Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Związek

Jak zaproponować facetowi spotkanie?

Rozpoczęte przez ~Ona, 27 sty 2013
  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 27 stycznia 2013 - 21:35
    Jak w temacie :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~tez40latek ~tez40latek
    ~tez40latek
    Napisane 28 stycznia 2013 - 10:29
    po prostu, zaproponować, albo się zgodzi albo nie. Natomoiast faceci nie lubią jak kobieta jest nachalna, wola zdobywać niż mieć wszystko podane na tacy ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~LASERman ~LASERman
    ~LASERman
    Napisane 28 stycznia 2013 - 15:23
    Ależ to proste: mimochodem przemycić facetowi ze masz wolny wieczór albo wyjątkowo nic nie zaplanowane na weekend. Każdy inteligentny facet spostrzeże sposobność i sam Cię zaprosi. Dobrze działa też pseudo-neutralne pytanie "co faceci jak Ty robią w wolnym czasie", a rozmowę doprowadzić to punktu gdzie facet pyta:"jak chcesz ze mną wyjść to po prostu powiedz" - uwielbiamy gdy nam się wydaje że rozumiemy kobietę.
    Mamy epokę równouprawnienia - zapytać wprost zawsze można - możemy się zmieszać ale zawsze będziemy mieć połechtane ego, a niektórzy zgodzą się na spotkanie by jeszcze więcej ego nadmuchać.
    Powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~grenadier ~grenadier
    ~grenadier
    Napisane 05 lutego 2013 - 11:47
    Bez ceregieli podejdz do niego i powiedz muszę cie poznać ,jest w tobie coś ciekawego ,on będzie podniecony i ciekawy ciebie i się zgodzi, jeżeli nie, jest kretynem ,bądz zdobywcą

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~aga40 ~aga40
    ~aga40
    Napisane 26 marca 2013 - 18:18
    Albo napisz mu smsa takie moj mąz doatawał od swojej kochanki:"dziś jestem sama ,będziesz wieczorem "

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Grzechotnik ~Grzechotnik
    ~Grzechotnik
    Napisane 31 maja 2013 - 20:05
    To tez trzeba znaleźć kochanka ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 31 maja 2013 - 21:16
    Prościutka droga do tego by mężczyzna uznał, że kobieta jest bardziej wyzwolona niż jest to zaproszenie od niej na spotkanie......epidemia paniczyków dzięki temu się szerzy....facet zaproszony uznaje, że wrota rozkoszy stoją dla niego otworem ciężko udowodnić, że chodziło o poznanie jego intelektu i charakteru, jeśli sam nie musi zrobić kroku...a jedynie łaskawie zgodzić się na spotkanie......jednak koło się zamyka, bo ten sam facet, choć często kobieta mu się podoba nie zrobi nic żeby zdobyć jej względy...bo po co skoro jakaś inna sama położy mu się na tacy...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ona ~Ona
    ~Ona
    Napisane 31 maja 2013 - 22:33
    @Aniu, dość mocno uprościłaś sprawę ... "między ustami a brzegiem pucharu (...)" więc od propozycji spotkania do wrót rozkoszy długa droga. Poza tym facet chyba wyczuwa czego może się po danej kobiecie spodziewać. Jeśli nie wyczuł to na tej tacy ups...tarczy może wrócić do domu ;)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ania ~Ania
    ~Ania
    Napisane 01 czerwca 2013 - 06:53
    Nie ja to uprościłam lecz rzeczywistość pokazuje jak inteligentne kobiety, które maja dość odwagi i determinacji by wykonać taki krok odbierane są przez tak zwanych ,,facetów" (ja osobiście nie chcę tu generalizować)...ani urazić tych którzy w pełni na miano mężczyzny zasługują....obserwacja ludzkich zachowań, pozwala mi na takie twierdzenia iż odejście od norm społecznych, które dawniej przypisane były do danej płci znaczne skomplikowały sprawę))))a już tak całkiem moim zdaniem to mężczyzna powinien wyjść z taką propozycją).

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Michał ~Michał
    ~Michał
    Napisane 01 czerwca 2013 - 16:31
    Najpierw upewnij się, że ten facet chciałby iść na to spotkanie. Kobiety mają na to setki sposobów. Jeśli jesteś mu obojętna, albo mu się nie podobasz to będzie gruby problem. Facet z jednej strony nie będzie chciał iść, z drugiej, jako dżentelmen, raczej Ci nie odmówi. Wtedy będzie w kropce. Jeśli się nie wykręci po drodze , to dobitnie da Ci do zrozumienia na randce, że niekoniecznie to jest to. Wtedy sobie pomyślisz co za dupek i po co ja tracę czas na gamonia. Totalny zawód, a przyczyna nie w facecie a w okolicznościach.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~lockon ~lockon
    ~lockon
    Napisane 03 czerwca 2013 - 01:21
    Przede wszystkim delikatnie ;) My rowniez jestesmy istotami o pewnej wrazliwosci. Po prostu usmiechnij sie do niego, poflirtuj spojrzeniem, zasygnalizuj zainteresowanie, jesli nie podejdzie, co nie musi oznaczac, ze nie mialby ochoty sie z toba umowic, podejdz ty, zacznij rozmowe, moze szybciej, niz sie spodziewasz znajdziecie wspolna plaszczyzne porozumienia, moze nawet juz wiesz co was laczy, jakis wspolny element, drobnostka, ktora bedziesz mogla wykorzystac do zainscenizowania "pierwszego kontaktu" (wszyscy jestesmy kosmitami;) Dobrze byloby juz na wstepie rozladowac atmosfere jakims zartem, ale wiemy, ze trudno je wykrzesac na poczatku znajomosci - motyle spinaja nam wszystkie otwory, a mozg wydaje sie nieobecny. Cieszy mnie, ze kobiety nie boja sie przejmowac inicjatywe czy moze inaczej, bo to nie tak, ze my ja tracimy...po prostu chcesz sie z kims umowic, to dzialaj, bez wzgledu na plec...powodzenia

    Jezeli kobieta uwaza, ze to ona powinna byc zapraszana przez faceta, to albo jest leniwa, albo niepewna siebie, albo bardzo wygodna, albo uwaza swoja plec za lepsza...jak jest w twoim przypadku Aniu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ewaja ~Ewaja
    ~Ewaja
    Napisane 03 czerwca 2013 - 09:31
    ...jeszcze parę opcji można ;) ? ......... gdy mężczyzna zaprasza to jest od razu sprawdzian, czy jest zdobywcą, kolejne ' albo " - kobieta niekoniecznie chce wywierać presję proponując spotkanie, mimo wszystko daje czasowi czas.
    I jak stare przysłowie mówi, kobieta wybiera mężczyznę , ktory ja wybral (wybiera spośród mężczyzn nią zainteresowanych) - to takie pierwotnie atawistyczne naleciałości, jednak oprócz energetycznego przyciągania, niezbędne jest konkretne osadzenie mezczyzny w fizycznej rzeczywistości...

    Tak to postrzegam na dzień dzisiejszy :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~fiufiu ~fiufiu
    ~fiufiu
    Napisane 19 lutego 2014 - 18:15
    Najważniejsze jest przyjaźnienie się, a zaproponować możesz na epolishwife.com lub w realu:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy