Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Zrzuć wagę

jak szybko schudnąć?

Rozpoczęte przez ~ed41, 28 maj 2016
  • avatar ~ed41 ~ed41
    ~ed41
    Napisane 28 maja 2016 - 20:49
    Znacie jakieś sposoby na to żeby szybko schudnąć? Wiadomo w pewnym wieku jest coraz trudniej a ja nie chciałbym wyglądać jak ponton :/ pomocy

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Slim Fit Man ~Slim Fit Man
    ~Slim Fit Man
    Napisane 09 czerwca 2016 - 13:45
    Cześć!
    Spokojnie. Jest na to na prawdę dużo sposobów.
    Ale szybko nie zawsze znaczy dobrze. W przypadku odchudzania najważniejsza jest dieta. To, co jemy sprawia kim jesteśmy "jesteś tym, co jesz".
    Dieta nie musi oznaczać głodówki. Wypiszę w kilku punktach:
    1. Regularne posiłki - staraj się jeść do 5 posiłków dziennie, zmniejsz porcje.
    2. Jedz po godz. 18 - niektórzy wmawiają nam by nie jeść po godz. 18. To błąd. Jeśli od godz. 18 będziesz głodował, to Twój metabolizm zwolni się. Staraj się zjeść ostatni lekki posiłek 2-3 godz. przed snem.
    3. Ograniczyć słodycze - ograniczenie węglowodanów i tłuszczy jest kluczowym elementem odchudzania. Cukry typu słodycze zastąp węglowodanami, które dodadzą energii np. bakalie (ale nie za dużo), płatki owsiane, owoce.
    4. "Wyrzuć" białe pieczywo - zainwestuj w pieczywo żytnie, pełnoziarniste, unikaj białego pieczywa.
    5. Ogranicz mięso - mięso to źródło białka, ale też cholesterolu i niestety bardzo często antybiotyków i sterydów. Nie musisz porzucać mięsa, skup się na drobiu (kurczak, indyk), ogranicz mięso czerwone. Ograniczając mięso włącz suplementację wit. B12.
    6. Pamiętaj o naturalnych źródłach białka roślinnego - soczewica, komosa ryżowa, tofu, soja, fasola.
    7. Jedź na niebieskim talerzu - jest to sztuczka, która polega na oszukaniu naszego mózgu, bowiem kolor niebieski nie kojarzy nam się z jedzeniem. Ja nie znam niebieskiego jedzenia :)
    8. Jedz na mniejszym talerzu - jedząc na mniejszym talerzu sprawiasz wrażenie pełnego talerza, co informuje Twój mózg, że najesz się do syta. Sprawdzona sztuczka.
    9. Aktywność ruchowa - tam gdzie nie trzeba odstaw samochód, idź pieszo, jedź rowerem, wychodź na spacery, uprawiaj jogging i... seks :)
    10. Ćwiczenia fizyczne - idź na siłownię, na fitness. jeśli nie jesteś gotowy zacznij ćwiczenia typu "kalistenika" z własnym ciężarem ciała: pompki, przysiady, brzuszki, pajacyki i masę różnych ćwiczeń, gdzie po prostu jesteś aktywny: np. siatkówka.
    11. Pij wodę - pamiętaj, by zawsze mieć przy sobie małą butelkę wody. Wypijaj dziennie 1,5 - 2 l. wody, dzięki temu Twój organizm będzie oczyszczał się z toksyn.
    Jeśli masz dodatkowe pytania, proszę pisz lub zapraszam na mój blog:
    slimfitman.blogspot.com

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Arnoldzik ~Arnoldzik
    ~Arnoldzik
    Napisane 01 lipca 2016 - 19:57
    Siłka, rzuć do google https://www.google.pl/ swoje miasto i poszukaj gdzie jest najbliżej :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~nroman ~nroman
    ~nroman
    Napisane 12 sierpnia 2016 - 10:54
    nie daj sobie wmówić że w tym wieku nie można schudnąć ;) Mam sąsiada co ma 57 lat a ciało jak kulturysta, jak Arnold w najlepszej formie. Ja się odchudzam teraz, siłka pod okien trenera, dieta żona zdrowo gotuje, biorę suplementacje [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisutherm line man ], specjalnie dla facetów, idzie dobrze, przynajmniej po kg tygodniowo spadam, bez przyrostu masy mięsniowej, więc jest ok !

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Dietetyk Vitagenum ~Dietetyk Vitagenum
    ~Dietetyk Vitagenum
    Napisane 19 grudnia 2016 - 11:38
    Szybkie, skuteczne odchudzanie to nie tylko dieta i aktywność fizyczna. Właściwym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuZalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. ]Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~RoemekB ~RoemekB
    ~RoemekB
    Napisane 14 kwietnia 2017 - 09:45
    szybko to się chyba nie da

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Wiktor ~Wiktor
    ~Wiktor
    Napisane 25 maja 2017 - 09:48
    Moim zdanie te wszystkie bajery na wadze nie są ważne, ważne żeby być zdrowym i w dobrej kondycji

