Strona używa cookies. Jeśli nie wyrażasz zgody na używanie cookies, zawsze możesz wyłączyć ich obsługę w swojej przeglądarce internetowej. Polityka Cookies Akceptuję

Forum

Dodaj temat

Inne tematy

jak sie skutecznie zabezpieczyc?

Rozpoczęte przez ~Allena, 05 lip 2012
  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:21
    ~jazwa napisał:
    chyba sa tez takie kapturki gumowe dla kobiet ale czy to skuteczne no to ja juz nie wiem:0
    Ja teæ o tym slyszalam-ciekawe co sie z tym robi?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~pryk ~pryk
    ~pryk
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:22
    to jednak rozmiar ma znaczenie a wy na wmawiacie ze nie:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rosa ~rosa
    ~rosa
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:23
    a kto ci takich głupot naopowiadal? oczywiscie ze ma znaczenie

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:25
    ~rosa napisał:
    panowie no rozum czesto nie idzie w parze z rozmiarami i odwrotnie..:):):)

    Ale sobie temat rozmowy znalezli...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rosa ~rosa
    ~rosa
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:27
    no nie jest tak alena jak madry i przystojny to sikawke ma w spodniach jak znow brzydki jak noc to chałbice nosi,przechlapane.....:/....:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:29
    heh nie zgadzam sié z tym. Nie wiem od czego to jest zalezne .

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~rosa ~rosa
    ~rosa
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:33
    no chyba nie chcesz powiedziec ze masz i jedno i drugie w jednym..? to moze ma brata to daj mi namiary:0

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 05 lipca 2012 - 12:41
    Nie ,jedynak jest:P

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 09 lipca 2012 - 06:28
    zastrzyk, działa 3 miesiące, na 1000 stosujących, średnio 3 zachodzą, koszt około 40zł, ma zalety i wady, no i jeszcze można faceta wysłać na przecięcie nasieniowodu koszt około 2500 - 3000 załatwia sprawę na amen. Swoją drogą Allena jesteś jakimś ewenementem wśród kobiet, moją, jak uda mi się namówić raz na tydzień.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~sześciopak ~sześciopak
    ~sześciopak
    Napisane 09 lipca 2012 - 10:18
    ~rosa napisał:
    no nie jest tak alena jak madry i przystojny to sikawke ma w spodniach jak znow brzydki jak noc to chałbice nosi,przechlapane.....:/....:)
    Eeee tam przesadzasz ....

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 12 lipca 2012 - 15:15
    ~sześciopak napisał:
    zastrzyk, działa 3 miesiące, na 1000 stosujących, średnio 3 zachodzą, koszt około 40zł, ma zalety i wady, no i jeszcze można faceta wysłać na przecięcie nasieniowodu koszt około 2500 - 3000 załatwia sprawę na amen. Swoją drogą Allena jesteś jakimś ewenementem wśród kobiet, moją, jak uda mi się namówić raz na tydzień.

    To jednak przy zastrzyku nadal mogę zajść w ciążę??

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 12 lipca 2012 - 23:06
    No niestety. Takie są statystyki choć gdzieś słyszałem że są sztucznie zaniżane dla pokazania skuteczności :-( Najbardziej pewna metoda, ale tak na 102% to jedynie brak seksu :-(
    Ja jestem facetem i widzę to inaczej niż wy - kobiety ale osobiście jestem za zaufaniem i pełną współpracą obojga. W ten sposób zawsze zyskasz więcej pewności, w końcu nie tylko Ty musisz myśleć o zabezpieczeniu. No chyba że lubisz szybkie, jednorazowe numerki.

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 20 lipca 2012 - 11:34
    ~Ntapek napisał:
    No niestety. Takie są statystyki choć gdzieś słyszałem że są sztucznie zaniżane dla pokazania skuteczności :-( Najbardziej pewna metoda, ale tak na 102% to jedynie brak seksu :-(
    Ja jestem facetem i widzę to inaczej niż wy - kobiety ale osobiście jestem za zaufaniem i pełną współpracą obojga. W ten sposób zawsze zyskasz więcej pewności, w końcu nie tylko Ty musisz myśleć o zabezpieczeniu. No chyba że lubisz szybkie, jednorazowe numerki.

    Nie, jednorazowe numerki mnie nie interesują, w ten sposób mozna tylko jakiejś choroby się nabawić, wiesz że nie da się na dłuższą metę zyć bez seksu. Słyszałeś, że naukowcy pracują nad tabletkami antykoncepcyjnymi dla mężczyzn?? Ciekawe czy to się przyjmie u nas?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 20 lipca 2012 - 12:36
    Ja też nie popieram jednorazówek :-) Słyszałem o tych badaniach. A tabletki mogę brać i mam takie wrażenie, że w Polsce sporo jest mężczyzn, którzy też będą :-)
    A co do życia bez seksu - długa historia ale fakt, nie da się ;-)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 20 lipca 2012 - 23:38
    @Allena - skoro już o numerkach mowa. Czy możliwy jest numerek na odległość??
    Tak. Pod warunkiem, że odległość jest mniejsza niż długość członka ;-)
    Pozdrawiam.
    P.S.
    Próbowałaś dogadać się ze swoim partnerem na temat współpracy w zabezpieczeniu?

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 05 września 2012 - 11:44
    ~Ntapek napisał:
    @Allena - skoro już o numerkach mowa. Czy możliwy jest numerek na odległość??
    Tak. Pod warunkiem, że odległość jest mniejsza niż długość członka ;-)
    Pozdrawiam.
    P.S.
    Próbowałaś dogadać się ze swoim partnerem na temat współpracy w zabezpieczeniu?
    Jakiej współpracy?? Ja zawsze zakochuję się w egoistach dla których liczy się tylko ich własne dobro...

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Ntapek ~Ntapek
    ~Ntapek
    Napisane 05 września 2012 - 13:31
    No cóż, skoro wolisz takich to teraz kombinuj tylko może czasem warto powiedzieć STOP. Pomyśl czasami o sobie - naprawdę warto. Stań twardo na ziemi, poczuj swoją wartość a zobaczysz co się stanie :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

  • avatar ~Allena ~Allena
    ~Allena
    Napisane 06 września 2012 - 09:17
    ~Ntapek napisał:
    No cóż, skoro wolisz takich to teraz kombinuj tylko może czasem warto powiedzieć STOP. Pomyśl czasami o sobie - naprawdę warto. Stań twardo na ziemi, poczuj swoją wartość a zobaczysz co się stanie :)
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

    Postawiłam na swoim i związek mi się rozpada...wiem ktoś powie,: że widocznie mu nie zależało i nie wart jest łez, ale serce boli...Pozdrawiam Cię i życzę miłego dnia:)

    Udostępnij Udostępnij fb  |  Dodaj wpis |  Cytuj |  Link bezpośredni |  Zgłoś naruszenie

» odpowiedz » do góry
poprzednia
1 2 3
Strona 3 z 3
poprzednia Strona 3 z 3

Gorące tematy