Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies
Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Rozwód

Jak uchronić dzieci

Rozpoczęte przez ~Marek Sarc, 14 mar 2017
  • avatar ~Marek Sarc ~Marek Sarc
    ~Marek Sarc
    Napisane 14 marca 2017 - 09:49
    Jak uchronić dzieci ??? Moja żona wszystko robi po złości. Cała ta wściekłość odbija się na córkach. Co mogę zrobić żeby je chronić przed tym wszystkim???
    Odpuścić? Może macie jakieś przydatne książki, które warto przeczytać..., może jakieś artykuły, filmiki, nie wiem co może być jeszcze...
    Ja znalazłem właściwie jeden, który mnie zainteresował. Gdyby ktoś chciał to proszę
    https://www.youtube.com/watch?v=8d7NxfJFygk&t=151s
    Tymczasem liczę na Waszą POMOC

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~MalaMi7 ~MalaMi7
    ~MalaMi7
    Napisane 02 listopada 2017 - 12:19
    Może to zabrzmi trywialnie ale skorzystaj z usług psychologa zarówo dzieciecego on pomoże dziecią jak i takiego dla dorosłych - on pomoże Tobie. Ja skożystałam i nie żałuję mimo bardzo trudnego rozwodu udało mi się ocalić psychikę syna i jegi relacje z ojcem a na tym zależało mi najbardziej.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1
Strona 1 z 1
Strona 1 z 1

Gorące tematy