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Krysiek ~Krysiek
    ~Krysiek
    Napisane 05 czerwca 2017 - 11:59
    Wiadomo, że po 30 metabolizm zwalnia i cięzej się już od tego wieku chudnie. Mi na szczęście obyło się bez biegania do dietetyka (nie ma to jak zaparta żonka, która też chciała schudnąć), tylko kluczem była przyklejona na szafce kuchennej tabelka z indeksem glikemicznym (polecam poczytać o tym po prostu w sieci) i jedzenie rzeczy, które mają go poniżej 50.
    Na pierwsze 2 tygodnie wywalić absolutnie wszystkie produkty mączne i zbożowe, owoce i cukier, po za tym kukurydzę, buraki, marchewkę i ziemniaki (mają dużo cukrów i skrobi).
    Przez te 2 tygodnie jemy wszystkie inne warzywa, chude mięsko, ryby, jajka, orzechy, grzyby i zdrowe oleje.
    Po 2 tygodniach (podobno nie więcej, bo zacznie być bardzo niezdrowo i chodzi tak naprawdę tylko o ustabilizowanie cukrów we krwi i oduczenie się jedzenia zbyt wielu węgli) zaczynamy jeść trochę bardziej normalnie - ciemne pieczywo, włączamy powoli dużą część owoców itd.
    Potem, jak już schudniemy, to się trzymamy tej tabelki z szafki i waga się powinna jako tako stać w miejscu. U mnie na razie jest ok, schudłem 20 kilogramów. Przez dwa pierwsze miesiące waga podskoczyła o 3 kilo, ale teraz już stoi w miejscu.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~jerzy kart ~jerzy kart
    ~jerzy kart
    Napisane 14 czerwca 2017 - 10:58
    trzeba ćwiczy a nie tabletki brać

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Margaret4 ~Margaret4
    ~Margaret4
    Napisane 30 września 2018 - 17:02
    Najczęstszym błędem jaki popełniam to wybieram złe diety dla siebie. Często eksperymentujemy z różnym popularnymi dietami, bez żadnego nadzoru lekarza. A przecież może to negatywnie wpłynąć na nasz organizm. Po to są przykładowo badania nutrigenetyczne, żeby lepiej poznać potrzeby naszego organizmu. Przy tym wszystkim brane są pod uwagę różne choroby, dlatego na podstawie genów opracowywana jest najefektywniejsza dieta.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Buła ~Buła
    ~Buła
    Napisane 15 listopada 2018 - 23:00
    Co ma w składzie i jak szybko można zobaczyć efekty? Ćwiczysz coś dodatkowo? Jakaś dieta?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Inna@ ~Inna@
    ~Inna@
    Napisane 14 marca 2019 - 12:39
    Moim zdaniem najważniejsze jest właściwe podejście do tematu. Przede wszystkim cierpliwość i samozaparcie, bo od razu cudów nie będzie. Dieta i wysiłek fizyczny. To wszystko razem przyniesie zamierzony efekt.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~maron ~maron
    ~maron
    Napisane 27 marca 2019 - 18:21
    zgadza się odchudzanie jest w głowie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Maks ~Maks
    ~Maks
    Napisane 23 kwietnia 2019 - 15:05
    Nie tabletki ani środki wspomagające odchudzanie tylko świadomość naszych nawyków jedzeniowych oraz zachowań - to trzeba poznać, żeby udało nam się skutecznie schudnąć. Mi to się udało dzieki Oli Łomzik, która jest moim diet coachem.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Miron23 ~Miron23
    ~Miron23
    Napisane 30 kwietnia 2019 - 09:47
    Nie ma diet cud ani tabletek nie ma odchudzanie to walka z samym sobą i mega wysiłek

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Buła ~Buła
    ~Buła
    Napisane 29 maja 2019 - 12:49
    Ruch i dieta, innej opcji nie ma. Można się wspomagać suplementem, ale nie ma co liczyć, że waga sama spadnie. Ja w cuda nie wierzę, z suplementów nie korzystam, [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuno jedynie ta herbata https://www.doz.pl/apteka/p125465-ZIELNIK_DOZ_Dbam_o_kontrole_masy_ciala_herbatka_ziolowa_2_g_10_szt. Ale to bardziej dla utrzymania wagi niż schudnięcia. ]

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~kasia659 ~kasia659
    ~kasia659
    Napisane 11 listopada 2019 - 21:54
    no moje dodatkowe kilogramy nic nie pomagało, ile ja się na ćwiczyłam i ile diet testowałam zero efektów. Aż w końcu zdecydowałam się na zabieg liposukcji body jet i w końcu mam co chciałam. Zabieg wykonywałam u dr Tomasza Mierzwińskiego w Bielsku Białym i jego mogę polecić.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Odchudzona ~Odchudzona
    ~Odchudzona
    Napisane 15 kwietnia 2020 - 16:24
    Ja stosowałam tabelki BurnBooster  i w końcu schudłam 7 kg. Teraz stosuje moja mama i póki co -4 kg. 
    [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuJa kupiłam na stronie easyprofits: https://track.easyprofits.com/3a370208?geo=1 ]
     
    Mi pomogło - mam nadzieje, że komuś tez pomoże :)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~JakubK ~JakubK
    ~JakubK
    Napisane 25 maja 2020 - 11:02
    więcej ruchu mniej jedzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Vladi ~Vladi
    ~Vladi
    Napisane 06 września 2020 - 22:48
    Nie lepiej dłużej się odchudzać, ale zdrowiej? Bo głodówkami niewiele wskórasz, lepiej postawić na skuteczną zmianę nawyków żywieniowych. W moim przypadku dużo pomogła dieta keto [ post edytowany z powodu naruszenia regulaminu serwisuod https://www.pureandfresh.pl/nasze-diety ], mija już kilka miesięcy, a waga systematycznie spada

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
1 2
Strona 1 z 2
następna
Strona 1 z 2 następna

Gorące tematy