Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

jak żyć z zakompleksionym terrorystą

Rozpoczęte przez ~mała, 16 paź 2013
  • avatar ~mała ~mała
    ~mała
    Napisane 24 października 2013 - 12:30
    ~Qbsa napisał:
    chodzi o to by się szanowny współspacz obudził i dotarło do niego, że jego postępowanie Cię rani, godzi w godność i ma wpływ na samoocenęo.
    Tylko czy na pewno nie ma o co walczyć?... jak już ktoś tu napisał, mężczyźni są bardzo prości w obsłudze. Trzeba znaleźć tylko odpowiedni kod dostępu i porzucić nadzieję, że się sam domyśli. Sprzedaj na parę godzin dzieci, weź go do lasu, póki jeszcze ciepło i sucho i wytłumacz mu, za przeproszeniem "jak krowie na rowie" dlaczego Cię niszczy.

    na to już nie ma szans, tylko ja głupia liczyłam na zmianę, zmienia się tylko sposób w jaki mi dopieprza... Komentarze tylko pomogły mi utwierdzić się że decyzja by odejść jest słuszna - obudzić próbowałam go już dość razy, jemu sprawia radość że mnie niszczy, w najlepszym razie jest mu to obojętne...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kot ~Kot
    ~Kot
    Napisane 25 października 2013 - 00:45
    Mała: jak już podejmiesz TEN krok to, broń cie panie ze wszystkich sił, nie daj się namówić na "jeszcze raz" bo wtedy przegrasz. Do końca życia. Przegrasz sama ze sobą. Dlatego przemyśl to jeszcze z 10 razy i jeśli 10 razy wyjdzie ci na tak to rób co masz robić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Qbsa ~Qbsa
    ~Qbsa
    Napisane 25 października 2013 - 07:17
    Mądra rada, Mości Kocie:)
    @Mała, od siebie dodam, że musisz zabezpieczyć sobie tyły. Lokal, praca, opieka nad dziećmi i wystarczającą ilość pieniędzy by się utrzymać, aż sobie wszystkiego nie wyprostujesz.
    Jeśli wrócisz, bo nie masz za co żyć, to facet zje Cię żywcem.
    Dobrego dnia.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mała ~mała
    ~mała
    Napisane 25 października 2013 - 21:46
    wyprowadzam się , to już załatwione i ustalone. Zbyt dużo czasu już straciłam - musi mi się udać... Nie wchodzi się drugi raz do tej samej rzeki - tego mam zamiar się trzymać. Każdej lasce w mojej sytuacji życzę powodzenia i odwagi, bo ja mam stracha jak cholera...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~on ~on
    ~on
    Napisane 04 grudnia 2013 - 21:27
    jrsli musisz sie prosic o sex z swoim facetem to lepiej sie zstanow czu niejestes druga,sory ale takie sa realia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2
Strona 2 z 2
poprzednia Strona 2 z 2

Gorące tematy