Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Uzależnienia

Jak zerwać z nałogiem

Rozpoczęte przez ~Myszor, 03 cze 2016
  • avatar ~Myszor ~Myszor
    ~Myszor
    Napisane 03 czerwca 2016 - 11:11
    Od 10 lat popijam codziennie - piwo, wino, wszystko kulturalnie, żadnych awantur czy zalania w trupa. Ale jednak codziennie się wstawiam.
    Zacząłem się zastanawiać nad jakąś terapią, ale mam opory, nie umiem sobie siebie wyobrazić na jakichś spotkaniach AA, opowiadającego swoje historie...
    Ktoś z was przeszedł przez taką terapię, możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~mikewska ~mikewska
    ~mikewska
    Napisane 15 sierpnia 2017 - 10:20
    Nałogi w ogóle są bardzo trudne do wyleczenia. Ja mojemu facetowi zmieniłam zainteresowania: teraz dużo gra w gry, mnie to cieszy bo jego poprzedni nałóg był okropny! i wolę żeby grał w swoje ulubione ngry konsoleigry.pl/16-gry-na-pc-w-pudelkach#/gatunek-wyscigi np, cos w tą deseń niż robił to co robił wcześniej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~prawdziwy pies ~prawdziwy pies
    ~prawdziwy pies
    Napisane 17 października 2017 - 09:09
    gry to też gówno do kwadratu. zastępowanie jednego uzależnienia drugim to chyba nie jest rozwiązanie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Campbell ~Campbell
    ~Campbell
    Napisane 13 listopada 2017 - 15:28
    Policz ile kasy na to wydajesz i co mógłbyś na te pieniądze kupić. To są ogromne kwoty w skali roku

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~żona ~żona
    ~żona
    Napisane 13 grudnia 2017 - 14:05
    Czasami warto pójść do psychologa tak po prostu, ja swojemu męża zapisałam do pani Aleksandry Gronowskiej w Poznaniu, przyjmuje na Strzeleckiej, i mój mąż chodzi już był kilka razy, mam nadzieje, ze mu pomoże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k4nt ~k4nt
    ~k4nt
    Napisane 18 maja 2018 - 22:40
    W skrócie nie da się napisać o 30 latach picia. Tak ktoś coś tu pisze, wtedy będzie warto się podzielić....

    że w skrócie- da się. Praca, praca praca i , i praca. Sprawdzam tylko czy ktoś odpowie .,.,.,
    ~Myszor napisał:
    Od 10 lat popijam codziennie - piwo, wino, wszystko kulturalnie, żadnych awantur czy zalania w trupa. Ale jednak codziennie się wstawiam.
    Zacząłem się zastanawiać nad jakąś terapią, ale mam opory, nie umiem sobie siebie wyobrazić na jakichś spotkaniach AA, opowiadającego swoje historie...
    Ktoś z was przeszedł przez taką terapię, możecie podzielić się swoimi doświadczeniami?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~k4nt ~k4nt
    ~k4nt
    Napisane 18 maja 2018 - 22:42
    Reklama praktyki psychologa, LoL






    ~żona napisał:
    Czasami warto pójść do psychologa tak po prostu, ja swojemu męża zapisałam do pani Aleksandry Gronowskiej w Poznaniu, przyjmuje na Strzeleckiej, i mój mąż chodzi już był kilka razy, mam nadzieje, ze mu pomoże.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Pawulon ~Pawulon
    ~Pawulon
    Napisane 28 listopada 2018 - 23:23
    Ja nie pije od ponad dwuch lat
    Pilem ponad 24 lata "jak kazdy"
    To najlepszy okres mojego życiai. Chociaz czasami jest ciezko. Jak ktos ma to samo to wie o czy mówie.Czasami mam ochote sie napic ale tego nie robie.
    Mozna żyć bez wódy. I jest sposób.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Kamiński ~Kamiński
    ~Kamiński
    Napisane 17 kwietnia 2019 - 12:00
    Moim zdaniem najlepszy sposób na wyjście z nałogu to determinacja i specjalna terapia. Bez tego ciężko. Ja sam odwiedziłem Ośrodek Tratwa w Wiśle, niestety prywatny ale bardzo skuteczny - jest opieka lekarzy i terapeutów, daja L4 nawet na okres leczenia i nie trzeba samemu załatwiać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 10:27
    Super że się udało podziwiam

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Scott ~Scott
    ~Scott
    Napisane 28 sierpnia 2020 - 22:12
    Brawo Ty!!! Determinacja przede wszystkim , silna wola ale i wsparcie bliskich. W sumie wybór terapii też ma znaczenie, też właśnie słyszałem dobre opinie o tym ośrodku Tratwa w Wiśle, kuzynowi mojemu tam pomogli

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~silesius ~silesius
    ~silesius
    Napisane 11 lipca 2023 - 23:01
    Zdecydowanie warto zwiększać wiedzę na temat https://neuroza.pl/uzaleznienia/ i próbować samemu walczyć z nałogiem, lecz jeśli to nie przyniesie rezultatu to jedynym wyjściem jest podjęcie terapii.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy