    otwarta, wyuzdana, seksowna, odważna

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~white ~white
    ~white
    Napisane 04 stycznia 2014 - 10:21
    Chyba nie będę zbyt oryginalny. Dla mnie jako faceta kobieta w łóżku powinna być uwodzicielska, namiętna, odważna, czuć się w nim dobrze i chyba najważniejsze - mieć świadomość swojej seksualności. Czego nie wolno kobiecie w łóżku? Wnosić do niego swoich prawdziwych i wydumanych kompleksów...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~stokrotka ~stokrotka
    ~stokrotka
    Napisane 04 stycznia 2014 - 16:56
    to wytłumacz cie mi to,jeden gość ma żonę która jest oziębła w łóżku może dla tego że razem 19łat,ale ma wysoką posadę,dużo zarabia,jest ładna,mądrą,ma dom samochód,pewny portfel...ale ma także kochanke,która,jest w łóżku dziwką,gotuję perfekcyjnie,jest piękna,zgrabna i powabna,tylko niema wykształcenia,ale jest cholernie inteligentną kobietą,czy wykształcenie coś zmienia kobiety dla faceta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Goździki ~Goździki
    ~Goździki
    Napisane 07 stycznia 2014 - 17:55
    Dla jednego znaczenie ma wykształcenie dla innego nie. Kobietę niewyksztalvona łatwiej jest oczarować, zwabic i oszukać. Posłuchaj .. Jeśli żona jego jest ładna, ustawiona, i ogólnie ok .. To masz odpowiedz co ciągnie go do Ciebie. To zadlugo trwa.. 4 lMarnujesz życie. A on jest Dupkiem. Gdyby Cir kochał to rzucony żonę albo dał ci spokój. Niech na kochankę poszuka mezatke. To jest nie fair, on zabiera Ci najlepszy czas, młodość, jest egoista.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof Smart ~Krzysztof Smart
    ~Krzysztof Smart
    Napisane 11 lipca 2014 - 10:24
    Panowie, u mnie siadało życie seksualne w małżeństwie. Więc spróbowałem zrobić coś innego. Ściągnąłem aplikację Smartgroschen, Zadzwoniłem do żony na komórkę. Wyświetlił jej się numer warszawski (a mieszkamy pod Łodzią) Powiedziałem jej, że wezwali mnie do biura do centrali. I że będę za 3 godziny. Że mam dla niej niespodziankę, za 10 min wszedłem do domu. Ona w szoku, jak ja to zrobiłem. A ja bez dyskusji wziąłem się do powinności życiowych ;-)

    Polecam.. Taka była rozkojarzona, że do dziś nie wie co się stało a wieczór był jak w narzeczeństwie ;-)

    P.S. Smartgroschen ma dużo innych zalet. Ma tanie rozmowy na cały świat, daje pół Euro na testowanie. Chat, przesyłanie załączników za darmo. No i rozmowy na całym świecie za darmo między użytkownikami

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krzysztof Smart ~Krzysztof Smart
    ~Krzysztof Smart
    Napisane 11 lipca 2014 - 10:39
    ~Krzysztof napisał:

    P.S. Smartgroschen ma dużo innych zalet. Ma tanie rozmowy na cały świat, daje pół Euro na testowanie. Chat, przesyłanie załączników za darmo. No i rozmowy na całym świecie za darmo między użytkownikami


    poniosło mnie na prawie cały świat :-) https://smartgroschen.com/pl/prices

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Daniel ~Daniel
    ~Daniel
    Napisane 17 stycznia 2020 - 13:03
    Kobieta powinna mieć przede wszystkim dobre serce, być zrównoważona psychicznie, mieć swoje zdanie, mówić o uczuciach, dbać o porządek lecz nie do przesady, dbać o swój wygląd, być wspierającą i troskliwą.To chyba tyle.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy